احتمال انتشار GOW III و Massive Action Game در امسال

هفته گذشته، سونی پس از اینکه تریلر جدید God Of War III را به نمایش گذاشت، اعلام کرد که در E3 امسال تاریخ عرضه این بازی را مشخص خواهد کرد و حالا به نظر می‌رسد که زمانی در سال 2009 باشد.

بر اساس press release که اخیرا از سوی سونی منتشر شده است تا به بازیباز‌ها یادآوری کند که Killzone 2 در هفته آینده منتشر می‌شود، بازی GOW III زمانی در امسال منتشر خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد که بازی Massive Action Game نیز که تا 256 بازیباز را در مود‌های آنلاین ساپورت می‌کند، برای امسال در نظر گرفته شده است.

لیست عناوین 2009 سونی، همچنین شامل Uncharted 2: Among Thieves، Heavy Rain، MLB 09: The Show می‌باشد.

اگر در برنامه‌های سونی تغییری حاصل نشود، تاریخ عرضه دقیق این بازی‌ها در E3 امسال مشخص می‌شد. بهرحال شاید تا پایان سال مالی 2009 شاهد انتشار GOW III باشیم.


Resident Evil 6 همه چيز را تغيير خواهد داد

Jun takeochi در گفتگوي اخير خود با وبسايت 1UP اظهار داشت كه شماره ششم رزيدنت اويل يك شروع مجدد براي اين سري خواهد بود. 

RE5 به عنوان اولين بازي بزرگ و حماسي سال 2009 محسوب شده و تضمين ميشود اخرين عنواني است كه به اين شكل و شمايل توسط شركت ساخته ميشود. او اطمينان داد كه تغيير در RE6 اجتناب ناپذير ميباشد.

البته اين بدين معني نيست كه مشكلي در RE5 وجود دارد، بلكه برعكس. RE5 بسيار عالي است.


كپكام امروز طي گزارشي تاييد كرد كه دموي RE5 در مجموع بر روي 360 و PS3 تابحال بيش از 4 ميليون بار دانلود شده است.


God of war جدید برای PSP

GENE

God of war جدید برای PSP

از شایعات چنین بر می‌اید که کریتوس دوباره به سوی PSP باز خواهد گشت.


 


به نظر می‌رسد که استدیوی Ready at Dawn به سختی مشغول کار بر روی عنوان دیگری از این بازی بر روی PSP هستند. وقتی از موسس شرکت در این مورد سوال شد او گفت:" بهرحال اگر هم ما در حال کار بر روی این بازی باشیم، من نمی‌توانم


اولين اطلاعات فاش شده از Assassin's Creed 2

همانطور كه قبلا اعلام شده شركت Ubisoft در حال ساخت Assassin's Creed 2 است و قصد دارد اين بازي در اواخر سال 2009 عرضه كند. يكي از اعضاي سايت destructoid با يكي از خبرنگاران ملاقات كرده است كه وي Trailer اين بازي را ديده و اطلاعات اين بازي را در اختيار انها قرار داده است.

شهر ونيز در حوالي قرون 14 الي 15 نشان داده مي شود. دوربين به سمت شهر و عبور و مرور هاي روزانه ختم مي شود. دقيقا شبيه قسمت اول متنها در اين جا فعل و انفعلات بيشتر از پيش شده است. در همين حين ما ميبينم كه مردي , مقداري پول به يك دختر جذاب , پرداخت مي كند.

دو مرد يكي نسبتا بزرگ و ديگري لاغر از يك قايق پياده ميشوند و در حضور گارد ها به سمت ميدان اصلي ميروند. در ميدان اصلي همه در حال شادي و اجراي رقص بالماسكه ( رقص با ماسك )هستند. در اين زمان دختر جذاب كه قبلا رشوه گرفته است به سمت مرد لاغر ميرود و وي براي رقص به ميانه جمعيت ميبرد. دوربين انها در مركز نشان ميدهد و همچينن مردم ديگري كه در حال رقصيدن هستند.

در همين حال يك مرد كه لباس مخصوص رقص را پوشيده پديدار مي شود و يك خنجر در گردن مرد لاغر فرو مي برد و از گردن وي خون فواره ميزند.( دقيقا شبيه خنجري كه به جاي انگشت وسط در Assassin's Creed استفاده مي شد. مرد چاق كه حالا خود را در خطر ميبيند به يكي از گارد ها هشدا ميدهد و وي را به طرف شخصيت اصلي ميكشاند. حالا شخصيت اصلي از ديوار بالا ميرود و به صورت موازي , مرد چاق را دنبال مي كند.

شخصيت اصلي به روي زمين مي پرد و حالا مقابل مرد چاق قرار مي گيرد. در اين زمان مرد چاق به سمت شخصيت اصلي بر ميگردد و مي گويد :" شرم اور هست كه مادرت مجبور شد بميرد. اون زن زيبايي بود. پدرت هم به همين شكل ! پدرت فقط به خاطر گستاخي تو مرد !" در اين هنگام شخصيت اصلي با يك هفت تير به سمت وي شليك ميكند و در اينجا تريلر به پايان مي رسد.
........
بايد ديد درستي اين خبر تا چه حد است.


بازي هاي بزرگ PSP در سال 2009

امروز شركت Sony پرده از بازي هاي بزرگ PSP كه قرار است در سال 2009 عرضه شود , برداشت.

- بازي Hannah Montana كه يك بازي ريتميك است توسط Disney Interactive امسال منتشر خواهد شد.
- بازي Assassin’s Creed توسط Ubisoft در اخر امسال براي PSP منتشر خواهد شد.
- قسمت جديد سري بازي Buzz براي PSP عرضه خواهد شد.
- يك شماره اختصاصي سري بازي Rock Band براي PSP عرضه خواهد شد. اين بازي از قابليت Wi-Fi استفاده ميبرد.
- شركت EA بازي Madden NFL 10 براي PSP عرضه خواهد كرد.
- استوديو Bigbig Studios سازنده سري بازي Pursuit Force قسمت جديد سري بازي MotorStorm به نام MotorStorm Arctic Edge امسال عرضه خواهد كرد.
- همچنين يك شماره اختصاصي از سري بازي LittleBigPlanet توسط MediaMolecule خالقان اصلي بازي براي PSP عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

۸۸/۰۱/۲۴ 15:18
سال نبرد غول‌ها

انتخاب بهترين‌ها و بدترين‌ها در هر زمينه‌اي يكي از آداب و رسوم پايان هر سال است. با اين‌كه به ديدن تيترهايي مثل «بهترين‌هاي سال 87» عادت داريم، اما باز هم خواندن اين گونه مقالات براي علاقمندان خالي از لطف نيست. امسال هم صفحه بازي كليك بهترين انتخاب‌هاي سالش را با بحث و بررسي و دعواي فراوان انجام داده است. مانند سال‌هاي قبل، انتخاب‌ها بر اساس ژانر هستند و بهترين‌هاي هر ژانر معرفي مي‌شوند.

امسال همه غول‌ها و بازي‌هاي معروف تاريخ بازي‌ها يك نسخه جديد بيرون دادند كه كار را براي انتخاب بسيار مشكل مي‌كرد.اگر يادتان باشد سال پيش گفتيم كه درخشان‌ترين بازي‌ها در سبك اكشن اول شخص بودند. امسال اين اتفاق در ژانر اكشن سوم شخص رخ داد. جايي‌كه شاهكارهايي با سبك سياق و درون‌مايه‌هاي مختلف به نبرد با هم رفتند. از يك طرف بازي‌هايي مانند جي‌تي‌اي4 توجه همه را به خود جلب كرده بودند و از آن طرف ‌2 Gears of War‌ و متال‌گير4 خودنمايي مي‌كردند.

از ديگر بازي‌هاي بسيار خوب سوم شخص بايد به نينجاگايدن2 و كسلوانيا هم اشاره كرد. هر كس كه اين بازي‌ها را انجام داده باشد، مي‌داند كه انتخاب يكي از آنها به‌عنوان بهترين، كار بسيار سختي است. اما با اين‌كه جي‌تي‌اي4 و ‌2GoW‌ از لحاظ تكنيكي پيشرفت زيادي نسبت به‌قبل داشتند، باز هم اين متال‌گير است كه موفق مي‌شود به‌خاطر داستان فوق‌العاده‌اش و صحنه‌هاي سينمايي فراموش نشدني كه دارد عنوان بهترين بازي سبك اكشن سوم شخص را از آن خود كند. ‌ ‌

انتخاب از ميان بازي‌هاي برتر اول شخص هم كار ساده‌اي نيست. تصور كنيد وقتي فاركراي2، كرايسيس‌وارهد، فير2،‌2Resistance‌، ‌Dead4Left‌،‌2 Killzone‌ وجود داشته باشند، چطور مي‌شود يكي را انتخاب كرد؟ با اين‌كه كيلزون2 خيلي دير به جمع اين اكشن‌هاي اول شخص پيوست، اما به‌راحتي مي‌شد تفاوت گيم‌پلي و گرافيك آن را با ديگر رقبا ديد.

شايد پيش از انتشار كيلزون‌2، ‌Dead4Left‌ يا ‌2 Resistance‌ را به‌عنوان بهترين بازي اكشن اول شخص سال برمي‌گزيديم، اما كيلزون‌2 جاي هيچ شك و ترديدي را باقي نگذاشت.

در سبك استراتژي، امسال بازي درخشاني مانند ‌World in Conflict‌ در سال 86 نداشتيم. شماره سوم ‌C&C‌ بازي بسيار خوبي بود اما چيز جديدي براي گفتن نداشت.

اگر بخواهيم نوآوري در سبك استراتژي را ملاك اصلي انتخاب قرار دهيم، شايد ‌Sins of a Solar Empire‌ بازي منتخب سال نام بگيرد. هر چند كه هيلووارز، نسخه كنسولي تمدن‌ها و شماره جديد ‌Advance Wars‌ هم بازي‌هاي بسيار خوبي بودند.

ژانر ماجرايي هم امسال يكي از سال‌هاي طلايي خودش را پشت سر گذشت. تعداد زيادي بازي ماجرايي خوب براي طرفداران بي‌شمار اين سبك به بازار آمدند كه از ميان آنها مي‌شود به ‌2.5 Broken Sword‌، ‌A Vampyre Story‌، ‌Time Hollow‌، ‌Sinking Island‌، ‌The Abbey‌، ‌3 Dracula‌، ‌Dracula Origins‌، ‌4 Simon‌ و ‌So Blonde‌ اشاره كرد. در ميان اين عناوين، يك داستان خون‌آشامي با زنده كردن خاطرات خوش بازي‌هاي لوكاس‌آرتز و نمايش اين‌كه هنوز مي‌شود در سبك ماجرايي خلاقيت به‌كار برد، به‌عنوان بهترين بازي ماجرايي سال برگزيده مي‌شود.در قدم بعدي به‌سراغ سبك رانندگي مي‌رويم. برن‌آوت باز هم گل سر سبد بازي‌هاي مسابقه‌اي امسال بود و با نسخه نيمه جديدش توانست ‌PC‌بازها را هم به جمع طرفداران برن‌آوت اضافه كند. البته بازي‌هاي ديگري نظير ‌Pure‌، موتور استورم و ‌Grid‌ هم جزو بازي‌هاي برتر مسابقه‌اي بودند. رقابت اصلي سر سبك عنوان بهترين بازي مسابقه‌اي بين گريد و برن‌آوت بود. از نظر بخش بازي كليك، گريد به‌خاطر گرافيك خوب، گيم‌پلي اعتيادآور و قابليت‌هاي خوبي كه براي رانندگي و تيون كردن اتومبيل‌ها مي‌داد، مستحق برگزيده شدن به‌عنوان بهترين بازي مسابقه‌اي سال است. ‌ ‌

مي‌رسيم به سبك پرترافيك نقش‌آفريني كه امسال يكي از ژانرهاي مورد توجه بازي‌سازها بود. نسخه جديد فاينال‌فانتزي7 با نام كرايسيسكور، فيبل2، پرسونا4، ‌The World Ends With You‌، فال‌آوت3، ‌Tales of Vesperia‌، ‌Star Ocean The Last Hope‌ و نسخه‌هاي بازسازي شده فاينال‌فانتزي4 و كرونوتريگر براي ‌DS‌ هر كدام به‌تنهايي مي‌توانند هر آرپي‌جي‌بازي را هيجان‌زده كنند. اما نبايد از اين حقيقت گذشت كه بتسدا با زنده كردن فال‌آوت و خلق دنياي به اين وسعت يك سر و گردن از ديگر نقش‌آفريني‌سازها بالاتر ايستاده است. فال‌آوت‌3 بي‌شك بهترين بازي نقش‌آفريني امسال بود.

ژانر اكشن – ماجرايي امسال چند بازي خوب از قبيل ‌Mirrors Edge‌، شاهزاده پارس، ‌Braid‌، ‌Little Big Planet‌ و توم ريدر آندرورلد داشت. اما بي‌انصافي است اگر بخواهيم در جايي كه يك بازي خلاقانه و بسيار زيبا با نام ‌Little Big Planet‌ حضور داشته باشد، نام بازي ديگري را به‌عنوان بهترين ذكر كنيم. هرچند كه شماره جديد بازي‌هاي توم‌ريدر و شاهزاده پارس حضور بسيار درخشاني داشتند.

سرانجام مي‌رسيم به انتخاب بهترين بازي سال. طبق معمول براي انتخاب بهترين بازي به‌سراغ عنواني مي‌رويم كه از نظر همه مولفه‌ها شامل سناريو، موسيقي، گرافيك (هم از لحاظ فني و هم از لحاظ هنري)، قابليت تكرارپذيري، ساده و همه‌گير بودن، زمان بازي و تنوع و غيرخطي بودن ماموريت‌ها از ديگر بازي‌هاي سال برتر باشد. با در نظر گرفتن اين خصوصيات، اين فال‌آوت3 است كه مي‌تواند به‌عنوان بهترين بازي سال انتخاب شود. ‌ ‌

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

GTA VICE City

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

 آخرین اطلاعات از بازی Just Cause 2

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Naoya Hatsumi سازنده بازی می‌گويد "هدف و تمرکز ما اين است که PES 2010 کاربر پسندتر از گذشته شود. تجربه نشان داده در راس تمامی موارد گيم پلی بازيست که سری PES نيز در همين مورد شهرت دارد. PES 2010 بهتر بنظر خواهد رسيد، بهتر بازی خواهد شد و فوتبال در آن به صورتی بازسازی خواهد شد که سخت افزارهای فعلی قادر به اينکار هستند."

تيم ساخت بازی گسترش يافته و برخی سازندگان نيز بر قسمت‌های خاصی مانند بخش آنلاين بازی تمرکز کرده‌اند. اضافات و تغييرات اصلی بازی شامل موارد زير است:

گيم پلی: هدف افزايش شور و هيجان مسابقات بازی ميان بازی کننده‌هاست. به طوری که در رقابت‌ها تجربه بازيکنان دائماً امتحان خواهد شد. در بازی، مدافعين مناطق مختلف زمين و فضاها را پوشش می‌دهند و بازی کننده بايد هميشه به دنبال راهی برای نفوذ و حمله باشد. تمرکز در PES 2010، تبديل شدن به يک شبيه ساز واقعی فوتبال است. طوری که در طول بازی هم به استراتژی و فکر نياز خواهد بود، هم سرعت عمل بالا(مانند فوتبال واقعی). دروازه بانان تطبيق پذيرتر خواهند بود و توانایی‌های دروازه بانان جديد نيز با آن‌ها تطبيق يافته. داوران نيز  دوباره سازی شده‌اند و از نظر هوش و تصميمات، بهتر عمل می‌کنند.

گرافيک بهتر: انيميشن و ظاهر بازيکنان از هميشه نزديک‌تر به واقعيت است. سيستم نورپردازی بازی نيز بهبود يافته به اين صورت که در هر وضعيت شاهد طيف خاصی از نورها و رنگ‌ها خواهيد بود. جزئيات ورزشگاه‌ها(چمن و ديگر اجزا) نيز پيشرفت‌های بزرگی خواهد کرد.

بخش آنلاين: تيمی در توکيو به طور جداگانه مشغول فعاليت بر قابليت‌های آنلاين بازيست. محتواهای قابل دانلودی برای بازی در نظر گرفته شده و به مرور زمان می‌توان تيم‌های ليسانس شده‌ی جديد، نقل و انتقالات و موارد ديگر را در بازی بروزرسانی کرد.

سيستم پنالتی‌ها: به کل اين قسمت از بازی از نو ساخته شده و کنترل و دقت پنالتی‌ها افزايش چشم گيری يافته.

ليسانس انحصاری ليگ اروپا: مانند سال گذشته Konami طی قراردادی با UEFA قادر به ايجاد رقابت‌های ليگ قهرمانان اروپا و جام يوفا در بازی با بيشترين جزئيات خواهد بود.

ديگر اضافات و بهبودها: سيستم چينش ترکيب جديد، مستر ليگ جديد، هوش مصنوعی بهتر، استفاده از استراتژی در بازی‌ها، انيميشن‌ها و حرکات جديد، تغيير جو مسابقات.

بازی Pro Evolution Soccer 2010 برای پلتفورم‌های PC ،PS3 و X360 در پاييز امسال راهی منزل فوتبال دوستان خواهد شد.

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سلام خدمت دوستای عزیزم امروز بعد از چند روز مطلبی زیبا براتون تهیه کردم تا خوشتون بیاد در ضمن  به دوست عزیزم میعاد که پست قبلی رو نوشته بگم که جیگر یک فرد که وبلاگ ما رو فیلتر نکرده بلکه مخابرات فیلتر کرده، بعدشم که حرفت بی ادبی نبود بلکه من تا الان ملایم بودم، امیدوارم این مخابرات بفهمه این وبلاگ یک وبلاگ بازی  است نه یک وبلاگ ...است خوب دیگه بسه برسیم به اصل مطلب...

کراتوس و داستان سرنوشت او

 

مقدمه:

در این وب در کل اولین باری از که داره از کامپیوتر فاصله می گیره و به سمت پلی استیشن 2 می ره اینم فقط برای اینکه این شخصیت برترین شخصیت نسخه پی اس 2 است این کار رو کردم و با این کار می خوام شروع دوباره داشته باشیم.

 

سوال:

می خوام سوالاتی رو از شما بپرسم تا ببینید این شخصیت با تمام شخصیت های بازی که تا به امروز بازی کردید فرق داره:

آیا شخصیتی را می شناسید که خانواده خود را فقط برای اجرای یک دستور بکشد؟؟شخصیتی که به خانواده خود رحم نکند؟؟ وقتی او به دختر کوچک خود که خود او را به وجود آورده رحم نمی کند به چه کسی می تواند رحم کند؟چه کسی بدون دلیل منطقی همسر خود را می کشد؟آیا کسی را می شناسید به جنگ سرنوشتی برود که خودش آن را رغم زده باشد؟؟

او کسی نیست جز کراتوس خدای جنگ...

شروع داستان :

او درشهر اسپارتا(Sparta) به دنیا آمد. مادر او یک زنی  که از او هیچ اطلاعاتی نیست و پدر او زیوس (Zeus)  است . در دوران کودکی بسیار قوی و قدرتمند بود . از همین رو در دوران جوانی به یکی از کاپیتان های زبده در آمد و برای خود لشکری دست و پا کرد . بعد از این او ازدواج کرد و از این ازدواج یک دختر زیبا به وجود آمد.در یک روز، لشکر کراتوس به دست گروه Tracian barbarians می افتد .رئیس این گروه شخصی به نام آرس (خدای جنگ) است.او قدرتمندترین جنگ آور زمین است ولی او کراتوس را نمی کشد او به دست های کراتوس به وسیله زنجیر شمشیرهایی رو وصل می کنه که به آنها شمشیرهای آشفتگی می گویند و همچنین قدرتهای را نیز به عنوان خدای جنگ به او اطا می کند . کراتوس به خاطر این کار مطیع او می شود و به یکی از سربازان او تبدیل می شود.آرس همراه با کراتوس قدرت بیشتری گرفته بود و دست به جنایات و قتل های بیشتری زد.خانه کراتوس بعد از ازدواج در Athena بود و آرس بعد از اشغال سرزمین های کناریAthena قصد حمله به سرزمینAthena را گرفت . کراتوس بدون توجه به اینکه زن و بچه کوچک خود در این سرزمین زندگی می کنند دست به حمله به شهری زد که سالها در انجا زندگی می کرد و بیشتر مردم آنجا را می شناخت و او به دستور آرس حتی به زن و بچه خود نیز رحم نکرد و آنها را هم از سر راه خود کنار زد ولی بعد از این کار....

بعد از این کار پوست بدن کراتوس به رنگ سفید تبدیل شد و این به علت شرمساری او بود او به هیچ عنوان باور نمی کرد که زن و بچه خود را به دست خود به قتل رسانده باشد از این به بعد دراسپارتا محل تولد او به او روح اسپارتا گفتند و لغب او روح اسپارتا نام گرفت.

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

بازی بسیار جذاب ایرانی افسانه عموپورنگ
KimiaDownload.Com

همه شما دوستان عزیز  با اسم عموپورنگ آشنا هستید و همچنین برنامه های ایشون رو در شبکه اول سیما مشاهده کرده اید شاید بتوان گفت بهترین برنامه برای شبکه کودک و نوجوان همین برنامه عموپورنگ است. که بازدیدکنندگان بسیاری را به همراه دارد. بعلاوه با حضور امیر محمد نیز برنامه بسیار جالبتر می شود اکنون شما می تونید بازی افسانه عموپورنگ Pourang Legend رو دانلود کنید در این بازی که کاملا به صورت فارسی و ایرانی می باشد و موضوع آن نیز در رابطه با عموپورنگ است. شما در نقش عموپورنگ ظاهر می شوید و باید بازی رو شروع نمایید. داستان بازی از آنجایی شروع می شود که عموپورنگ و امیر محمد جهت تعطیلات و رفع خستگی از کارهای صدا سیما و خلاصه مجری گری به جزیره ای سفر میکنند. تا چند هفته ای رو در آنجا اقامت کنند اما بر اثر یک اتفاق مشکوک امیر محمد دزدیده می شود و... حال وظیفه شما این هست که با توجه به نقشه مراحل را یکی پس از دیگری سپری کنید و آیتم های موجود در مراحل را گرفته و موجودات را نابود کرده تا به کلید اصلی دست پیدا کنید و توسط آن الماس را از دل سنگ خارج کنید و با غول ... بازی از لحاظ گرافیکی در حد قابل قبولی می باشد همچنین اصوات و آهنگ های به کار رفته در بازی و در نهایت گیم پلی بازی و کنترل آن نیز بسیار خوب و دقیق می باشد.

ویژگیهای بازی افسانه عموپورنگ:
- بازی کاملا به صورت فارسی می باشد
- دارای محیطی زیبا و کاربر پسند
- مناسب برای تمامی سنین
- دارای فایل راهنما جداگانه در پوشه بازی
- دارای سیستم ذخیره و بارگزاری اتوماتیک (Auto Save)
- دارای حجم کم با قابلیت نصب آسان
- و ...

Size 3.5 MB

دانلود

Password: www.kimiadownload.com

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سيو كامل بازي Tom Clancy's H.A.W.X

100%

دانلود

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

 امروز میخوام براتون دانلود gta 4 برای موبایل رو بذارم.

GTA یکی از پرطرفدارترین بازی های کنسولهای بازی و PC می باشد. این بازی از مراحل مختلف و ماموریت های متفاوت تشکیل شده است و شما باید ماموریت هایی که به شما داده می شود را به پایان برسانید. نسخه 4 این بازی هم اکنون برای موبایل آماده دانلود می باشد. امیدواریم از این بازی که با فرمت جاوا می باشد لذت ببرید.

www.p30site.com | GTA 4 With Java Format For Mobile | بازی جی تی ای برای موبایل با فرمت جاوا

دانلود (حجم: 191 کیلوبایت)
رمزعبور: www.p30site.com (به کوچک بودن تمامی حروف دقت کنید)

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

کد تقلب بازی The Sims ۸۸/۰۱/۲۰ 17:46
- با فشردن Ctrl + Shift + C مي توانيد كدهاي تقلب بازي را وارد كنيد . بهترين

 

كد تقلب تايپ klapaucius و سپس فشار دادن Enter است كه باعث

 

 

ميشود پولشما 1000 واحد افزايش يابد .

 

 

 - براي وارد كردن كدهاي تقلب در هنگام بازي بازدن كليدهاي

 

Ctrl + Shift + Cدرقسمت بالاي صفحه نشانگري ظاهر مي شود كه مي توانيد

 

 

كدهاي زير رادر آن ناحيه وارد كنيد :

 

كد تقلب

 نتيجه

hist_add

Add new family history stat to the current family

prepare_lot  Check and fix required lot objects
 water_tool

Create moat or streams

 interests

Display personality and interests

 assert

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |


دانلود گیم ۸۸/۰۱/۰۶ 13:9

دانلود گیم ۸۸/۰۱/۰۶ 13:5

بازی آنلاین ۸۸/۰۱/۰۶ 13:1
     
             
     
             
     
             
     
             
 

 

 
             
     
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

بازی آنلاین ۸۸/۰۱/۰۶ 13:0
     
             
     
             
     
             
     
             
 

 

 
             
     
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Rise of Nations

 194MG

 Motocross  

 41MG

 Empires II

 46MG

 Mythology

 335MG

               

 Americas Army

 651MG

 Tactical:OPS

 358MG

 Wolfenstein

 258MG

 Silent Hill3

 450MG

               

 F-22 Light

 34MG

 Prince Persia

 49MG

 Morhuhn Kara

 34MG

 Bicycle Board

 18MG

               

 Need for Speed

 5MG

 Fighters

 76MG

 Diablo

 52MG

4x4 Evolution

33.4MG

               

 Dive!

 11MG

 Nibbles 3D

 10MG

 Tavish

 18MG

 Arcadrome

 3MG

               

 Ducke Nukem

 6.74 MG

 Maddog

 2.75MG

 Blood

 5MG

 3D SAPPER

 5MG

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Dragon

  Size: 1.2 MG

 

  Snake

  Size: 3.64 MG

 

  Hear Harry

  Size: 4.93MG

 

  Dwarves

  Size: 4.66 MG

                     

  Dinomite

  Size: 2.1MG

 

  Tiptop

  Size: 2.73MG

 

  Chess

  Size: 3.9 MG

 

  Mummy

  Size: 2.8 MG

                     

  Aqua-b

  Size: 3MG

 

  shooter

  Size: 1.5MG

 

  Collapse II

  Size: 3.13 MG

 

  Sea War

  Size: 10 MG

                     

  Bubble 3

  Size: 3.5MG

 

  Tetris

  Size: 2.66 MG

 

  Mahjong

  Size: 3.3 MG

 

  Pac Quest

  Size:4.41MG

                     

  Digger

  Size: 5.77MG

 

  Bubble 1

  Size: 2.3 MG

 

  pac bomber

  Size: 1.33MG

 

  Tiny cars

  Size:8.5MG

                     

  Big Money

  Size: 2.40MG

 

  Br- dwarve

  Size: 4.66 MG

 

  Jazz Ball

  Size: 4MG

 

  Fat Man

  Size:7.37MG

                     

  Ricochet

  Size: 8.1 MG

 

  Beetle Ju

  Size: 7.1 MG

 

  Billiards

  Size: 5.91MG

 

  crimsonland

  Size: 6.70MG

                     
     

  Sokoban

  Size: 2.4MG

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Rise of Nations

 194MG

 Motocross  

 41MG

 Empires II

 46MG

 Mythology

 335MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 Americas Army

 651MG

 Tactical:OPS

 358MG

 Wolfenstein

 258MG

 Silent Hill3

 450MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 F-22 Light

 34MG

 Prince Persia

 49MG

 Morhuhn Kara

 34MG

 Bicycle Board

 18MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 Need for Speed

 5MG

 Fighters

 76MG

 Diablo

 52MG

4x4 Evolution

33.4MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dive!

 11MG

 Nibbles 3D

 10MG

 Tavish

 18MG

 Arcadrome

 3MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ducke Nukem

 6.74 MG

 Maddog

 2.75MG

 Blood

 5MG

 3D SAPPER

 5MG

  Dragon

  Size: 1.2 MG

 

  Snake

  Size: 3.64 MG

 

  Hear Harry

  Size: 4.93MG

 

  Dwarves

  Size: 4.66 MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Dinomite

  Size: 2.1MG

 

  Tiptop

  Size: 2.73MG

 

  Chess

  Size: 3.9 MG

 

  Mummy

  Size: 2.8 MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Aqua-b

  Size: 3MG

 

  shooter

  Size: 1.5MG

 

  Collapse II

  Size: 3.13 MG

 

  Sea War

  Size: 10 MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Bubble 3

  Size: 3.5MG

 

  Tetris

  Size: 2.66 MG

 

  Mahjong

  Size: 3.3 MG

 

  Pac Quest

  Size:4.41MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Digger

  Size: 5.77MG

 

  Bubble 1

  Size: 2.3 MG

 

  pac bomber

  Size: 1.33MG

 

  Tiny cars

  Size:8.5MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Big Money

  Size: 2.40MG

 

  Br- dwarve

  Size: 4.66 MG

 

  Jazz Ball

  Size: 4MG

 

  Fat Man

  Size:7.37MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ricochet

  Size: 8.1 MG

 

  Beetle Ju

  Size: 7.1 MG

 

  Billiards

  Size: 5.91MG

 

  crimsonland

  Size: 6.70MG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Sokoban

  Size: 2.4MG

 

  Snowy

  Size: 8.8MG

 

  Party good

  Size: 5.2 MG

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

تولد اولين كنسول بازي
توليد و پيدايش بازي‌هاي كامپيوتري به سال 1947 برمي‌گردد به نحوي كه گفته مي‌شود اولين فرم تقاضاي ثبت يك بازي كامپيوتري در تاريخ 14 ژانويه 1947 در آمريكا به ثبت رسيده است‌. اين بازي بسيار ساده، يك شبيه ساز شليك موشك بود كه بايد به سمت هدف شليك مي‌شد و تصويري شبيه صفحه‌هاي نمايش رادار آن روزها را داشت و با تعيين زاويه و سرعت موشك آن را شليك مي‌كرد. البته به دليل نبود امكانات گرافيكي در آن زمان فقط نقطه برخورد موشك به هدف يا اطراف آن را مي‌توان مشاهده كرد و خبري از نمايش مسير حركت نبود. اين برنامه به عنوان اولين بازي كامپيوتري روي صفحات نمايش CRT شناخته شد. بعدها در سال 1952 A.S. Douglas نسخه گرافيكي تر از يك بازي CRT رادر دانشگاه كمبريج ارائه كرد و در سال 1985 بازي تنيس براي دو نفر، براي اولين بار روي دستگاه اسيلوسكوپ در يك نمايشگاه علمي در شهر نيويورك به نمايش عمومي گذاشته شد كه به نوعي پدربزرگ بازي Pong و دستگاه TV GAME است. بازي تنيس براي دو نفر‌، يك بازي دونفره بود كه هر بازيكن از زاويه ديد خود در يك سمت زمين تنيس يك عدد نقطه سفيد كه قرار بود توپ بازي باشد را مشاهده مي‌كرد كه بايد با غلبه بر جاذبه آن را از روي تور رد ميكرد . چند سال بعد يعني در سال 1961 گروهي از دانشجويان دانشگاه MIT برنامه يك بازي به نام Spacewar را بر روي سيستم DEC PDP-1 كه يك Mainfraim بود ( يعني يك كامپيوتر به بزرگي يك اطاق كه نه صفحه كليد داشت و نه موس و... ) نوشتند كه بر مبناي مبارزه دو بازيكن با هم و غلبه بر نيروي جاذبه عمل ميكرد بعدها فردي به نام تامپسون‌كن برنامه يك بازي را نوشت كه اسم آن را Space Travel گذاشته بود و ظاهرا كن براي هر بار بازي كردن با برنامه خودش هم 75 دلار خرج مي‌كرد اما عاقبت اين بازي نتوانست به مرحله فروش برسد. اما شايد جالب باشد كه بدانيد همين بازي بعدها ايده اصلي ابداع سيستم عاملي شد كه امروزه Unix نام دارد. در سال 1966فردي به نام رالف يك بازي كامپيوتري ساده خلق كرد كه قابليت اجرا بر روي صفحه‌هاي تلويزيون‌هاي معمولي را داشت و دو سال بعد او يك دستگاه قابل حمل كه چند بازي شامل تنيس روي ميز و تيراندازي بر روي آن قرار داشت را ساخت و گفته مي‌شود اين فرد بعدها بازي‌هاي بيشتري بر روي دستگاه خود نوشت و امتياز آن را به شركت Magnovox فروخت و اين شركت در سال 1972 دستگاه Magnovox Odyssey را كه اولين كنسول بازي‌هاي كامپيوتري بود را روانه بازار كرد . بعد از آن رفته رفته با پيشرفت علم و تكنولوژي كنسول‌ها بازي نيز رشد چشمگيري پيدا كردند به نحوي كه اكثردست‌اندركاران صنعت كامپيوتر بسياري از نيرو متخصص خود را روي ساخت بازي‌هاي كامپيوتري متمركز كردند.
گفته مي‌شود در حال حاضر دو كمپاني بزرگ مايكروسافت و سوني در تمامي دنيا در خصوص ارايه كنسول‌هاي بازي حرف اول را مي‌زنند. در خصوص قيمت دو كنسول پرفروش در تمامي دنيا بايد گفت كنسول ايكس باكس 360 متعلق به كمپاني مايكروسافت در كشورما بدون لوازم جانبي به قيمت 350 هزارتومان عرضه مي‌شود و همين كنسول با لوازم جانبي( هارديسك 20 گيگابايت،كابل HDTV،دسته بازي بي‌سيم و هدست) با قيمت 440 هزارتومان به فروش مي‌رسد . كنسول پرفروش ديگر به نام PSP متعلق به شركت سوني بدون لوازم جانبي به قيمت 220 هزارتومان عرضه و با لوازم جانبي (كيف پارچه‌اي،بندچرمي،هدفون،كؠ ?رت حافظه 32 ميگابايتي، ريمو و...)در حدود 245 هزار تومان به فروش مي‌رسد.
خوب يا بد
رشد و پيشرفت تكنولوژي همانطور كه سبب مي‌شود بسياري از امور به سهولت امكانپذير شود از طرفي خواسته وناخواسته تغييرات اساسي را نيز در زندگي روزمره افراد پديد مي‌آورد و در خصوص مسئله‌اي همچون بازي‌هاي كامپيوتري نيز بايد گفت اين تغييرات بسيار چشمگير بوده ، تا آنجا كه مخالفان و موافقان بسياري در خصوص اين مسئله سالهاست كه با يكديگر در حال بحث هستند. مخالفان رواج بازي‌هاي كامپيوتري خصوصا در كشور ما اعتقاد دارند اين گونه بازي‌ها سبب مي‌شود كه رفته رفته بازي‌هاي اصيل و سنتي به فراموشي سپرده شود. بازي‌هاي كه در كنار سالم و ورزشي بودن آن به نوعي به كودكان روش در جمع زندگي كردن را نيز مي‌آموخت، روشي كه در بازي‌هاي كامپيوتري به طور كامل به فراموشي سپرده شده است چرا كه روش اكثر بازي‌هاي كامپيوتري به صورت منفرد طراحي شده است و اين عامل سبب مي‌شود كه به نوعي مفهوم در جمع بازي كردن نزد اين نوع كودكان از بين برود از طرف ديگر از آنجاي كه در بازي‌هاي كامپيوتري بيشتر فعاليت مربوط به مغز است و از تحرك جسمي و بدني خبري نيست مي‌تواند مشكلات عمده‌اي را در آينده به وجود آورد از طرف ديگر از آنجا كه اكثر نوجوانان به سمت بازي‌‌هاي خشن گرايش دارند در كنار انزوا طلبي خشونت را نيز بايد لحاظ كرد در مجموع بايد گفت بسياري از كارشناسان مخالف ادعا مي‌كنند كه استفاده زياد از بازي‌هاي كامپيوتري مي‌تواند گرايش‌هاي منفي اجتماعي – رواني مانند تمايل به انزواي اجتماعي و حتي خشونت را موجب شود و استفاده زياد از اين بازي‌ها باعث اعتياد كاربر به بازي شده و نهايتاً پيامدهايي براي سلامت فرد داشته باشد چرا كه اكثر كاربران از خستگي چشم، سردردها، درد قفسه سينه، كوفتگي، و نوسان وضعيت روحي شكايت دارند. علاوه بر موارد فوق مي‌توان به مواردي نظير مكان و زمان انجام بازي كه باعث محدود شدن خواب مي‌شود و همچنين حلقه‌هاي سياه زير چشم‌ها و گرفتگي ماهيچه در شانه نيز اشاره كرد. ظاهراً متخصصان بهداشتي نگران متابوليك و حملات قلبي هستند زيرا بازي زياد ممكن است باعث رگ به رگ شدگي مكرر حتي حملات صرع را در افراد مستعد تحريك كند. بسياري از پزشكان اعتقاد دارند كه يكي از دلايل به‌وجود آمدن اين مشكلات مي‌تواند اين باشد كه كاربران خيلي نزديك به صفحه مي‌نشينند همچنين استفاده از تصوير شفاف‌تر باعث برانگيخته شدن و تحريك كردن غدد و نهايتاً ترشحات خاص نسبت به تصوير تاريكتر مي‌شود و نورهاي چشمك زن و الگوهاي هندسي ارائه شده در برخي بازي‌ها ممكن است اين موارد را تشديد كند. در مقابل اين اظهارنظرها موافقان بازي‌هاي كامپيوتري نيز اعتقاد دارند، بازي‌هاي كامپيوتري بنا به سليقه جوانان و كودكان امروزي طراحي شده است به طوريكه اين بازي‌ها سبب مي‌شود ذهن بچه‌ ها به نوعي سريعتر مفاهيم را درك كند و بازي‌هاي كامپيوتري تنها يك ابزاربراي سرگرمي و تفريحي به حساب نمي‌آيد و اين صنعتي است كه در دو دهه گذشته تاثيرات عميقي را بر توليد سخت‌افزار و نرم‌افزار گذاشته است تا آنجا كه هم اكنون رشته معماري و طراحي بازي‌هاي كامپيوتري در بسياري از دانشگاه‌‌هاي معتبر جهان تدريس مي‌شود و فارغ التحصيلان اين رشته‌ها با جديت در اين صنعت مشغول به كار هستند در خصوص خشنونت بازي‌هاي كامپيوتري نيز بايد گفت در بدترين حالت تنها 20 درصد از كل بازي‌هاي توليد شده در جهان اختصاص به بازي‌هاي خشونت آميزدارد و 80 درصد بقيه عاري از هر گونه خشونت و صرفا به منظور به كارگيري قوه تخيل،ادراك و تصميم‌گيري كاربران طراحي شده است.
***
عصري كه در آن به سرمي‌بريم به دليل جذابيت‌هاي فراوان تكنولوژي مانند كامپيوتر و اينترنت به سختي مي‌توان جوانان را از كامپيوتر جدا كرد و همين مسئله سبب مي‌شود به نوعي اين قشر از محيط‌‌هاي اجتماعي، دوستان و معاشرت‌‌هاي خاص اجتماع دور بمانند همان مسئله‌اي كه دغدغه خانواده‌ها و مخالفان را شكل مي‌دهد اما در اين ميان كارشناسان بسياري اعتقاد دارند كه از همين بستر كامپيوتري مي‌توان اقدام به آموزش‌ جوانان كرد شايد رواج بازي Sims گواه همين ماجرا باشد. بازي كه عرضه آن بر نحوه برخورد اجتماعي و معاشرت ميليون‌ها نفر در سراسر جهان اثر مثبتي بر جاي گذاشت و در پايان بايد گفت هر تكنولوژي داراي نقاط ضعف و قوت فراواني است و بازي‌هاي كامپيوتري نيز از اين مسئله مستثني نيستند. بنابراين نبايد با ديد تخريبي به اين پديده پرطرفدار نگاه داشته باشيم بلكه باور كنيم هم‌بازي كودكان از اسم‌هاي عام به اسم‌هاي خاص همچون ايكس باكس 360 تغيير نام پيدا كرده‌اند اما مي‌توان ذهن اين همبازي‌ها را در دست گرفت.
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

دانلود بازی کم حجم Fishdom

  32.5 Mb
دانلود

Fishdom Screenshot Fishdom Screenshot

سیستم مورد نیاز بازی

System Requirements

OS: Windows 98/2000/Me/XP/Vista
Memory: 256 MB
DirectX: 8.0 or later
CPU: 1000 MHz

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

دانلود بازی Peggle Deluxe

دانلود

14.4 Mb

Peggle Deluxe Screenshot Peggle Deluxe Screenshot

سیستم مورد نیاز بازی برای نصب

OS: Windows 98/2000/XP/Me/Vista
Memory: 256 MB
DirectX: 7.0 or later
CPU: 500 Mhz

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

فرا رسیدن بهار زیبای طبیعت و عید سعید نوروز را به حضور تمامی ایرانیان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان سلامتی ، سر بلندی و سرور آرزومندیم .

مدیریت وبلاگ

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

ترینر Call of Duty 4 ۸۷/۱۲/۱۶ 20:33
http://www.thegameland.net/en/immagini/call-of-duty-4-title.jpg
ترینر Call of Duty 4
کلید ها :
numpad 1 : سلامتی نامحدود
numpad 2 : خشاب نامحدود
numpad 3 : تیر نامحدود
دانلود -->
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

http://ecx.images-amazon.com/images/I/61YYKRP52TL._SL75_SS50_.jpg
ترینر پول برای GTA Sanandreas
نکته : بازی را اجرا کرده سپس با زدن کلید های ALT + TAB موقتا از بازی خارج شده و ترینر را اجرا کنید سپس دکمه پول را فشار دهید
دانلود-->
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

ترینر سری Battlefield

http://media.giantbomb.com/uploads/1/11907/501223-battlefield_2142___mac_small.jpg
Battlefield 2142
دانلود

http://media.giantbomb.com/uploads/0/31/607846-battlefield2_box_small.jpg
Battlefield 2
دانلود

http://media.giantbomb.com/uploads/1/11907/501210-battlefield_1942___anthology_small.jpg
Battlefield 1942
دانلود
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

http://media.giantbomb.com/uploads/0/628/266859-brother_in_arms_hell_highway_final_small.jpg
ترینر بازی Brothers In Arms : Hells Highway
دانلود
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:DQlQXwU_yLSR3M:http://www.gamersheaven.org/wp-content/uploads/2008/11/burnout-paradise.jpg
ترینر بازی Burnout Paradise
دانلود ترینر با لینک مستقیم
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

من امروز برای معرفی چند لینک اومدم.که در رابطه با دانلود و بررسی مپ های مختلف در بازی وارکرفت است.

www.getdota.com

www.hiveworkshop.com

www.clanmord.com

www.eletd.com

www.epicwar.com

www.wc3-maps.net

www.ddayworld.com

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

ما شانس انرا پيدا كرديم كه كه در چند هفته گذشته از اين سري بازي پرطرفدار فيفا اطلاعاتي به دست اوريم همچنين اطلاعاتي از بازي و همجنين ويژگي هاي ان پنهان سازي مي شد تا زماني كه E3 اطلاعات و گيم پلي هايي از اين بازي را معرفي كرد و به اطلاع خبرنگاران و عموم رساند . بيشتر گيم پلي هاي اين نسخه از بازي فيفا نشعت گرقته از اخرين سري بازي يوفا 08 مي باشد . بازي فوتبال EA كه البته به نظر مي رسد تا اواخر سال جاري ميلادي عرضه شود توانسته است راه خود را براي توليد اين بازي هموار تر كند . اما تفاوت هاي اين نسخه با ساير نسخ سري بازي هاي ديگر زياد و البته مهم تر مي باشد كه شامل پياده سازي نوع اب و هوا و چگونگي ان در بازي و تطبيق بازي كنان و تيم ها در بازي و بالا بودن واكنش هاي بازي در قسمت هاي پر ازدحام و جشن هاي و اينترو هاي جذاب و زيبا و ... اما مهمترين اينتغييرات شايد مربوط به مستعد كردن بازي باشد و هوش مصتوعي بالاي اين نسخه براي مثال اگر هوا باراني باشد و شما توپي را پاس بدهيد حتما اين اب بر روي كيفيت پاس شما اثر خواهد گذاشت و در اين زمان ها دادن پاس هاي بلند بسيار سخت تر از حالت عادي خواهد شد . اما اين حالت فقط منحصر به توپ و زمين نيست بلكه بازيكن نيز تحت تاثير قرار خواهد گرفت . براي مثال بازيكنان در اب و هواي باراني قادر به حركات فرز و سريع مانند سر توپ زدن دريب و ... نخواهند بود

اگرچه بيشتر اين تغيير و تحولات از بازي يوفا نشعت گرفته است و به عبارت ديگر اين نسخه خصوصيات يوفا 08 البته بسيار كاملتر و زيبا تر را دارد . از اقدامات قابل قبول و تحسين بر انگيزي كه در اين نسخه انجام شده است تطبيق تمامي بازي كنان و تيم ها با خصوصيات انها در واقعيت مي باشد با توجه به اين نكته كه اين كار سعي شده به خوبي بر روي تمامي تيم ها انجام شود . كه البته اين كار در نسخه هاي قبل بر روي بازيكنان و تيم هاي بزرگ انجام مي شد و تيم ها و بازيكنان نه چندان مشهور هيچ يك از ويژگي هاي خود را نداشتند . براي مثال در نسخه هاي قبل زمان زدن ضربه ازاد همان طور كه مي دانيد هر بازيكن يك استيل مخصوص به خود را دارد فقط بر روي بازيكنان مشهور انجام شده بود يا خوشحالي هاي بعد از به ثمر رساندن گل . اما اين تطابق و واقع گرايي تنها به استيل ها و ... بازيكنان و تيم ها محدود نمي شود بلكه اگر شما با يك تيم ضعيف در مقابل يك تيم قوي بازي كنيد تيم ضعيف مانند واقعيت در لاك دفاعي فرو خواهد رفت و 9 يا 10 بازيكن در نيمه زمين خودي براي دفاع باقي خواهند ماند . در اين نسخه باشگاه هاي پر اوازه و مشهور جهان مانند اينتر ميلان به مراتب كار سخت تري در مقابل رقباي ضعيف تر از خود دارند و اين خصيصه باعث مي شود گيمر از ديگر تيم هاي موجود در بازي نيز استفاده كند و فقط تيم هاي مطرح و پر اوازه را انتخاب نكند . كه ea در اين زمينه بسيار اميدوار است كه گيمر ها از ديگر تيم هاي طراحي شده در اين نسخه نيز استفاده كنند .
از كارهاي جالبي كه ea گيم انجام داده است اين است كه در طراحي جزئيات نيز دقت زيادي كرده است و سعي كرده است حتي فيزيك بازيكنان را به خوبي طراحي كند براي مثال زماني كه يك بازيكن قوي هيكل به يك بازيكن ضعيف اندام تنه اي مي زند بديهي است كه بازيكن ضعيف اندام مغلوب مي شود و دقيقا همين نكته در اين نسخه رعايت شده است و اين جمله بدين معنا نيست كه فيزيك بازيكنان فقط در نبردهاي تن به تن واقعي تعبيه شده است بلكه فيزيك بازيمنان در همه موارد با حصوصيات بازيكنان در واقيت طراحي و ساخته شده است . در اين ميان نيز وزن و قد بازيكنان نيز به خوبي مورد توجه قرار گرفته است . براي مثال توپي كه بر روي هواست بازيكن قد بلند سعي در زدن سر مي كند و لي بازي كن كوتاه قامت تر تلاش زيادي در زميه توپ ربايي انجام مي دهد ويا سرعت بازيكنان سنگين كم . سرعت بازيكنان لاغر زيادتر است . كه همين ويژگي جديد بازي باعث مي شود كه بازي كنان دفاع به جاي تكل زدن بر روي پاي حريف با زدن تنه سعي در كنترل بازي كن مي كنند .

اما نكل زدن ها در بازي : بر روي اين قسنت كار هاي زياد تري انجام شده است و شما مي توانيد تكل خود را با كنترل بر روي توپ انجام بدهيد . نكته جديدي كه در اين بازي به وجود امده است تاكتيك هاي تيمي مي باشد . بديهي است كه هر تيم با تاكتيك هاي منحصر به فرد خود كار مي كند و سيستم خود را دارد . شما در اين نسخه مي توانيد از 40 تاكتيك دفاعي 140 تاكتيك هجومي و 11 تاكتيك متغير و سر خورنده استفاده كنيد . با اين ويژگي تيمي كه شما در ان بازي مي كنيد از سر درگمي رها مي شود براي مثال توپي كه در دفاع نصيب شما مي شود با تاكتيك اتخاذ كرده خود به جلو برده مي شود . شما حتي مي توانيد اين نقطه و مكان را خودتان تعيين كنيد .

اما در اين نسخه حالت محبوب و پرطرفدار BE A pro ( يك حرفه اي بودن ) مانند همان چيزي كه در فيفا 08 ديده بوديم انجام شده است . شما در اين حالت در نقش يك بازيكن هستيد كه مي توانيد براي خود خصوصياتي اتخاب كنيد و سير متعالي يا نزولي خود را در اين حالت طي كنيد . ea گيم در اين نسخه بيشترين توجهي كه بر روي اين بازي كرده است نزديك كردن هر چه بيشتر اين بازي به واقعيت مي باشد .
ويژگي هاي بازي :
*500
سكانس انيميشيني جديد
*
سيستم دفاعي جديد
*
توانايي انجام دادن حركات حرفه اي در اين نسخه
*
بالا رفتن هوش مصنوعي بازي و بازيكنان با هوش
*
حالت جديد be a pro : كه در ان شما در نقس يك بازيكن مي باشيد كه براي رسيدن به هدف هاي متعالي خود تلاش ميكنيد
*
دوربين جديد بازي كه به نام be a pro مي باشد
*
حالت هاي زياد بازي
*
گرداوري و جمغ اوري اطلاعات كامل از تيم هت و بازيكنان بازي
*
توجه به ريز نكته ها
*
طراحي بازيكنان با در نظر گرفتن ويژگي هاي منحصر به فرد ان ها
*
بالا بودن تاثير پذيري بازي براي مثال از وضعيت اب و هوا
*
توجه به واقع گرايي در اين نسخه
*
پيشرفت زياد كنترل هاي بازي

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

PORTAL رمز و ترینر ۸۷/۱۲/۱۶ 9:16

PORTAL

 در وسط بازی  ~ را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید

نکته:اگر با روش بالا رمزگیر بالا نیامد به محل نصب بازی بروید و فایلی که در \portal\cfg\config.cfg قرار دارد را با استفاده از اوپن ویت و نوت پد باز کنید

سپس con_enable  را پیدا کرده و عدد روبهروی آن را به 1 تغییر دهید

کد:

نتیجه:

sv_cheats 1

فعال کردن ضد ضربه

sv_cheats 0

غیر فعال کردن ضد ضربه

ai_disable

نابود کردن تمام دشمنان

buddha

بازیکن آسیب می بیند ولی هرگز نمی میرد

god

ضد ضربه

hurtme #

خون دادن دستی(جلوی # عدد بگذارید)

impulse 101

تمام تفنگها و اسلحه ها

noclip

از در و دیوار به راحتی عبور کن

notarget

غیب شدن

mat_wireframe 1

حالت وایرفریم

sv_noclipduringpause 1

در حالت عبور از در و دیوار بازی قطع شود

sv_infinite_aux_power 1

قدرت اکسیلاری بینهایت

باز شدن همه چیز در بازی: به محل نصب بازی و بعد به\portal\cfg\config.cfg اینجا رفته و فایل را بوسیله نوتپد باز کنید به قسمت sv_unlockedchapters بروید و عدد مقابلش را به 11 تغییر دهید

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

رمز بازی مدال افتخار: نیروی هوایی

به شورت کات بازی "enableconsole-" را اضافه کنید( البته بدون اون دوخط ها)

مثل:C:\Program Files\EA Games\Medal of Honor Airborne\UnrealEngine3\Binaries\Airborne.exe -enableconsole

حالا وارد بازی شوید و بعد [~] را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمزهای زیر را وارد کنید

کد بازی

نتیجه

god

ضد ضربه فعال/غیر فعال

fly

پرواز کردن

ghost

غیب شدن فعال/غیر فعال

walk

از حالت پرواز خارج شدن

upgradeweapon

ارتقاء دادن اسلحه ها

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

امروز میخوام نبودنم رو جبران کنم .

 ترینر ۲ تا بازی رو براتون اوردم اسماشون این پایین هست

 

Alone in the dark (حجم :۱مگابایت) دانلود

Stronghold Legends  دانلود

کلید مورد استفاده

عملکرد

F1

بی نهایت همه چیز ( با یک کلیک روی انبار غذا )

F2

بی نهایت شدن طلا $$

F3

شاد بودن مردم (100) محبوبیت

F4

احترام و قوای زیاد و اقتدار

F5

عدد تعداد مردم به 250 نفر میرسه

F6

سال رو تغییر میده

 

 

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

پتچ جدید بازی هیتمن : خون بها که سرعت بازی را افزایش میدهد و مشکل Crash (پریدن به بیرون بازی)را برطرف میکند.که شما باید ابتدا به پوشه ی بازی بروید و فایل HitmanBloodMoney.ini را باز کرده و به انتهای آن کلمه روبرو را اضافه کنید  shaderquality medium  و پتچ را هم نصب کنید و تفاوت را احساس کنید.

PAtch for hitman:blood money

دانلود پچ

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سریال نامبر 100 تا بازیAge of Mythology: XDWXF-2JCVG-VTX6T-6KYQ9-QDC4G

Age of Mythology: RD4D4-B94XK-QVWFP-K9PJD-GVRV3

Age of Mythology: QVW83-4MC67-FDPTH-49PT8-6HGRD
Alien vs Predators 2: rec6-fab6-gen7-duf7-4344
American McGee's Alice: 2000-0112900-0010978-3379

American McGee's Alice: 6453-7884462-9832102-6449

American McGee's Alice: 3187-0271244-1206233-7747
Aquanox 1: 0007-3734-9fc3-7b9a
Aquanox 1: 1005-493d-c922-17d3
Aquanox 1: 3005-b2a8-a830--358
Aquanox 1: 5001-7010-6f50-3b03
Aquanox 1: 5005-4db8-65f3-fdcf
Aquanox 1: 6005-6173-6545-aa9e
Aquanox 1: 8001-2d62-c6a0-19b5
Atrox: 9073-7741-7910-04703

Battlefield 1942: 0901-4486830-1635751-2230
Battlefield 1942: 0901-2857682-5631883-1206
Battlefield 1942: 0901-5424665-0520057-1232
Battlefield 1942: 5000-0000000-0000000-1318
Battlefield 1942 Road to Rome: 4906-9626506-2206381-5368
Battlefield 1942 Road to Rome: 8456-5984327-7540897-4330
Battlefield 1942 Road to Rome: 2256-2303935-1818093-2776

Battlefield 1942 Secret Weapons of WWII: 0901-2113787-5776636-3338
Battlefield 1942 Secret Weapons of WWII: 0901-0120062-1518273-2120
Battlefield 1942 Secret Weapons of WWII: 4509-4188686-4654577-0456
Big Scale Racing (ISO): 8060-7476-B821-5B42
Big Scale Racing (ISO): FC43-5961-5D24-B071
Big Scale Racing (ISO): 1EGO-E5AI-66SG-23AY
Big Scale Racing (ISO): 7DGE-64NI-94US-C201
Big Scale Racing (ISO): 7F34-7F78-56AB-8FEF
Black & White: 0901-3324366-4702210-2081
Black & White: 3609-8077379-3488008-4192
Black & White: 0239-3149551-0576661-5531
Black & White Creatures Isle: 2394-1529829-3567371-5124
Black & White Creatures Isle: 7655-0015767-1953964-2153
Black & White Creatures Isle: 3379-8714263-1181459-4465


Call of Duty: 82SH-E2WH-KPYY-EX8E-A14D

Call of Duty: DEUD-WYDE-4W42-YKDW-F34D

Call of Duty: WDWE-YW8Y-XWWD-TYWY-1EAF

Call of Duty: TXSK-WGDY-WDSX-WPTW-1A7C
C & C Generals: 1116-0553323-4206438-6378
C & C Generals: 1529-4165093-5283471-0961
C & C Generals: 1554-3519303-5863106-2960

C & C Generals: Zero Hour: AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S

C & C Generals: Zero Hour: PA7F-J4AX-TD9N-92FZ-4BUR

C & C Generals: Zero Hour: PA7F-J4AX-TD9N-92FZ-4BUR

C & C Generals: Zero Hour: PA7F-J4AX-TD9N-92FZ-4BUR
C & C Red Alert 2: 020736-428526-011875-6507
C & C Red Alert 2: 022121-905624-825895-4992
C & C Red Alert 2: 030645-633345-452378-0580
C & C Red Alert 2 Yuri's Revenge: 303440-222764-534487-73438
C & C Red Alert 2 Yuri's Revenge: 662875-454133-344823-08464
C & C Red Alert 2 Yuri's Revenge: 075420-663711-111417-71038

C & C Renegade: 056894-929488-118387-9679
C & C Renegade: 056762-051968-047885-5190
C & C Renegade: 056968-762379-840140-8243
C & C Renegade: 056384-165067-858508-3234
C & C Renegade: 056120-230755-848844-5718
C & C Renegade: 056198-391485-391948-9024
C & C Renegade: 056924-738095-184588-5738
C & C Renegade: 056038-648693-313100-7109
C & C Renegade: 056493-234166-827916-2001
C & C Renegade: 056430-651581-593164-8339
C & C Tiberian Sun: 008302-889914-451062-6091
C & C Tiberian Sun: 010436-881681-537098-4027
C & C Tiberian Sun: 263877 906189 200291 2883
C & C Tiberian Sun: 266127 314485 240039 3713
C & C Tiberian Sun: 781866 616595 819275 5016
C & C Tiberian Sun: 781866 616595 819275 5016

Chaser: 52QJY-10K8V-CLNPI-1EISW-7VNP3

Chaser: 3RVXB-6ICGE-PYX7T-KJ9L9-LSG5H

Chaser: 2QIMX-NU6MT-O74UI-D9OS0-XW4N5

Chaser: 63PRZ-360N5-7SWUY-XR0A5-DIFCA

Chrome: MZIC3-MLNTS-VL45L-8MG26

Chrome: 53ZFH-CKE6T-3TPXJ-82W00

Chrome: XICVC-IZM6A-GTAHP-I4X6H
Clive Barker's Undying: 2500-0911911-09

Commanche 4: 3s2d-flt1-cls2-rule-7865
Commanche 4: KGQJ-8M68-7JQW-DUCV-WLC6

Cricket Jr 3.2.25: Név: .:i2k:. System ID: .:i2k:. Kód: CJr1-94805-YZSVI-SQ6Lv

Dark Age of Camelot: HAVDVIL-YATYBA9-WX18VXE-MP43QAQ-HUGUTMX
Dark Reign 2: gad6-teb4-cup9-pap6-5529
Deep Raider: 102050000000001
Delta Force 2: JTUH-LTHD-BCZV-HFBY-SSNN
Delta Force 3: N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
Delta Force 3: N7Q9-UX77-KZ3Z-332A-W4TR
Delta Force Task Force Dagger: 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27
Delta Force Black Hawk Down: Q96Y-LTGO-YVYE-GJBA-CWGV
Delta Force Black Hawk Down: 88ER-GPOV-KCWM-EUPP-HLWP
Delta Force Black Hawk Down: QKUG-DNPY-UAHT-HYFQ-LRDH

Der erste Kaiser: RED2-DAD2-RAD2-DAD2-888
Devastation: 5B36F-976AA-6A471-58B8D-92B7B
Devastation: GUHW6-TC9VN-IMSAA-9B162-6RBR9
Devastation: BQEE6-UWZM3-IMSSZ-6A2B1-3D5F3
Diablo 2: LOD 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
Diablo 2: 4CHW-RT4M-9JPN-2G4B
Diablo 2: 6EPM-27Z9-99D2-KM7B
Diablo 2: 79ER-XTM4-HNDK-DWE6
Diablo 2: 848J-XN72-9NZP-82FP
Diablo 2: 879K-9G4N-B9CV-2CTK
Diablo 2: 8DRR-VTH6-RGZ7-RT2V
Diablo 2: B2PF-JGJ9-J74C-H7T2
Diablo 2: BFCT-F4MN-RCH7-RDCF
Diablo 2: EJ6V-BT4D-9NDC-77TF
Diablo 2: FBWG-8NME-GZDW-7H9E
Diablo 2: GHXX-829D-2M9T-H48W
Diablo 2: HJ4E-N2MJ-XHXP-NZXV
Diablo 2: J2J8-MDKZ-8G47-4KXB
Diablo 2: J9NC-FTHN-PC4N-7RHH
Diablo 2: KDZD-DR7W-92DX-FR8J
Diablo 2: KFJH-WDNF-HGXT-HEH6
Diablo 2: N64H-7J9X-JMCN-NG74
Diablo 2: NDGX-TGNK-XPGE-GGWR
Diablo 2: PHFF-ZGZX-ZXKZ-2G7C
Diablo 2: TBKJ-B79J-N6NJ-86MB
Diablo 2: TPDC-HWNF-NVMV-VCXV
Diablo 2: VV86-CGKN-EVBP-T7TC
Diablo 2: WEJ2-X28V-R727-VC2T
Diablo 2: WVE6-RTNC-TFHG-EVXP
Diablo 2: XWMN-D97T-6E6H-TPM2
Diablo 2 LoD: HFCN-H9DD-PBGE-G9K9
Diablo 2 LoD: EV4D-GGRZ-8DVH-H9D4
Diablo 2 LoD: 6689-JDRR-B6DC-7WKZ
Drome Racers: 0252-2798728-8952823-5920
Drome Racers: 2186-7410760-3617868-5920
Drome Racers: 2574-0811768-6410528-5503
Drome Racers: 1439-8808778-3837107-0023
Drome Racers: 3496-5109968-3484992-4129
Drome Racers: 5533-3743808-8068198-0827
Drome Racers: 9722-8289078-1586124-0933
Drome Racers: 2586-2653924-6182119-2114
Drome Racers: 7629-5200391-8195325-1003
Drome Racers: 2586-7722941-9698255-6023
Drome Racers: 4912-5083939-6799769-1518
Drome Racers: 3576-6582544-1616335-0011
Drome Racers: 5328-2536186-2146291-0234

Earth 2150 - Lost Souls: 7XJC-UD2E-E83L-Z5T5
Elite Force Exp. Pack: C5-0CLS-0FLT-00RA-0001
Elite Force: F9YN-C433-K9RB-4RTP-15
Elite Force: HN3M-HRYP-R9TH-4HXM-4D
Elite Force: p3h6-k3ff-m4rc-b4yr-b7
Emperor: Battle for Dune: 036642-256734-246754-5204
Emperor: Battle for Dune: 036666-666666-666666-2921
Emperor: Battle for Dune: 038785-895894-747474-9011
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAC9-RAL8-SAS2-SAX2-9999
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RED2-DAD2-RAD2-DAD2-8888
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAB2-DAD2-BAB2-DAD4-2247
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : GAG2-FAF2-GAG2-FAF5-2257
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAB2-RAL2-BAB2-FAF5-2279
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RAD2-RAL2-RAD2-FAF3-2289
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RAD2-RAD2-RAD2-RAD2-2247
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : TAD2-TAD2-TAD2-TAD5-2253
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAD2-BAD2-BAD2-BAD4-2267
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : DAD2-MAC2-DAD2-MAC4-2269
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : GAD2-ZUC2-GAD2-ZUC3-2225
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RED2-MAC2-RED2-BAD2-2269
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RED2-DED2-RED2-DED5-2228
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BUG2-GER2-MAD2-BAT3-2236
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BUG2-GER2-MAT2-MAD3-2289
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BUG2-GER2-GER2-MAN2-2284
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAD2-GER2-BUG2-GER2-2286
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAD2-GER2-MAN2-MAN3-2236
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RUG2-GER2-MAN2-MAN5-2277
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RED2-RAG2-RAG2-RED2-2288
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BED2-NAP2-NAP2-BED3-2279
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : NAP2-PED2-CAT2-NAP5-2289
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : RAP2-PER2-BAD2-CAT2-2238
Emperor: Rise of the Middle Kingdom : BAD2-MAG2-SAD2-FAG3-2269
Empire Earth: LEF7-BAF6-SEM4-3224
Empire Earth: Art of Conquest: GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252

Empires: Dawn of the Modern World: ZWH8-AXWN-KJKG-KPJC-67D7

 

 

F1 2001: 1500-5165912-5287147-7137
F1 2001: 2001-0020601-0010978-6694

F1 2001: 4451-9920019-4538550-6912
F1 2002: 7931-9865028-6024865-1156

F1 2002: 4121-9850649-2126557-0378

F1 2002: 0024-0570691-0782215-1357

F1 Challenge 99-02: 2608-7224053-9482510-1427

F1 Challenge 99-02: 4002-7462491-1587828-5339

F1 Challenge 99-02: 4107-5802894-0367197-4626

F1 Championship 2000: 4500-3623232-6755239-5676
F1 Championship Season 2000: 1500-8510031-6424109-3971
FIFA 2001: 4521-0294200-3549899-3446
FIFA 2002: 1111-1111111-1111111-1111
FIFA 2002: 2501-2973603-4208783-4109

FIFA 2002: 0307-3010048-1794956-3600
FIFA 2003: 3133-7313-3731-3KGH
FIFA 2003: DEVI-ANCE-2002-XF7B
FIFA 2003: DEVI-ANCE-RULE-ZF79
FIFA 2003: H9YN-EPTB-Z34B-6PHQ

FIFA 2004: AFTK-UGXM-ZRL8-5CE4-GDEV

FIFA 2004: EWA2-G7EU-FN4X-8EQP-UDEV

FIFA 2004: S944-J5NR-YAE4-ASYC-CDEV
FIFA Worldcup 2002: 5501-2376301-3049573-5562
FIFA Worldcup 2002: 0901-3482564-1716312-0441

FIFA Worldcup 2002: 2485-6090299-2262218-5541
Freedom Force: 3615-4209737-2601657-1161

Freedom Force: 7247-9399855-7873300-1472

Freedom Force: 1206-6163380-6139944-3215

Freedom Fighters: PWC4-G4AF-TCGH-2YMY-RR3L

Freedom Fighters: PZ77-TAAT-T973-795W-7RYE

Freedom Fighters: PN66-ZPAM-TBCJ-A9M7-XU5Z

Galactic Civilizations: DN-500792-GC1-CLS4FLT8XT
Galactic Civilizations: DN-551264-GC1-FF471EE3C4
Galactic Civilizations: DN-502081-GC1-823218E2C3
Global Ops: 5000-0000000-0000000-5021
Gore: 5FFD-956F-59B8-5DB8
Gore: 4FFD-67A0-7A29-4D52
Gore: 8000-7267-AFC8-106B
Ground Control: RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
Ground Control: GYB6 BAC4 NEB6 LYS2 5464
GTA 3: Vice City: 1234-5678-9012-44445

Haegemonia: BFC2-EA96-2A71-0005
Haegemonia: 1BE5-4D13-73F1-1E87
Haegemonia: A3DC-7490-768F-5CA7
Haegemonia: BAD0-DAD0-5000-8113
Haegemonia: BAD9-DAD9-5001-A112
Haegemonia: BAD8-DAD8-5002-8112
Haegemonia: BAD7-DAD7-5003-6113
Haegemonia: DEAD-1870-5004-4538
Haegemonia: DEAD-1871-5005-7538
Haegemonia: DEAD-1872-5006-6538
Haegemonia: DEAD-1873-5007-953B
HalfLife CounterStrike: 3029-74897-4246
HalfLife CounterStrike: 4422-93598-8995
HalfLife CounterStrike: 8474-05768-1841
HalfLife CounterStrike: 8495-78586-5785
HalfLife: Game of the Year Edition: 4336-04196-6119
HalfLife: Gunman Chronicles: 2609-57245-0368
HalfLife: Gunman Chronicles: 2147-48362-1470
HalfLife: Gunman Chronicles: 1073-74181-0735
HalfLife: Opposing Force XYN5-SAB2-NEL2-PUW3-2585
HalfLife: 1374-65331-7652
HalfLife: 2080 42438 6747
HalfLife: 2087-73205-5369
HalfLife: 2516-92122-1581
HalfLife: 2952-42207-5580
HalfLife: 3029-74897-4246
HalfLife: 3029-74897-4246
HalfLife: 3166-03637-5892
HalfLife: 3321-54784-6487
HalfLife: 3875-64086-6284
HalfLife: 3929-25169-1275
HalfLife: 4080-85820-9135
HalfLife: 4422-93598-8995
HalfLife: 8474-05768-1841
HalfLife: 8495-78586-5785
HalfLife: 9692-69501-7311
Harry Potter 1: 0901-7014788-4117807-0206
Harry Potter 1: 4500-0980084-7751600-3013
Harry Potter 2: 1740-9488245-5171152-5225
Harry Potter 2: 7954-3123341-1387427-3052
Homeworld: BAB2-BAB2-GEB4-MUW3-2338
Homeworld: BAB2-BAB4-GYB5-DES4-5672
Homeworld: BAB2-BAB6-MAB6-LEL4-9479
Homeworld: BAG5-LEJ3-MAN7-SUL2-3696
Homeworld Cataclysm: GAF6-CAB4-SEX5-ZYL6-2622

Homeworld 2: NAS3-DEC2-BYJ5-CUJ6-8385

Industry Giant 2 Hun: BBKD 66NY YTYY 85A5
Industry Giant 2 Hun: BGNH 00IJ MIEM 3A0F
Industry Giant 2 Hun: ODLM 41AZ MRRC 605A
Industry Giant 2 Hun: OUUG 64BX YLHZ 8BF0
Industry Giant 2 Hun: VXOU 05ON IOKT 8B3C
Industry Giant 2 Hun: MVNR 26HA LSSZ 80A5
Industry Giant 2 Hun: XJJO 25HB IZKX 72D2
Industry Giant 2 Hun: IKSU 49XK YQVJ 9696
Industry Giant 2 Hun: RZEK 75XY EPRK 8B78
Industry Giant 2 Hun: PNVH 16IH MAYG 6269
Industry Giant 2 Hun: DIVE 99FL YDJC 56E1
Industry Giant 2 Eng: BBKD 66NY YTYY 85A5
Industry Giant 2 Eng: BGNH 00IJ MIEM 3A0F
Industry Giant 2 Eng: ODLM 41AZ MRRC 605A
Industry Giant 2 Eng: OUUG 64BX YLHZ 8BF0
Industry Giant 2 Eng: VXOU 05ON IOKT 8B3C
Industry Giant 2 Eng: MVNR 26HA LSSZ 80A5
Industry Giant 2 Eng: XJJO 25HB IZKX 72D2
Industry Giant 2 Eng: IKSU 49XK YQVJ 9696
Industry Giant 2 Eng: RZEK 75XY EPRK 8B78
Industry Giant 2 Eng: PNVH 16IH MAYG 6269
Industry Giant 2 Eng: HOHO 44JT OEQK 64C3
Industry Giant 2 Eng: WNQU 32RE ECRC 6487
Industry Giant 2 Eng: SFJW 49MG VZSY 97C3
Industry Giant 2 Eng: WWTH 83LL WFXK 8DE1
Initial Encounter: 0176-11134-0245
Insane: N7NE-EED8-WQ2A-76MW-A4
Island Xtreme Stunts: 0283-7888875-7835925-0205
Island Xtreme Stunts: 0851-5914156-9367885-1618
Island Xtreme Stunts: 9823-1741274-4697739-5524

James Bond 007 Nightfire: 3232-1485598-3263430-1640
James Bond 007 Nightfire: 6947-0156936-1574863-6335
James Bond 007 Nightfire: 1840-3961620-2964687-0141

Kingdom Underfire: E1KJ-RL62-COO7-FT96
Kohan: Immortal Sovereigns GOTY: 6869-7bf9-0975-6bac


LOTR Return Of The King: LJYG-WEEL-2NQC-XYU4-SDEV

LOTR Return Of The King: HLNE-G3A8-78BX-S2Z2-RDEV

LOTR Return Of The King: SDPP-3BY2-UN6J-5YE6-8DEV

LOTR War Of The Rings: PEC7-JYX3-SAS6-LAF5-2924

LOTR War Of The Rings: RAF6-DAP9-MYN8-NUT7-9483

LOTR War Of The Rings: JUW6-SEP3-NAG2-GYB2-2778


Madden 2001: 0901-544-5152-2745153-4827
Madden 2001: 1500-6610360-1643530-0243
Madden NFL 2001: 1500 6610360 1643530 0243

Madden NFL 2002: 2756-4175110-7137843-2902

Madden NFL 2002: 3854-3199524-4359058-6130

Madden NFL 2002: 3286-2093678-7829640-7224

Madden NFL 2003: G623-G8HK-7JG6-ZX6G

Madden NFL 2003: CW9N-MMDH-F7NK-MGNQ

Madden NFL 2003: YMRM-RJFG-HFWA-G87U

Madden NFL 2004: P76W-VQAR-TDQ8-EHYW-7VMC

Madden NFL 2004: PYPP-9AAN-TJLN-SNPD-MPN3

Madden NFL 2004: PD8Y-NCA6-TJRR-TSKT-MVTT
Medal of Honour: Allied Assault : 5000-0000000-0000000-5068

Medal of Honour: Allied Assault : 3063-8475882-2969243-6208

Medal of Honour: Allied Assault : 6233-7015713-8270547-8001
Medal of Honour: Allied Assault : Spearhead: 5000-0000000-0000000-5039
Medal of Honour: Allied Assault : Spearhead: 2505-1062258-4537746-1916
Medal of Honour: Allied Assault : Spearhead: 9053-7145245-4254471-2038

Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: L5KB-32WY-B6G5-6747-YQ49
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: ADL4-HFJD-E38B-5AYG-8WLV
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: 93LL-HUB4-XKFC-EGXT-2LG5
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: UM6W-H75N-67D6-PG8H-THGJ
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: CN99-A94W-Q2JG-4K3Q-44EK
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: 52MV-ZYNC-8RM3-L5M5-2YWG
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: 42RH-PNLU-J2R2-TDA9-K4Z2
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: BY7X-ZA8G-7TE2-GDT4-3J39
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: WWDD-K4T5-SLF2-DLN2-D4AK
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: WDBT-NTLK-DEBT-N44R-LU8C
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: 8DFF-XP3M-ZR11-JD95-ZKNH
Medal of Honour: Allied Assault : Breaktrough: NX3T-XADH-1111-P6U5-XLUA
Motoracer 3 (bármi pl. csak pontok)
MS Flight Downunder 2000: EMKP-TJJK-LABF-VSWT
MS Lauda 425 FlightSim Addon: 033-0400-09000001111805
MVP Baseball 2003: C9YA-SAVN-2SCC-9544
MVP Baseball 2003: NU2A-V5KA-WWNF-XB3D
MVP Baseball 2003: DRHW-6L7R-UXS9-LAM6

Nascar 2000: 14044 BUSY LISA SLOP VIVA
NASCAR 4: GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833
NASCAR Craftsman Truck Series: DES6-DAB2-ZEL6-CAX2-5799
NASCAR Racing 2002 Season: RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
NASCAR Racing 2003 Season: RAB2-RAB2-RAB2-RAB2-8869
Nascar Thunder 2003: CANT-CRAK-2810-*RS4
Nascar Thunder 2003: CARS-CARS-CARS-*E2C
Nascar Thunder 2003: CLS0-FLT1-RULE-15A9
Nascar Thunder 2003: CODE-CODE-CODE-*4C6
Nascar Thunder 2003: DRIV-EINC-IRCL-E84X
Nascar Thunder 2003: FAIR-LIGH-TOWN-*MBD
Nascar Thunder 2003: FLTF-LTFL-TFLT-*RK5
Nascar Thunder 2003: ITSI-NTHE-GAME-*AJ9
Nascar Thunder 2003: NASC-ARTH-UNDE-RJAM
Nascar Thunder 2003: NOLO-ADER-REQD-UFKD
Nascar Thunder 2003: NOSP-EEDB-UMPS-*F3L
Nascar Thunder 2003: NOSP-EEDO-HERE-*FAM
Nascar Thunder 2003: NOTR-AFFI-CCOP-SADQ
Nascar Thunder 2003: OHAN-OTHE-RGAM-E9KJ
Nascar Thunder 2003: OWND-OWND-OWND-UXKV
Nascar Thunder 2003: PLAY-THEG-AME!-*DT3

Nascar Thunder 2004: WVQG-QNAP-8CTD-7Q4A-76TQ

Nascar Thunder 2004: NJ4C-A9LT-ZBG2-4J6D-USGD

Nascar Thunder 2004: K7EN-Q3TC-UT49-U55B-LDFK
Nations: 42D3B4CC-52B6-45D4-BE57-9DDBE4DE0AA3
NBA 2001: 2001-0020601-0010978-6694

NBA 2003: U3HY-K5BK-9BHK-XJQK
NBA 2003: SJY6-VLYP-FYYP-JKQZ
NBA 2003: AY8S-H3XJ-L28J-4NE7
Need For Speed 5: 14077 BUSY CODA CALF BIFF
Need For Speed 6 (HP2): 8249-7EE3-84EW-TXGT
Need For Speed 6 (HP2): 6UYT-BYST-MWYT-4NQJ
Need For Speed 6 (HP2): 74MV-3JSR-XNMR-F4QG
Neverhood: 54767-442-3884615-92779
Neverwinter Nights: QFETM-MPU3X-DN6FF-MHFDA-YWARA-4HMPE-RDJTG
Neverwinter Nights: UYLVL-UDRG9-U73FN-L7Y4J-YPFLT-PNPP4-VHCTL
Neverwinter Nights: QXHRE-LYWHW-MYRJD-7W9YJ-NPT9W-LMTWF-9ERAE
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: 4YU9C-DUTT9-JFH3C-766UM-QF6N3-DHATY-3VMQM
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: RX4KP-Y6P9Q-6H6PL-GRCK7-FFP7G-PJ64E-DA9J6
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: FAQC4-X9K4G-EVDUX-HAGAL-QNP4X-34CNX-ECADC
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: 9XEWK-AGG9L-TYF7M-693RY-HU3EQ-HDUD3-GR3JV
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: J7NPQ-FAECQ-J7WTM-GRRGW-EUQVG-QCEY3-P4YAE
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: VY49Q-FWPFQ-NMJKG-WA6LA-XAYET-J6FMC-FCHKW
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide: WY3R3-FHXUD-KUHHD-MKQKN-KDMKG-64KKW-H3VK4
NHL 2001: 1500-5381519-0421709-2522
NHL 2002: 1500-2508797-3152323-6221
NHL 2003: mqsa-xy1h-3ble-fam7

NHL 2004: 6T22-8L62-6666-8666-6666
NHL 2004: FQ22-BXTP-FLT!-ELT!-FLT!
NHL 2004: CHYQ-AVKH-CRKD-GRKD-CRKD
NHL 2004: BZ8G-WCOL-L8JD-SUXM-LTBV
NHL 2004: A75V-8YSW-JQ75-NE79-LC4W
NHL 2004: ZZGY-JQVB-PJ4T-6K6K-4INY
NHL 2004: B233-BN2E-BUL3-87C5-4YZA
NHL 2004: AWZH-HVNV-P8FK-XHPQ-8EUJ
NHL 2004: J4LL-PZID-QZEM-RPQ2-UHRF
NHL 2004: RKRR-R3C4-QWP8-QUXI-96KC
No One Lives Forever 2: JEJ2-CUZ3-RUF6-FYZ4-9924
No One Lives Forever 2 (Multi): JUW9-PYX6-MYM9-RUM5-3572
No One Lives Forever 2 (Multi): REZ2-NYF3-RUZ3-GED6-3422
No One Lives Forever 2 (Multi): XUJ4-MUL5-MUF8-PYT8-2963
Nox: 017896-376549-071924-5507
Nox: 017934-718048-114782-5775
Nox: 017988-148677-811020-0366
Nox: 017989-190334-175336-2528
Nox: 018242-676109-162214-8592

Operation Flashpoint Resistance Add-On: HRKF RRAXF FXWP3 PZ0BP DAG27
Operation Flashpoint Resistance Add-On: JKFB G1XSB ZJMF4 W35GW J162H
Operation Flashpoint Resistance Add-On: K94W 2B7LV VL6HB SJSGD 0N80K
Operation Flashpoint Resistance Add-On: L3NA KSXJ2 6Z532 ZPDBH 6YBHW
Operation Flashpoint Resistance Add-On: PX3T S2RC4 VDJGN EG3KY LRT15
Operation Flashpoint Resistance Add-On: TNE0 D0VZR Y8SR0 0AXSY A4VBY
Operation Flashpoint Resistance Add-On: V76J 7XB4K EKDAN B9RJX 3CBCD
Operation Flashpoint: PMKJ-LSD9C-KHGE4-91RGZ-6JKT3
Outlive: c61e41-a3f465-4674c1-ace71f

Project I.G.I. 2: c463-fbe3-5ec3-c6f2
Project I.G.I. 2: 18f5-84d6-c915-766f
Project I.G.I. 2: 2f95-d131-c025-c90c


Quake 3: Arena 2ajrtcdwph7lsbg3
Quake 3: Arena 2dlj7wr3aphgsctb
Quake 3: Arena bgcdrw2aj3t7hslp
Quake 3: Arena bpja2rw7c3gdtlsh
Quake 3: Arena bw32rshljgadptc7
Quake 3: Arena bw32rshljgadptc7
Quake 3: Arena c3r7dhtgplwbajs2
Quake 3: Arena cdjshpbawgl2t3r7
Quake 3: Arena cjrah7bpgw32lstd
Quake 3: Arena cs3wardjthl2g7pb
Quake 3: Arena d3lsww2clsacjgpc
Quake 3: Arena dgsp2lw7arb3tchj
Quake 3: Arena g2j3dbasrhtcpl7w
Quake 3: Arena hapadbagjjcht333
Quake 3: Arena hj7rstlcb2agpd3w
Quake 3: Arena jhjrjlr2grglhrg2
Quake 3: Arena phgsb2rt7wjl3acd
Quake 3: Arena rbsjptcw2ghla37d
Quake 3: Arena rc7gslhwjp2b3tad
Quake 3: Arena rs3a2hbtgldpwc7j
Quake 3: Arena stc2jbrg7hlpa3wd
Quake 3: Arena w2r7jsdgphat3lbc
Quake 3: Team Arena: TSBH-7CCG-DPWP-B2LT-84
Quake 3: Team Arena: 7AAC-BJA2-DDLH-LL7B-28
Quake 3: Team Arena: JHBH-7HDH-232B-DD23-ED
Quin The Great: 2483-1115-4467-2380
Quin The Great: 3714-4137-3963-2164
Quin The Great: 1815-2655-4667-9347

Return to Castle Wolfeinstein: CCWD-HCJG-SPAH-PCLJ-7E
Return to Castle Wolfeinstein: CJLH-ACAC-CDPT-DDCS-25
Return to Castle Wolfeinstein: CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
Return to Castle Wolfeinstein: GWSG-ADCD-ALGH-LTLW-1F
Return to Castle Wolfeinstein: SJDG-DCRG-GTPA-JHDC-2B
Return to Castle Wolfeinstein: TCPC-CDTJ-RHRW-JRCA-EF
Return to Castle Wolfeinstein: TDHW-PCDC-GRCT-RPSD-12
Return to Castle Wolfeinstein: GPLD-GTHC-ACAW-SDSP-6E
Return to Castle Wolfeinstein: GSDS-CPTG-LLPD-DTLA-E9
Return to Castle Wolfeinstein: HGWW-GGAC-LPDL-RARR-22
Return to Castle Wolfeinstein: TRCD-ARCA-DACR-HPGC-CD
Return to Castle Wolfeinstein: SWSH-HSTA-GRLH-HGDW-83
Return to Castle Wolfeinstein: DDLR-ALAW-HCJL-JADW-CB

Rugby 2004: PAF7-NSAJ-TR53-4W6N-YDAM
Rugby 2004: PQ2S-Q8AB-TYWC-AYAP-EABU

Rugby 2004: PYGY-HGAL-TD6U-XR8G-FHQW


Sacrifice: 3QO3-WLER-FCSG-ZRP9
Sacrifice: 3T6A-TVZN-9124-7PAO
Sacrifice: PFVX-SJOB-9EFB-KJZB
Sacrifice: 31J8-2IMG-50G1-98PM
Settlers 3: 6340-2247-3385-5695-2599
Settlers 4: 2188-0214-3297-7146-5094
Shogun: Total War 1600-0052410-0052410-6424
Shogun: Total War: 1500-4028925-5400994-5851

Shogun: Total War: 4166-1396170-6314109-3215

Shogun: Total War - Mongol Invasion: 6926-6899775-1958831-7026

Shogun: Total War - Mongol Invasion: 8927-4226728-2414571-8703

Shogun: Total War - Mongol Invasion: 2745-1619675-4869724-7269

Shogun: Total War - Warlord Edition: 3636-9347106-6569120-4422

Shogun: Total War - Warlord Edition: 9541-4595860-3203563-6918

Shogun: Total War - Warlord Edition: 0469-5445176-0799558-0769
SimCoaster: 2500-7110666-7931751-1642
SimCity 3000 Unlimited: 2121-0600600-0600600-4731
SimCity 3000: 1002-5230384-8849221-3060
SimCity 4: NCM4-RHYX-6QMX-DX4M
SimCity 4: H0U8-4NFX-ICS3-2WTD
SimCity 4: 4GXX-858X-9YAL-WUJE

SimCity 4 Rush Hour: EXFF-DMY3-NSNQ-S6EA-4DEV

SimCity 4 Rush Hour: A34L-UQGW-J826-7AJE-EDEV

SimCity 4 Rush Hour: AUX7-BH8K-M2Q7-F84K-YDEV
SimCoaster: 2001-0013101-0010978-2823
SimCoaster: 2500-7110666-7931751-1642
SimGolf: 5000-000000-000000-5071
Sims Livin' Large: 4512-7926876-8244751-3752
Sims Livin' Large: 8663-4966712-3945768-1934

Sims Superstar: 6764-32484999610150-4266
Sims Unleashed: 9932-1129289-4998838-6403
Sims: 001316-404934-425063-0476
Sims: 100270-325684-522575-8212
Sims: 100335-822058-639158-8115
Sims: 100380-894345-537976-4619
Sims: 100486-585530-505808-0927
Sims: 100486-585530-905808-0928
Sims: 100553-220953-426455-5207
Sims: 100553-220953-426455-5207
Sims: 101012-932740-584593-1938
Sims: 101141-313289-431622-0179
Sims: 101228-876727-151288-1345
Sims: 101363-707810-060433-2961
Sims: 101558-476330-134277-7332

Sims: Hot Date: 0787-9169512-8572151-6627

Sims: Hot Date: 5394-4151118-8463270-5709

Sims: Hot Date: 9296-6452005-1183089-0945

Sims: House Party: 9668-9157377-2227288-6760

Sims: House Party: 7760-5855140-4191611-0877

Sims: House Party: 5564-5570004-6518996-2252

Sims: Livin' Large: 1547-2870476-6474260-0823

Sims: Livin' Large: 7821-8221234-4292574-1079

Sims: Livin' Large: 9519-5781121-6318885-0426

Sims: Superstar: 1630-5540456-7670575-3557

Sims: Superstar: 0261-4287463-5184107-0567

Sims: Superstar: 2798-6717024-0881915-1241

Sims: Unleashed: 9429-3918080-2825626-1802

Sims: Unleashed: 5851-4864023-3311560-4006

Sims: Unleashed: 5792-4619016-5966838-5810

Sims: Vacation: 3135-2836824-2415320-0321

Sims: Vacation: 2170-0446635-6044677-3840

Sims: Vacation: 9859-3626037-2121494-1566

Sims: Deluxe Edition: 5401-5787432-0635090-2508

Sims: Deluxe Edition: 1057-6943861-1928282-2401

Sims: Deluxe Edition: 3385-5079442-4418927-0810

Sims: Online: 4Z93-H5WZ-2N4F-VKYX

Sims: Online: F9AA-HQVK-FJQB-KCGE

Sims: Online: 6Y4G-HM4M-LJQP-QBQN
Soldier of Fortune "Gold": NAR8-FAJ6-JAL4-RYJ7-4867
Soldier of Fortune 1: BEB3-NEC4-BYZ6-FYC6-7288
Soldier of Fortune 1: BEB5-WAC4-JUZ4-NEX7-3955
Soldier of Fortune 1: BEB5-XAB8-CEZ4-GYP7-9486
Soldier of Fortune 1: beb7-dyb6-byz4-gas2-9789
Soldier of Fortune 1: ben2-bac7-buz6-jad3-9742
Soldier of Fortune 1: BEN6-MUC8-BEZ6-BUJ6-3764
Soldier of Fortune 1: ben8-gub4-guz6-dyz3-5833
Soldier of Fortune 1: DEB7-XAB6-RYZ2-WUB6-2847
Soldier of Fortune 1: RUS5-CEB4-CYJ6-NEM6-9738
Soldier of Fortune 2: mtkw-ftmk-emfe-w3p3-b7
Soldier of Fortune 2: 3Z4J-J3PP-K848-EWPK-1F
Soldier of Fortune 2: BEN2-BAC7-BUZ6-JAD3-9742
Soldier of Fortune 2: JE3W-HJ8T-KXTE-WJWW-39
Soldier of Fortune 2: TEEW-8ME8-E47E-WWFH-10
Soldier of Fortune 2: MXRW-J7JX-XP7K-E8JW-5B
Soldier of Fortune 2: RR78-K7TP-PXXK-74HR-1A
Soldier of Fortune 2: EEWH-FKPE-F3KH-KMP3-DF
Soldier of Fortune 2: RH34-J4KH-RTMJ-J8HR-72
Soldier of Fortune 2: JJ8M-XJ7J-EJ47-M3WF-BC
Soldier of Fortune 2: JMWK-M3H4-J883-HHF4-E8
Soldier of Fortune 2: MTPX-88EE-R3PR-HEHX-7C
Soldier of Fortune 2: K3TF-MJ44-FP77-HMFH-20
Soldier of Fortune 2: RM3K-MJRW-F4MX-RJFR-46
Soldier of Fortune 2: MXXX-KPM8-473F-77KW-65
Soldier of Fortune 2: PE7E-TRHK-PWE3-HWJH-90
Soldier of Fortune 2: 4JHJ-4FH3-37PH-M4RW-8B
Soldier of Fortune 2: H74T-88EM-P8HR-RWPH-04
Soldier of Fortune 2: 4R8E-P4JF-R84R-MKJR-22
Soldier of Fortune 2: KKHH-8FF4-RF8K-MWJF-D6
Soldier of Fortune 2: TW8J-HXHM-8TFP-3PHJ-C2
Soldier of Fortune 2: PKWM-337R-8PK8-XWE8-CE
Soldier of Fortune 2 Gold: 7H7J-XJT7-ER83-MZMK-E1
Spy Hunter: SHU3E7RVCCRBFHSS
StarCraft 1: 1178-17366-5563
StarCraft 1: 1178-17366-5563
StarCraft 1: 1523-02014-0478
StarCraft 1: 1637-40002-2604
StarCraft 1: 2106 69586 1993
StarCraft 1: 2250-93284-1005
StarCraft 1: 2252-83275-1297
StarCraft 1: 2655-69208-3513
StarCraft 1: 2951-83214-3418
StarCraft 1: 2960-96990-0009
StarCraft 1: 2960-96990-0010
StarCraft 1: 2960-96990-0027
StarCraft 1: 2960-96990-0038
StarCraft 1: 2960-96990-0045
StarCraft 1: 2960-96990-0056
StarCraft 1: 2960-96990-0063
StarCraft 1: 2960-96990-0074
StarCraft 1: 3332-81042-7471
StarCraft 1: 3627-12063-8616
StarCraft 1: 4835-08309-0407
StarCraft 1: 4835-08309-0407
StarCraft 1: 7693-61085-0752
StarCraft 1: 7693-61085-0752
StarCraft 1: 9631-86265-0218
StarCraft 1: 9631-86265-0218
Star Trek Fleet Command 2: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
Star Trek StarFleet Command 2: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
Star Trek StarFleet Command 3: 0000-0000-0000-K28K
Star Trek Voyager: Elite Force 1 (Multi): C33R-RX69-FTCY-NBHP-75
Star Trek Voyager: Elite Force 1: YR9R-C9FC-XM3P-RF9T-71
Star Trek Voyager: Elite Force 1: PP4K-4C4Y-XH3K-BRKK-BE
Star Trek Voyager: Elite Force 1: PH3H-B6B9-MXFB-B69P-45
Star Trek Voyager: Elite Force 2: DEVI-ANCE-ISHE-RE!!-FFDE
Star Trek Voyager: Elite Force 2: Q6NJ-GS1Q-M5VE-5YXR-97BD
Star Trek Voyager: Elite Force 2: R9TI-4HHN-1MEF-LAIV-CDEB
Star Trek Voyager: Elite Force 2: W4JZ-W1R5-5KK3-IRS2-DCE7
Star Trek Voyager: Elite Force 2: M2QB-8UK5-HCGA-8UGL-0E2C
Star Trek Voyager: Elite Force 2: 6RXS-GBSY-BJYG-99WR-A7A3
Star Trek Voyager: Elite Force 2: YD7X-YT2P-GFHC-CFST-6623
Star Trek Voyager: Elite Force 2: 5ZTT-8GVX-LPJA-DBX2-7F68
Star Trek Voyager: Elite Force 2: QGHR-I2XS-R4B9-94XB-A562
Star Trek Voyager: Elite Force 2: IOWB-MVPW-9KH7-5YZA-E99A
Star Trek Fleet Command 2: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
Sub Command: 0901-1315206-2102812-3248
Submarine Titans: GAYMADBOY-7TEH
Superbike 2001: 1500-4288423-2982915-3163
Swat 3: BAC2-BAB2-BAB2-BAB2-2352
Swat 3: LUS7-JAB4-TUG8-WEF6-4883
Swat 3: xep6-lab2-nup9-wac2-5927

Tachyon: The Fringe 2UZW-Z4GT-NMVE-FJAR-SQS5
Tachyon: 2DC5-RK67-C5T2-Z9YS-S9LQ
Tachyon: 2RGX-F74F-2S7D-VLZE-SC4L
Team Factor: 4WRZR8H-FTGJLT2
Team Factor: JA88UNE-ZXP3K8T
Team Factor: WGF2IHT-29PBT3O
Team Factor (LAN) Multi: 2NKZYY9-2SKAKSC
Team Factor (LAN) Multi: LAP5VI2-AN2PKH7
Team Factor (LAN) Multi: DXX4H2M-FMGDLEI
Team Factor (LAN) Multi: 2K3KHRS-V8L77K8
Team Factor (LAN) Multi: 3Y7N67Z-KZ7V7HK
Team Factor (LAN) Multi: PSGCTOJ-AIMXTHU
Team Factor (LAN) Multi: 1HYGPX8-W2XIBES
Team Factor (LAN) Multi: 89UE998-CHVMEKJ
Team Factor (LAN) Multi: WIZOKZ3-KB9CJUK
Team Factor (LAN) Multi: ZCIKR7M-NC213OX

Tennis 2001: Név: i2k = IMYke2000 - @ - 2003 Kód: PQR837JDH405750
The Tainted: 41-W6TLCLRWTB8B2LN
Tien: KSW003-488837-248207-684144
Tien: KSW003-600088-327670-163163
Tien: KSW003-465768-188433-314063
Tiger Woods 2001: 1500-3202255-2068109-2932
Tiger Woods PGA TOUR 2002: 1496-9129745-2698227-5836
Tiger Woods PGA TOUR 2002: 3145-5140390-9269144-4302
Tiger Woods PGA TOUR 2002: 7151-8853304-1779231-2182

Tiger Woods PGA TOUR 2003: GHPS-YGAJ-7H7Q-TRMJ

Tiger Woods PGA TOUR 2003: XWCE-KNEL-7CGX-ELC4

Tiger Woods PGA TOUR 2003: UFD2-535W-9MVE-JY4G

Tiger Woods PGA TOUR 2004: CKZ9-VXPA-GHVT-AP4B-XGEZ

Tiger Woods PGA TOUR 2004: YAEN-2L9E-ZTNW-XKBX-9GE2

Tiger Woods PGA TOUR 2004: 423T-8WQX-UCK6-AMCJ-G85W
Total Club Manager 2003: 1500127097911060657818
Trainz: RAZO-R91U-PDMT-03GP-X5ZA-PNER
Trainz: RAZO-R9Z4-WIS0-XM1Z-VBHX-VDVO
Trainz: RAZO-R9DF-LQCP-KOH3-31PJ-1QDB
Tribes 2: LUR7-PAB2-NYG5-PYB3-3979
Triple Play 2001: 14103 Busy Etch Jowl Tell
Tron 2.0: 9393-L9CN-PRTB-T7N4-5858

Tron 2.0: Y3P5-42CL-L6Y7-T4P4-YL64

Tron 2.0: 7248-BC3B-543B-9R4P-8TBP

Trophy Bass 4: NUN3-DYC8-NAC5-LEL6-6829

Unreal Tournament 1: H171-3727-A0E6-124D-6BF9-3D06
Unreal Tournament 2003 Final (3CD): FBD2B-R482V-A4HM8-UHXUP
Unreal Tournament 2003 Final (3CD): T7MJ8-88K8C-BBNAD-PT6UQ
Unreal Tournament 2003 Final (3CD): GWTNK-ALE8J-A72BN-ZK8J4
Unreal Tournament 2003 Final (3CD): Z9XJ2-BDVXP-AW8AD-VHA44
Unreal Tournament 2003 Final (3CD): W3WYC-6FBVA-A6KFN-E3WZH
Unreal Tournament 2003 Final (3CD): H3BJB-BAE8E-BABR9-DJ7WR

Vampire The Masquerade: RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545

WarCraft 2 Battlenet Edittion: 6696-2TGV-TT64-CNMV
WarCraft 3 Béta: FCHFXL JPLA TTMWZJ RN19 D3UOBY
WarCraft 3: OW8N69-LS32-TU1MXY-10DB-KMGEPO
WarCraft 3: AF45VG-E1C3-WZRBVD-OC8S-JWX775
WarCraft 3: HEPF5D-AVW0-R3BGDH-8MYB-7ZCX6B
WarCraft 3 Frozen Throne: MP9KYZ-F7RC-6EPTM9-PYTV-DV4F49

Zanzarah: 8BY4-0PWI-WLSE-REK2-QVXW
Zanzarah: 1IJI-AROP-SC4L-R5N8-4QDZ
Zanzarah: 1QBR-KATP-QDL1-H226-UWO2
Zanzarah (US): 1ZY8-K6JO-I2Z1-U8ZP-7EJY
Zanzarah (US): 1K9Z-EOX8-HTIT-TDNR-JII3
Zanzarah (US): 1V8Q-G99U-5INX-R5FO-66FF

1503 A.D.: A New World
----------------
5447-7278892-7648258-2126
9750-0553133-8300899-5758
2012-1236143-5723266-5867
3475-0914223-0632734-6745
9385-8677964-7296207-4572

1503 A.D.: Treasures, Monsters and Pirates
----------------
7TWN-CFQM-T2B3-7F2K-KEPX
HGEE-77DC-J86W-F9WG-S8FN
V9L4-5L3C-BQKF-J6AJ-JW37
P99R-H5W5-GM62-NETL-URNP
PPDM-UNW3-7VRQ-3NWE-RPE2

Age of Mythology
----------------
XDWXF-2JCVG-VTX6T-6KYQ9-QDC4G
RD4D4-B94XK-QVWFP-K9PJD-GVRV3
QVW83-4MC67-FDPTH-49PT8-6HGRD
P3HM4-WDM27-662XW-9BPTV-CFVMQ
HYQRH-FV79R-RHHPW-23G37-BDM76

Age of Mythology: The Titans
----------------
B23B7-JTKPR-4TQT3-HXGD6-HXY96
T2HB2-G4PK6-MQPDR-CTYPQ-64JK6
XG9Q9-TJCWG-MKV2Q-TGBFK-KP8K6
BQBBY-4T8MK-8TP28-GRHJ4-2RP7G
JXFTX-YRVX6-YRRYQ-PBTXP-4YKHG

Axis and Allies
----------------
1005-493D-C922-17D3
1201-7333-7458-686D
1705-3453-2570-A0F9
1022-7053-5324-7ACC
1627-4420-0243-523D

Battlefield 1942
----------------
6349-9020371-9806846-2830
4964-1668346-7637006-2960
6599-4055214-4745454-2456
2203-7294876-7652422-1340
6801-1528034-1442448-3626

Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII
----------------
3QHZ-KBBE-ZPQV-VDS3-U5MA
ANXX-ZKF8-5RZG-SWFK-M2UZ
SST3-A9PL-G7GN-856A-PMAW
QFC4-T7Q6-33EQ-LUHP-96ZP
NH2J-AJ5Y-8JJ9-KFGE-QLKK

Battlefield 1942: The Road to Rome
----------------
0777-4826524-6288328-2359
6413-6941923-0559983-3822
1768-8264649-8295359-3044
0741-8677977-4365014-4911
0256-0695274-2401207-5319

Battlefield Vietnam
----------------
HJSJ-ND22-REVP-QH5N-J67W
WA77-2BMM-2TLG-CR43-2L5M
TPKK-QJ8R-BBVY-4TVM-8XLX
MXZZ-WTZ2-YELT-L8QQ-SGZ2
CDF7-2L2D-4QKK-2329-VG9J

Big Scale Racing
----------------
A4FL-2BTO-E8WN-2ESU
93GI-44MP-80GI-B4MP
1EGO-E5AI-66SG-23AY
D303-CA11-8356-E548
7A84-EB75-7454-4282

Black and White
----------------
5615-5218520-3198589-3037
9545-4379446-1230565-7092
1334-5330370-2292790-4422
7450-7423821-6747420-6866
4796-5617828-4021917-4194

Black and White: Creature Isle
----------------
7622-1467955-6016762-0529
2891-6593534-1909669-1431
7310-9173434-7386602-0753
4153-8092897-3409943-5649
9688-6176943-7166216-4217

Breed
----------------
HK7H9-RM4WL-N97NR-TGMXH-RTR3C
XXEME-W99GG-W7ERH-39RGT-MW7HE
R34RE-KNHLH-HTERG-LMKMH-CG7T9
4C3N4-XTEEG-GE9KE-4CHMG-9R3L7
N3KEN-3KHNN-GCM9R-RL7XN-9CMH9

Call of Duty
----------------
HKPH-WT3S-8XHU-2YHW-46C4
Y2SG-8W4P-4YYU-SXY8-5A89
KUP8-GX2H-K8SY-P2KG-90EF
TGYT-UPEK-GKUE-WTTU-F9E3
X42D-8GXD-HXS2-TGX8-1AD0

Call of Duty: United Offensive
----------------
74B3-JN4N-4WT4-WRHN-64BF
BZTZ-UWG7-UNTN-J7RN-BDE5
DUSU-3TSU-GETW-TYHY-7146
81C5-AB2T-8ZQ9-ESSE-46TZ
N4XK-7TRU-WRDB-JDUT-C4D4

Catwoman
----------------
7JEN-FFXT-E9JW-QN99-BJB6
DC4L-ACZF-W9J6-8EVA-7QVK
KLHH-EWUM-NL7L-9EFK-55GQ
KZ2J-YGTH-BMRK-A53R-NHVH
T5NW-7TWB-4F5F-L27D-BD22

Chrome
----------------
7XBYF-E7BW2-FCAP3-YPIFL
6TLMS-5UVWA-F8333-G2PCR
TAPES-7W9GJ-BPE4Z-8IGLW
6JMYB-CTGPT-ESR4X-Z7UMX
2MWZF-C7FWI-6TJK2-PCSLX

Command & Conquer Generals
----------------
8647-5232955-9878125-6046
9870-3450510-3133911-0726
4511-1729151-9897130-2429
5755-2361463-3448299-3710
5773-7726562-6842888-1323

Command & Conquer Generals: Zero Hour
----------------
YNEN-2FQN-JRYA-G3AB-JSX3
47HH-LWW6-F8AG-AQ7V-2GDP
47P7-JEQX-3CLY-7X53-S5K4
TDLU-665P-JYU5-5ASP-R246
XEJ2-L8YD-D7T3-6RCV-2G6V

Command & Conquer Red Alert 2
----------------
023093-408048-703486-5751
026929-458543-625750-0149
024971-477113-030353-1433
022921-207519-387995-8278
030119-499472-709335-3679

Command & Conquer Red Alert 2: Yuri's Revenge
----------------
046289-119931-094801-3903
047653-310394-811521-8281
049442-251271-777606-6959
051293-740133-308111-8676
046259-657889-882161-5974

Command & Conquer Renegade
----------------
061991-914060-171113-5190
056629-874691-293836-0722
064016-686792-796977-2716
057225-538796-853287-6511
060596-686641-669815-8850

Command & Conquer Tiberian Sun
----------------
685618-936422-961962-7039
835452-395171-622239-3092
257044-656814-148128-3482
601662-875090-962214-1926
169044-690442-019375-9514

Comanche 4
----------------
KGQJ-8M68-7JQW-DUCV-WLC6
3S2D-FLT1-CLS2-RULE-7865
36V8-BLMT-MXWY-EULX-YMSJ

Counter Strike
----------------
9271-77260-7184
6996-03006-9065
5902-51615-6065
3727-25598-3910
8940-76820-2401

Counter Strike: Condition Zero
----------------
5Z62F-CEKQD-4WCZT-TAWQH-JGLFQ
54RT2-843TJ-79UJC-ZGVC5-AR3R2
5ZN2H-NWHEY-RRM7H-PZAXA-GIFQJ
5Z62E-MTXQZ-Z32IY-NW22l-A3C4Q
5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY

Delta Force 2
----------------
288T-9AJ2-CVXN-BYSS-NNZW
293C-RQQ7-W2X8-DAQR-YSC4
JTUH-LTHD-BCZV-HFBY-SSNN
24XZ-GHAT-H7W7-C2UP-G559
JSZZ-PPPW-T8BC-TV46-5WSS

Delta Force: Black Hawk Down
----------------
QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
QTZ3-RHZT-P5TB-LQXH-7JD3
QKMT-LYAB-HIWB-ZMNW-FYPV
QMVQ-NF78-GJMG-XU2B-TZ5K
87HJ-AIFM-AMAO-PFCR-SMSQ

Delta Force: Black Hawk Down Team Sabre
----------------
AV4E-YVQE-NACM-DD3M-KBW3
ABRR-65QC-S4AQ-S2G7-CKCG
ACWY-D9VK-72CJ-5S5A-9MQU
A587-HGH6-HZ47-GNBT-HRNA
A7YL-R5SH-MY2E-4JPA-ZJB3

Delta Force: Land Warrior
----------------
6B4T-3BBC-DASD-D97Q-59HX
N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
N7Q9-UX77-KZ3Z-332A-W4TR
NTEG-6HCF-VU5D-HDMC-47S9
NMBP-8MX8-ESD4-RB7S-9HKZ

Delta Force: Task Force Dagger
----------------
7S5E-MVLM-NS6Y-4X64-HMAK
7NXF-L5VB-T2AX-KSR8-EHSH
743L-HGSU-SK5P-YCKS-HQLZ
72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27

Diablo 2
----------------
6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
FX7D-82PH-FTWB-2BR2
2P8D-897Z-BNNJ-PJRM
EBPE-F7XN-9HWC-K97K
496B-6N7G-RCV4-27EN

Diablo 2: Lord of Destruction
----------------
FX7D-82PH-FTWB-2BR2
6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
VCV9-N7RN-H9C4-VDBT
M4ND-6TPT-GH4N-FCKX
HCJJ-4DPH-988V-8HNN

Doom 3
----------------
2DR3-ABTC-AJLB-BLJH-4C
G4GE-JUMZ-BJYV-FEJU-02
WHUT-TLKX-PDV3-EAQ6-70
GURD-YVDJ-3LD2-W9Q8-91
MZK7-4LB8-42FJ-HCNA-75

Doom 3: Resurrection of Evil
----------------
PSBC-TASC-33WB-PH7L-C0
(Later...)
T7LB-BD27-TWLC-SDGD-F6

Dope Wars
----------------
373B30292B1131240889MI8770MMI7I573M288MH
2D3917122B2A1F380988M8890M85J9J773M28481
19123D212D19301C0I8M87MI0K84I7JI0H898884
15353C253A3A3A310I8MM8857387I7JM0I8J8581
381A3A3B151E1C18758987MH0K81I5I70IM48785

Drome Racers
----------------
0252-2798728-8952823-5920
2186-7410760-3617868-5920
3496-5109968-3484992-4129
7629-5200391-8195325-1003
2574-0811768-6410528-5503

Empires: Dawn of The Modern World
----------------
CGAT-NPZZ-NZW8-NC8X-D096
THXH-39CZ-N898-TT44-5DF5
KH9W-AWGX-4J4H-48AP-53B1
XA9Z-4JW8-C9GN-KJGP-C490
8P49-PP4T-WGCX-KP33-FB7B

Empire Earth
----------------
LES9-RUC2-TYM8-CEJ3-2727
TUS5-LEF6-TEM9-MER6-7453
NYR2-BAD2-GYM5-CEZ6-7337
RAN6-MUG2-SYJ2-GYL7-3385

Empire Earth: Art of Conquest
----------------
GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252
BYB2-SAB8-WYZ5-DEB2-8489
TUS2-GAC4-BAM9-SUL6-8545

Emperor: Battle For Dune
----------------
035921-492715-312032-5217
038351-947039-933217-1729
040222-570718-012757-3830
041392-991953-129963-0491
033312-198585-776746-4264

Emperor: Rise of the Middle Kingdom
----------------
BAC9-RAL8-SAS2-SAX2-9999
RED2-DAD2-RAD2-DAD2-8888
BAB2-DAD2-BAB2-DAD4-2247
GAG2-FAF2-GAG2-FAF5-2257
GAD2-ZUC2-GAD2-ZUC3-2225

F1 2001
----------------
0742-8228816-4870198-0680
3611-4905481-0068168-6105
5094-4170872-5161062-5968
8696-4686736-6168757-6367
7743-2166283-2840552-8106

F1 2002
----------------
2319-2017512-5876312-1450
4812-5611292-5122399-1214
9961-9180844-0056338-1331
6421-9723052-9340789-0414
0072-7944183-8202464-0356

F1 Challenge 99-02
----------------
2420-1755665-2896902-5443
5342-6345206-6715881-1712
7454-6168039-6622391-6613
0833-7134974-9213172-0365
8594-3514538-3685029-2547

FIFA 2002
----------------
4431-4955408-1776254-7055
6821-3066382-6339801-8786
0199-7350209-7377613-5972
7967-4956526-7887198-1118
1834-9368868-6082203-4882

FIFA 2003
----------------
68M5-3DEU-JU8S-M7HX
52JT-ZVDW-QNBH-2CRW
K4LC-UKAW-CMDS-756J
FY8E-E4GH-JF75-EKQ9
TDN9-TNW8-K9PG-8NXE

FIFA 2004
----------------
2MGQ-WYAN-24DJ-XJBJ-AJE2
KUR9-QE7C-Y559-ZWC9-27Y8
WUEW-VGVM-AUP3-4YPC-CMJ5
MFPP-BWC8-LNFK-55WP-ZAZF
HVDD-YMXN-UQAE-R4ZW-Z9AJ

FIFA 2005
----------------
7UMD-DH24-2RKP-DSAA-Y45Y
2K7X-4H5D-MLM8-6WJG-BR9H
QE3K-Z3VT-QYS8-25B9-9WLM
GVWW-A78X-NGTZ-BKTP-UBBY
B9AJ-XBMB-DUSG-YVGR-7G3T

FIFA World Cup 2002
----------------
7603-5024040-4434988-2569
7134-0040778-6000898-4059
0973-0765382-4012472-2529
3610-9093190-1324091-5676
6308-7762342-7527510-3056

Freedom Fighters
----------------
PLLC-8WAZ-TRSH-6QC7-NSCY
PJ7F-GMAS-TRCU-4PUM-RUNH
PR33-WMAH-TJV3-JSNE-8KL6
PX8G-CUAT-T6Z4-6G4T-QUHU
P5JA-MUAV-TEW5-3A47-AJEZ

Freedom Force
----------------
1500-1925526-8586068-0454
9722-8289078-1586124-1727
5533-3743808-8068198-4528
4912-5083939-6799769-1163
2586-7722941-9698255-3753

Frontline Attack: War Over Europe
----------------
PNN6-G2N7-XR3B-AHT8
53XC-ZTHT-ARAP-SVBC
FUBP-EYNZ-KFXC-SKM2
GSB3-4F9P-WSTV-SBU6

Full Spectrum Warrior
----------------
KCGG-EY77-SGNM-APC0
J9SK-7500-PDX0-36YY
M5K8-9FC6-NU44-KSEY
LLJC-L610-PDX0-0G0Y
4TPK-KV00-PDX0-4J1X

Galactic Civilizations
----------------
DN-594680-GC1-9493F34F25
DN-461586-GC1-373C1A94E6
DN-452966-GC1-93CC8CBB06
DN-658465-GC1-CE38B1CC5E
DN-155418-GC1-7C53C8930F

Galactic Civilizations: Altarian Prophecy
----------------
DN-ULTQD7-AP1-D76BQCK297
DN-DCQ632-AP1-32URD7JGFT
DN-M27KBT-AP1-BTQX34FMFJ
DN-YJHMB4-AP1-B458GTZNJA
DN-L2UK39-AP1-396AP57XYE

Gangland
----------------
PC73B-DQ34J-MJJF8-S86QC-1PMHS-K
34T9D-7LVRJ-2GCD7-GPGTT-D6Q5H-C
BBM4D-1LIU6-5C781-1EQ7L-6F4RU-C
3RTHF-IMPHI-HBP9V-UV7EM-T74C6-S
FQAI4-PP6P6-R9P1C-V8CTF-MBLKM-4

Global Operations
----------------
7589-5021487-6662554-0413
5162-3570489-6270304-3721
0428-8668125-5725123-2300
0038-2227195-9496720-0349
8951-0466909-8060897-6524

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

روی اسم بازی ها کلیک کرده تا ترینر شروع به دانلود شود:

Sims city

Iron man

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

GeOW 3 ۸۷/۱۲/۱۶ 9:7
امروز یه خبر برای Xbox 360 دارها اوردم.

راستی قالب وبلاگ رو دوباره سر و سامون میدم و مثل قبل درستش می کنم!

اخیرا شایعاتی از سوی EGM منتشر شده است. به نظر می‌رسد که کلیف‌بیلزینسکی و همه مسئولین Epic به شدت مشغول کار بر روی Gears3 برای X360 هستند. بر روی موتور بازی کار زیادی انجام شده تا قابلیت‌های ان را بالاتر ببرند و یک co-op پنج نفره نیز به بازی اضافه شده است.

اگر شایعات حقیقت داشته باشند، این بازی برای پاییز سال 2010 در نظر گرفته شده‌است. Gears3 به عنوان آخرین شماره از این بازی خواهد بود که داستان مقاومت در برابر حمله لوکاست‌ها را به سرانجام خواهد رسانید.

در کنار این پروژه، Epic مشغول کار بر روی یک عنوان horror نیز می‌باشد که بیلزینسکی مسئول آن است و به احتمال زیاد مولتی‌پلتفرم می‌باشد.

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

در هنگام بازي براي فعال کردن رمزها دکمه T را برروي کيبرد فشار دهيد و يکي از رمزهاي زير را تايپ کنيد و Enter را بزنيد.

god = حالت ناميرائي
armor = جليقه ضد گلوله
health = خون کامل
ammo = گرفتن تيرهاي اسلحه
guns = همه اسلحه ها
pos = ـ Position Mode
gimmegun pistol = گرفتن اسلحه Pistol
gimmegun dual pistol = گرفتن اسلحه Dual Pistol
gimmegun submachinegun = گرفتن اسلحه Submachinegun
gimmegun shotgun = گرفتن اسلحه Shotgun
gimmegun assault rifle = گرفتن اسلحه Assault Rifle
gimmegun semi-auto rifle = گرفتن اسلحه Semi-auto Rifle
gimmegun nail gun = گرفتن اسلحه Nailgun
gimmegun cannon = گرفتن اسلحه Cannon
gimmegun plasma weapon = گرفتن اسلحه Plasma Weapon
gimmegun missile launcher = گرفتن اسلحه Missile Launcher
gimmegun frag grenade = گرفتن Frag Grenade
gimmegun proximity = گرفتن Trip Mine
gimmegun remote charge = گرفتن Pipe Bomb
kfa = همه اسلحه ها ، تير کامل ، ضدگلوله و خون
gear = افزايش خون و boosted reflexes
poltergeist = حالت روح
maphole = رفتن به level بعدي
build = نشان دادن نسخه ساخت
gimmegun turret = انداختن اسلحه در دست
tears = همه اسلحه ها و تير تمام نشدني. ريلود هنوز نياز است
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

دانلود بازی Miror's Edge ۸۷/۱۲/۱۵ 23:21

اینم از دانلود این بازی جدید

دانلود

چند تصویر کوتاه از بازی:

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

1 دانلود گیم

143

2 دانلود بازی کانتر

65

3 دانلود بازی کامپیوتر

52

4 دانلود گيم

52

5 دانلود بازی gta6

40

6 دانلود بازی سیمز

30

7 دانلود gta6

29

8 directx 10 دانلود

25

9 دانلود بازی gta iv

23

10 دانلود بازی های کامپیوتری

20

11 دانلود بازي كانتر

18

12 دانلود بازی gta 6

17

13 دانلود بازی برای psp

17

14 دانلود کانتر

17

15 بازی برای psp

14

16 gta 6

13

17 دانلود بازی های کامپیوتر

13

18 دانلود کانتر 1.6

12

19 دانلود بازیهای کامپیوتری

11

20 دانلود بازی کامپیوتری

11

21 دانلود بازي سيمز

11

22 دانلود بازي gta6

11

23 دانلود gta iv

11

24 بازی gta6

11

25 بازی grid

10

26 بازی gta iv

10

27 بازی gta 6

10

28 دانلود بازی کانتر 1.6

10

29 دانلود بازی سیمز 2

9

30 دانلود directx 10

9

31 ترینر

9

32 ترینر stronghold legends

9

33 gamebazi

9

34 بازی های کامپیوتری جدید

8

35 دانلو بازی

8

36 دانلود بازی psp

8

37 دانلود بازیهای کامپیوتر

8

38 دانلود رایگان بازی کامپیوتری

8

39 سیو بازی assassin s creed

8

40 کد تقلب grid

7

41 دانلود ترینر

7

42 دانلود گیم کامپیوتر

7

43 دانلود بازی luxor

7

44 دانلود بازی grid

7

45 دانلود بازی sims

7

46 دانلود بازی sims2

7

47 دانلود بازي luxor

7

48 دانلود بازی call of duty 5

7

49 بازیهای جدید کامپیوتر

7

50 بازیهای کامپیوتری جدید

7

51 تریلر بازی

7

52 psp دانلود بازی

6

53 gta6 دانلود

6

54 دانلود بازي براي psp

6

55 دانلود بازی جدید

6

56 دانلود کانتر سورس

6

57 دمو بازی

6

58 دانلود تریلر بازی

6

59 دانلود بازی مافیا 2

6

60 نقد بازی gta iv

6

61 نقشه بازی جنرال

5

62 کد تقلب بازی gta iv

5

63 دانلود دمو بازی

5

64 دانلود بازی توپ

5

65 دانلود بازی stronghold

5

66 دانلود بازی sims 2

5

67 دانلود بازی hitman blood money

5

68 دانلود بازی

5

69 دانلود بازی 2009

5

70 ترینر بازی stronghold legends

5

71 ترینر بازیها

5

72 gta6

5

73 ترینر بازی dead space

5

74 بازی کانتر آنلاین

5

75 بازی های حرفه ای

5

76 بازی کامپیوتر

5

77 بازی های کامپیوتری

5

78 بازی جدید کامپیوتر

4

79 بازی جنگهای صلیبی 4

4

80 بازیهای جدید کامپیوتری

4

81 بازی luxor

4

82 بازي gta6

4

83 بازي براي psp

4

84 gta 6 برای کامپیوتر

4

85 gta iv برای کامپیوتر

4

86 download game gta6

4

87 دانلود punkbuster

4

88 دانلود بازي psp

4

89 دانلود بازي gta iv

4

90 دانلود بازی igi 1

4

91 دانلود بازی gta san andreas

4

92 دانلود بازی team fortress 2

4

93 دانلود بازی spore

4

94 دانلود بازی با کرک

4

95 دانلود بازی warcraft

4

96 دانلود بازی های جدید

4

97 دانلود بازی های جدید کامپیوتر

4

98 دانلود گیم کامپیوتری

4

99 دانلود رایگان بازی کامپیوتر

4

100 دانلودگیم

4

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |سیو کامل بازی Shellshock.2.Blood.Trails

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

کنسول رایگان ۸۷/۱۲/۱۵ 18:28
سلام
جدیدا من یه سایت پیدا کردم که اگه توش ثبت نام کنی و به زیر مجموعه های خودت اضافه کنی مثلا ۱۷ زیر مجموعه داشته باشی یه کنسول جایزه میگیری البته ممکنه خالیبندی باشه و من هیچ تضمینی نمیکنم ولی یه ثبت نام اینترنتی اونم مجانی که ضرری نداره اول وارد این بشید  http://www.xpango.com
راهنمایی : اون بالا sign up رو بزنيد در قسمت اول اسمتونو بنويسيد و در قسمت دوم فاميليتونو بنويسيد email و password رو بنويسيد در قسمت  address ١ ادرس كامل خونتونو به انگليسي بنويسيد در قسمت city شهرتونو بنويسيد و در قسمت پاييني استانتونو در قسمت بعد كشورتونو بنويسيد و در قسمت post code كد خونتونو بزنيد در قسمت بعد هديتونو انتخاب كنيد در قسمت referral id اين شماره رو دست نزنید فقط از طریق سایت بالا وارد شوید در قسمت بعد view رو تيك بزنيد و register رو بزنيد
شما يه email  از http://www.xpango.com  دريافت ميكنيد كه با رفتن به اون شما فعال ميشيد پس از فعال شدن به دوستانتونم اين سايتو معرفي كنيد تا زيرمجموعه ي شما شوند
فقط یه چیزی یادم رفت اونم این بود که او کسی که میاد تو زیر مجموعه ی شما خودش باید یه زیر مجموعه داشته باشه تا تو قسمت Credits Gained ثبت بشه
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

انواع XBOX 360 ۸۷/۱۲/۱۵ 18:25
سلام دوستان امروز براتون انواع xbox360 رو معرفی میکنم
اول از همه بگم که این دومین شاهکار مايكروسافت به حساب میاد که اولين بار در 22 نوامبر 2005 در آمريكا و كانادا ريليز شد و پس از آن در 2 دسامبر در اروپا , در 10 دسامبر در ژاپن و به همين ترتيب كم كم در ساير نقاط جهان عرضه شد.
این دستگاه در ابتدا در دو نوع Core و Premium عرضه شد که بعد از فروش خوب این کنسول در دو مدل اول مدلهای دیگری هم اومد
حالا به برسی این دو مدل اول میپردازیم
1-Core
 

این مدل جزو اولین مدل این دستگاه بود که بعدها جای خودش رو به Arcade داد
محتويات: خود كنسول X360 بدون هارد , يك دسته باسيم(wired) سفيدرنگ , كابل Composite (SD) , اكانت گلد Xbox Live يك ماهه
قيمت: قيمت اين كنسول در ابتداي عرضه 299 دلار بود كه سپس به 279 دلار كاهش يافت و سپس نيز جاي خود را به مدل آركيد داد.
2-مدل آركيد(Arcade) :


این مدل در اواخر سال 2007 وارد بازار شدو هم اکنون نیز تولید میشود
محتويات: خود كنسول بدون هارد , يك دسته بيسيم(wireless) سفيدرنگ , كابل Composite (SD) , يك مموري كارت 256 مگابايتي , پورت HDMI , اكانت گلد Xbox Live يك ماهه , يك ديسك حاوي 5 بازي آركيد XBL به طور رايگان: Boom Boom Rocket, Feeding Frenzy, Luxor 2, Pac-Man Championship Edition, UNO
قيمت: 279 دلار , 199 يورو , 159 پوند , 460 تومان اگر سرتونو کلاه بذارن و 250 تا320 تومان اگر با انصاف باشن, 850 درهم امارات
مدل پرميوم(Premium):


این مدل هم جزو اولین مدلها هستش که ما این مدل رو به همه پیشنهاد میکنیم البته اگر هارد براتون مهم نیست همون Arcade خوبه این مدل از سال 2005 تولید شد و هم اکنون نیز تولید میشود محتويات: خود دستگاه به همراه 20 گيگ هارد درايو , يك دسته بيسيم(wireless) سفيدرنگ , كابل Hybrid Component/Composite (HD/SD) , كابل Ethernet , هدست(در كشور مكزيك و نيوزلند به جاي هدست يك عدد Media Remote عرضه مي‌شود) , پورت HDMI (تنها كنسولهاي توليدي از جولاي 2007 به بعد پورت HDMI را دارا هستند) , اكانت گلد Xbox Live يك ماهه , بازي Hexic HD
قيمت: قيمت اين كنسول در ابتدا عرضه 399 دلار بود كه بعدها كاهش يافت.... قيمت كنوني: 349 دلار , 199 پوند , 269 يورو , 560 تومان اگر کلاه بردار باشن و 350 تومان اگر با انصاف , 1150 درهم
مدل الايت(Elite):


این مدل سومین سری xbox 360 بود که از نظراتی مثل داشتن هارد بالاتر نسبت به دو کنسول قبلی برتری داشت همچنین رنگ این دستگاه مشکی است
محتويات: خود كنسول به همراه 120 گيگ هارد درايو , يك دسته بيسيم(wirless) سياه رنگ , هدست سياه رنگ , كابل Ethernet , كابل HDMI 1.2 (HD) , Hybrid Component/Composite (HD/SD) , Digital/Analogue audio dongle , پورت HDMI , اكانت گلد Xbox Live يك ماهه , بازي Hexic HD
قيمت كنوني: 449 دلار , 259 پوند , 396 يورو , 660 تومان اگر کلا بردار باشند و 420 تا 480 تومان اگر با انصاف, 1600 درهم امارات
مدلهای دیگری هم به بازار اومدن که جنبه ی تبلیغاتی داشتند مثلHalo Edition  كه به مناسبت ريليز Halo 3 عرضه شد و سبز‌رنگ بود و ديگرهم توليد نمي‌شود

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

یکی از بازیهای عالی از تمامی لحاظ ( گیم پلی، گرافیک، داستان و ...) برای من بازی Resident Evil 4 بود. تا حدی منو دنبال خودش کشوند که باور کنید توی 48 ساعت 2 مرتبه و هر بار به مدت 12 ساعت بازی کردم تا تموم شد. داستان از جایی شروع میشه که شخصیت اصلی بازی (Leon) ماموریت داره تا دختره رئیس جمهور آمریکا (Ashley) رو که توسط آدمای بدمن بازی یعنی (Sadler) ربوده شده و به یک روستا که ویروس یه آزمایش شرکت Umbrella توش شیوع پیدا کرده، برده شده پیدا کنه و به خونه برگردونه. داستان همون داستان همیشگی داستانهای رزیدنت اویله ولی با کیفیت خیلی خیلی بالاتر. مخصوصا گرافیک بازی در حد خیلی حرفه ای درست شده و من که با کنسول PS2 اونو بازی کردم مثل این بود که دارم Xbox  بازی میکنم. تصویر بازی هم به صورت Widescreen مثل فیلمهای هالیوودی هستش. در کل من به این بازی از 10 نمره 9.5 رو میدم. اون 0.5 نمره هم به خاطره کنترل یه مقدار کند بازیه. این مشکل جایی بیشتر محسوسه که ده دوازده تا زامبی رو سرت بریزن. دیگه خلاصی ازشون کار حضرت فیله. اما این مشکل در مقابل محاسنات بازی زیاد به چشم نمی یاد.

به کسانی که این بازی رو تا حالا انجام ندادن توصیه میکنم یه نسخه ازش تهیه و همین حالا شروع کنند. البته افراد 18 سال به بالا. این درجه بندی سنی رو روی سی دی زده من نمیگم.

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Football Manager 2009 v9.1.0 Patch ۸۷/۱۲/۱۵ 16:45
دانلود
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Football Manager 2009 Crack+Patch ۸۷/۱۲/۱۵ 16:43
Total size: 88.51 megabyte

Added: 17 days ago

Language:  English

Share ratio: Good1 seed, 1 leecher

Last updated: 17 days ago

Downloads: 1,306

Download!

 
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

 بازي Planet 51 تاييد شد شركت SEGA اعلام كرد كه بازي Planet 51 براي عرضه در 20 نوامبر همزمان با عرضه اين انيميشن تهيه خواهد شد.
.........
داستان Planet 51 درباره فضانوردي هست كه پا به سياره 51 ميگذارد و فكر ميكند انجا خالي از سكنه است اما متوجه ميشود موجوادتي سبز در انجا زندگي مي كنند. هر چند بيشتر بازي هاي برگرفته از فيلم بد هستند اما با توجه به اينكه استوديو قوي Pyro Studios ( سازنده سري بازي بزرگ Commandos ) اين بازي را مي سازد , مي توان به ان اميد داشت.

Perez Dolset مدير Pyro Studios مي گويد:" ما خوشحال هستيم كه با SEGA همكاري مي كنيم. Pyro تلاش مي كند كه بازي هايي با كيفيت بالا عرضه كند و ما خوشحال هستيم كه با شركتي شايسته براي انتشار جهاني بازي همكاري مي كنيم. SEGA يك شركت ماهر در صنعت بازي هست . با همكاري ما و كيفيت اين بازي , Planet 51 به يك blockbuster قوي تبديل خواهد شد.

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

درآمد وبلاگ ۸۷/۱۲/۰۹ 14:50

  007: NightFire

 04X - Alien Eliminator

 101st Airborne In Normandy

 11th Hour- The

 1830 Railroads And Robber Barons

 1942: Pacific Air War

 2002 FIFA World Cup
 
2067 B.C.
 
3001: Space Survival

 3D Hunting: Grizzly

 4 Get It

 4X4 Evolution

 4X4 Evolution 2

 7 Up

 7th Guest The

 911: Fire And Rescue

 9: The Last Resort

 A-10 Cuba

 A-10 Tank Killer

 A-Train

 A2 Racer 2

 A2 Racer 3: Europa Tour

 Aargh

 Abandoned Places

 ABC Flowcharter

 Absolute Zero

 Abuse

 Ace Of Aces
 
Acelerator

 Aces Over Europe

 Aces Over The Pacific

 Achtung Spitfire!

 Action Fighter

 Action Half-Life

 Action Man: Destruction X

 Actua Soccer
 
Actua Soccer 2

 Actua Soccer 3

 Actua Tennis

 African Safari

 Afterlife

 Age Of Empires

 Age Of Empires 2: The Age Of Kings

 Age Of Empires 2: The Conquerors

 Age Of Empires: The Rise Of Rome

 Age of Mythology

 Age of Mythology

 Age Of Sail

 Age Of Sail 2

 Age Of Wonders

 Age Of Wonders 2

 Agile Warrior

 Agile Warrior F-IIIX

 AHx-1

 Air Raid: This is not a Drill!
 Airfix Dogfighter


 Airline Tycoon

 Airline Tycoon Evolution

 Airport Tycoon 2

 Alias

 Alice

 Alien Blast: The Encounter

 Alien Breed

 Alien Carnage

 Alien Trilogy

 Aliens Versus Predator

 Aliens Versus Predator

 Aliens vs. Predator

 Aliens vs. Predator 2: Primal Hunt

 Alley Cat

 Alpha Centauri

 America

 America's Army

 American Conquest

 American Conquest: Fight Back

 American Deer Hunter 2000

 Amok

 Anachronox

 Ancient Conquest

 Andretti Racing

 Another War

 Ants!

 Apache

 Apache Air Assault

 Apache Longbow

 Apache Longbow Assault

 Aquanoid

 Aquanox

 AquaNox 2: Revelation

 Archimedean Dynasty

 Arcturus

 Ares Rising
 
Armed and Dangerous

 Armored Fist 2 - M1A2 Abrams

 Army Men
 
Army Men 2

 Army Men: Air Tactics

 Army Men: RTS
 
Army Men: Toys In Space

 Army Men: World War

 Arsenal

 Arx Fatalis

Asheron's Call

 Ashes to Ashes: Feeding the Fires of War!

 Assault Rigs

 Asteroids

 AstroRock 2000

 Atlantis: The Lost Empire - Trial By Fire

 Atomic Bomberman

 Atomica Deluxe

 Atrox

 Austin Powers Pinball

 Axis

 Axis Arena

 B-17 Gunner: Air War Over Germany

 Back to the Future II

BackTrack

 Backyard Basketball

 Backyard Football

 Bad Boys II

 Bad Boys II

 Baldies

 Baldur's Gate 2: Shadows Of Amn

 Baldur's Gate 2: Throne Of Bhaal

 Baldur's Gate: Tales Of The Sword Coast

 Balls of Steel

 Bang! Gunship Elite

 Barbarian

 Barbie Secret Agent

 Batman Forever: The Arcade Game

 Batman: Vengeance

 Battle Arena Toshinden

 Battle Beast

 Battle Chess

 Battle Isle 2

 Battle Isle: The Andosia War

 Battle Mages

 Battlefield 1942

 Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

 Battlezone

 Battlezone 2

 Battlezone II: Combat Commander

 Battlezone: The Red Odyssey

 Beach Head 2000

 Beach Head 2002

 Beach Life

 Beanotown Racing

 Beast Wars: Transformers

 Beasts & Bumpkins

 Beavis And Butt-Head Do U

 Bedlam

 Betrayal at Krondor

 Betrayal in Antara

 Better Dead Than Alien

 Beyond Pearl Harbor

 BHunter

 Big Biz Tycoon

 Big Biz Tycoon 2

 Big Game Hunter 4

 Big Game Hunter 4

 Big Game Hunter II

 Big Mutha Truckers

 Bird Hunter

 Bird Hunter 2003

 Bird Hunter: Upland Edition

 Bird Hunter: Waterfowl Edition

 Bird Hunter: Wild Wings

 Birthright: The Gorgon's Alliance

 Black And White

 Black Dahlia

 Black Moon Chronicles: Winds of War

 Blade Of Darkness

 Blade Runner

 Blair Witch Volume 2: The Legend of Coffin Rock

 Blair Witch Volume 3: The Elly Kedward Tale

 Blair Witch: Volume 1 - Rustin Parr

 Blair Witch: Volume 2 - Coffin Rock

 Blair Witch: Volume 3 - Elly Kedward

 Blake Stone: Aliens of Gold

 Blast Doors

 Bleifuss Fun

 Blitzkrieg

 Blood

 Blood & Magic

 Blood 2: The Chosen

 Blood Bath

 Blood Omen: Legacy of Kain

 BloodRayne

 Boarder Zone

 Boppin

 Bowlda Dash

 Braveheart

 Breach 3

 BreakNeck

 Brian Lara's Cricket

 Browning Duck Hunter

 Browning Elk Hunter

 Bubble Bobble featuring Rainbow Islands

 Buckmasters Deer Hunting

 Bugdom

 Bust-A-Move 2

 Cabela's 4x4 Off-Road Adventure

 Cabela's 4X4 Offroad Adventure 2

 Cabela's Big Game Hunter

 Cabela's Big Game Hunter 2

 Cabela's Big Game Hunter 2004 Season

 Cabela's Big Game Hunter 3

 Cabela's Dangerous Hunts

 Cabela's Off-Road Adventure 2

 Caesar

 Caesar 2

 Caesar 3

 Call of Duty

 Call of Duty

 Call to Power II

 Cannon Fodder

 Capitalism

 Capitalism 2

 Car Related Powerups

 Carmageddon

 Carmageddon 2: Carpocalypse Now

 Carmageddon 3: TDR 2000

 Carmageddon: The Death Race 2000

 Carnivores

 Carnivores 2

 Carnivores: Ice Age

 CART Precision Racing

 Casino Empire

 Casino Mogul

 Casino, Inc.

 Castle Strike

 Catechumen

 Cavewars

 Celtic Kings: Rage of War

 Centipede

 Centipede 3D

 Championship Manager 2

 Championship Manager 3

 Championship Manager Season 00/01

 Championship Manager Season 01/02

 Championship Surfer

 Chaos Island

 Chaos Island: The Lost World

 Chase Ace 2

 Chaser

 Chasm

 Chasm: The Rift

 Chicago 1930

 Chicken Run

 Chip's Challenge

 Chrome

 CIA Operative: Solo Missions

 Civ II: Fantastic Worlds

 Civilization

 Civilization 2

 Civilization 3

 CivNet

 Claw

 Cleopatra

 Clive Barker's Undying

 Clive Barker's Undying

 Code Name: Eagle

 Codename: Outbreak

 Codename: Panzers

 Colin McRae Rally

 Colin McRae Rally 2.0

 Colin McRae Rally 3

 Comanche 4

 Comanche Gold

 Combat
 
Comix Zone

 Commanche 3

 Commanche: Maximum Overkill

 Command And Conquer

 Command And Conquer: Covert Operations

 Command And Conquer: Generals

 Command And Conquer: Generals - Zero Hour

 Command And Conquer: Red Alert

 Command And Conquer: Red Alert - Counterstrike

 Command And Conquer: Red Alert 2

 Command And Conquer: Renegade

 Commander Keen Episode I: Marooned on Mars

 Commander Keen Episode II: The Earth Explodes

 Commander Keen Episode IV: Secret of the Oracle

 Commander Keen Episode V: The Armageddon Machine

 Commander Keen Episode VI: Aliens Ate My Babysitter!

 Commandos 2: Men Of Courage

 Commandos 3: Destination Berlin

 Commandos 3: Destination Berlin

 Commandos 3: Destination Berlin

 Commandos: Behind Enemy Lines

 Commandos: Beyond The Call Of Duty

 Conflict Zone

 Conflict: Desert Storm

 Conquest Earth

 Conquest of the New World

 Conquest: Frontier Wars

 Constructor

 Contract J.A.C.K.

 Corridor 7

 Cosmo's Cosmic Adventure

 Cossacks: European Wars

 Cossacks: The Art Of War

 Counter-Strike: Condition Zero

 Crazy Taxi

 Cricket '97

 Cricket '98
 
Cricket 2002

 Crime Cities

 Crime Patrol

 Crimson Skies

 Croc: Legend Of The Gobbos

 Crossing 3D

 Cruise Ship Tycoon

 Crusader: No Regret
 
Crusader: No Remorse

 Crystal Caves

 CSI: Crime Scene Investigation

 Cultures

 Cultures 2: The Gates of Asgard

 Curse of Monkey Island, The

 Cybermercs

 Cyberstorm 2

 Cyclemania

 Daikatana

 Damage Incorporated

 Dark Ages

 Dark Colony

 Dark Earth

 Dark Forces

 Dark Queen of Krynn
 
Dark Reign 2

 Dark Reign: The Future Of War

 Dark Sun: Shattered Lands

 Dark Sun: Wake of the Ravager

 Darklight Conflict

 Darkstone

 Dave Mirra Freestyle BMX

 Day of Defeat

 Deadlock

 Deadly Dozen

 Deadly Tide

 Death Knights of Krynn

 Death Rally

 DeathDrome

 DeathKeep

 DeathKeep

 Deathtrap Dungeon

 Deep Sea Trophy Fishing

 Deer Avenger

 Deer Avenger 2

 Deer Avenger 4

 Deer Hunter

 Deer Hunter 2

 Deer Hunter 2003

 Deer Hunter 2004

 Deer Hunter 3 Gold

 Deer Hunter 4

 Deer Hunter 5: Tracking Trophies

 Defiance

 Delta Force

 Delta Force 2

 Delta Force: Black Hawk Down

 Delta Force: Land Warrior

 Delta Force: Task Force Dagger

 Delta Ops: Army Special Forces

 Demolition Racer

 DemonStar

 Descent

 Descent 2
 
Descent 3

 Descent: Freespace

 Desert Thunder

 Desperados: Wanted Dead Or Alive

 Destruction Derby 2

 Dethkarz

 Deus Ex

 Devastation

 Diablo 2

 Die By The Sword

 Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas

 Die Hard: Nakatomi Plaza

 Dilbert's Desktop Games

 Dino Crisis

 DinoPark Tycoon

 Dinosaur'us

 Dirt Track Racing

 Dirt Track Racing 2

 Dirt Track Racing: Sprint Cars

 Disciples II: Dark Prophecy

 Disciples II: Servants of the Dark

 Disciples: Sacred Lands

 Dogfight: Battle for the Pacific

 Dogs Of War

 Dominant Species

 Dominion

 Doom

 Doom 2: Hell On Earth

 Doom 3

 Doom 95

 Dr. Lunatic

 Dragon Throne: Battle Of Red Cliffs

 Dragon's Lair

 Dragon's Lair 2: Time Warp

 Dragon's Lair 3: The Curse Of Mordread

 DragonHeart: Fire and Steel
 
Drakan: Order Of The Flame

 Drake of the 99 Dragons

 Dreams

 Driver

 Driver

 DroneZ

 Druuna

 Ducati World Racing Challenge

 Duke Nukem

 Duke Nukem 3D

 Duke Nukem 3D: Atomic Edition

 Duke Nukem II

 Duke Nukem: Manhattan Project

 Dungeon Keeper

 Dungeon Keeper 2

 Dungeon Keeper 2

 Dungeon Siege

 DX-Ball

 DX-Ball 2

 E.T. Intergalactic Mission

 Earth & Beyond

 Earth 2140

 Earth 2150

 Earth 2150: Lost Souls

 Earthworm Jim
 
Earthworm Jim 2

 Echelon

 Economic War

 Elite Forces: Navy SEALs

 Elite Forces: Navy SEALs

 Emergency 2: The Ultimate Fight for Life

 Emergency: Fighters For Life

 Emperor: Battle for Dune

 Emperor: Rise of the Middle Kingdom

 Empire Earth

 Empire Earth

 Empire Earth: The Art Of Conquest

 Empire Of The Ants

 Empires: Dawn of the Modern World

 Enemy Infestation

 Enter the Matrix

 Epic Pinball

 Equestriad 2001

 Escape: Or Die Trying

 Etherlords
 
Etherlords II

 Europa Universalis

 Europa Universalis II

 Europa Universalis: Crown of the North

 European Air War

 Evil Islands: Curse of the Lost Soul

 Excalibur 2555 AD

 Excessive Speed

 Exile 3: Ruined World

 Expendable

 Extreme Paintbrawl 2

 Extreme Paintbrawl 4

 Extreme-G 2

 Eye of Horus

 Eye of the Beholder III: Assault on Myth Dranor

 F-16 Falcon

 F-16 Falcon 3.0

 F-16 Falcon AT

 F-16 Multi-role Fighter

 F-22 Air Dominance Fighter

 F-22 Lightning 2

 F-22 Lightning 3

 F-22 Raptor

 F.A. Premier Football Manager 2000

 F1 2000

 Factory Mogul

 Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve

 Far Cry

 Farscape: The Game

 Fast Lanes Bowling

 Fate Of The Dragon

 Federation Booker

 FIFA 2000: Major League Soccer

 FIFA Soccer '99

 FIFA: Road To The World Cup '98

 FIFA: Road To The World Cup '98

 Fighter Squadron: The Screamin' Demons over Europe

 Fighter's Anthology

 Final Doom

 Final Liberation: Warhammer Epic 40,000

 Flanker 2.0

 Flashback

 Flesh Feast

 Flight Simulator 2002

 Flight Unlimited

 Flight Unlimited 2

 Flying Heroes

 Force 21

 Ford Racing

 Forever Legend

 Forsaken

 Fortunes Of War

 Freedom Fighters

 Freedom Force

 Freedom: First Resistance

 Freelancer

 Freespace: Silent Threat
 
Freestyle Street Soccer

 Frogger

 Frogger

 Frogger

 Frogger 2: Swampy's Revenge

 Frogger: The Great Quest

 Full Throttle

 Fury 3

 Future Cop: L.A.P.D

 G-NOME

 G-Police

 Galactic Civilizations

 Gangland

 Gangsters

 Gangsters 2

 Garfield: Caught in the Act

 Gearhead Garage - The Virtual Mechanic

 Gearheads

 Gender Wars

 Gene Wars

 Geneforge

 Geneforge 2

 Get Medieval

 Gex: Enter The Gecko

 Ghost Recon

 Ghost Recon: Desert Siege

 Giants: Citizen Kabuto

 Gladiators of Rome

 Gladiators: The Galactic Circus Games

 Global Operations

 God of Thunder

 Golden Axe

 Golf Resort Tycoon

 Golf Resort Tycoon II

 Gore

 Gothic

 Gothic II

 Grand Prix II

 Grand Prix Manager

 Grand Slam Turkey Hunt

 Grand Theft Auto 2

 Grand Theft Auto 3

 Grand Theft Auto: London 1969

 Grand Theft Auto: Vice City

 Grand Theft Auto: Vice City

 Grand Touring

 Gromada

 Ground Control

 Gruntz

 Gubble

 Gulf War: Operation Desert Hammer

 Gun Metal

 Gunbound

 Gunlok

 Gunman Chronicles

 Guts 'n' Garters

 H.E.D.Z. (Head Extreme Destruction Zone)

 Half-Life

 Half-Life 2

 Half-Life: Blue Shift

 Half-Life: Counterstrike

 Half-Life: Opposing Force

 Half-Life: Redemption

 Half-Life: Science and Industry

 Halo: Combat Evolved

 Harbinger

 Hard Truck 2

 Hard Truck: 18 Wheels of Steel

 Hardball 6

 Hardwar

 Hardwood Solitaire
 
Hardwood Solitaire 2

 Harley-Davidson: Race Across America

 Harry Potter and the Chamber of Secrets

 Harry Potter And The Sorcerer's Stone

 Harry Potter and the Sorcerer's Stone

 Harvester

 Have A N.I.C.E. Day

 Have A N.I.C.E. Day 2

 Havoc

 Hearts

 Hearts of Iron

 Heavy Gear

 Heavy Gear 2

 Heavy Metal: F.A.K.K. 2

 Heist

 Heli Heroes

 Hercules Action Game

 Heretic

 Heretic 2

 Hero X

 Heroes Chronicles: Conquest of the Underworld

 Heroes Of Might And Magic

 Heroes Of Might And Magic 2

 Heroes Of Might And Magic 3

 Heroes Of Might And Magic 3: Armageddon's Blade

 Heroes Of Might And Magic 3: The Shadow Of Death

 Heroes Of Might And Magic 4: The Gathering Storm

 Heroes of Might and Magic IV: Winds of War

 Hexen

 Hexen 2

 Hexplore

 Hi-Octane

 Hidden & Dangerous 2

 Hidden And Dangerous

 High Impact Paintball

 Highland Warriors

 Hillsfar

 Hind

 Hitman 2: Silent Assassin

 Hitman: Codename 47

 Hitman: Contracts

 Homeworld

 Hong Pong

 Hooligans: Storm Over Europe

 Hooters Road Trip

 Hot Wheels: Stunt Track Driver

 Hype: The Time Quest

 I Was an Atomic Mutant!

 Icarus: Sanctuary of the Gods

 Ice and Fire

 Icewind Dale

 Icewind Dale 2

 IGI 2: Covert Strike

 Ignition

 Imperialism

 Imperium Galactica

 Impossible Creatures

 Inca

 Incoming

 Incredible Machine 3

 Independence Day

 Independence War

 Independence War: Defiance

 Indiana Jones And The Fate Of Atlantis

 Indiana Jones And The Infernal Machine

 Indiana Jones And The Last Crusade

 Insane

 International Cricket Captain

 Interstate '76

 Interstate '76: Nitro Pack

 Interstate '82
 
Iron Storm

 Isnogud

 Jack Nicklaus 5

 Jagged Alliance 2

 Jagged Alliance 2: Unfinished Business

 Jagged Alliance: Deadly Games

 James Bond 007: NightFire

 Jazz Jackrabbit

 Jazz Jackrabbit 2

 Jazz Jackrabbit Christmas Edition

 Jedi Knight II: Jedi Outcast

 Jedi Knight: Dark Forces 2

 Jedi Knight: Jedi Academy

 Jedi Knight: Mysteries Of The Sith

 Jeff Gordon XS Racing

 Jezzball

 Jill of the Jungle

 Johnny Herbert's Grand Prix World Champions

 Jungle Strike

 Jurassic Park: Operation Genesis

 K-Hawk

 KA-52 Team Alligator

 Killing Time

 King of the Hill

 King of the Road

 King's Quest: Mask of Eternity

 Kingdom O' Magic

 Kingdom Under Fire

 Kingdom Under Fire: A War of Heroes

 Kingpin: Life Of Crime

 Kiss: Psycho Circus - The Nightmare Child

 KKND 2: Krossfire

 Knight Rider

 Knights And Merchants

 Kohan: Immortal Sovereigns

 Kult: Heretic Kingdoms

 Kye

 Labyrinth Of Light

 Last Bronx

 Le Mans 24 Hours

 Leadfoot: Stadium Off-Road Racing

 Legacy Of Kain: Blood Omen 2

 Legacy Of Kain: Blood Omen 2

 Legacy Of Kain: Soul Reaver 2

 Legends Of Might And Magic

 Lego Island

 Lego Loco

 Lego Racers

 Lego Rock Raiders

 Leisure Suit Larry

 Leisure Suit Larry 2

 Lemmings

 Lemmings 2: The Tribes

 Lettrix

 Line of Sight: Vietnam

 Links 2001

 Litil Devil

 Lode Runner

 Lode Runner 2

 Lord Of The Rings: The Return Of The King

 Lords of EverQuest

 Lords Of Magic

 Lords Of Magic: Special Edition

 Lords Of The Realm

 M.A.X. 2

 M.A.X. 2

 M.A.X.: Mechanized Assault & Exploration

 Machine Hunter

 Madden NFL 2000

 Madden NFL 2001

 Madden NFL 2002

 Madden NFL 2003

 Mafia

 MageSlayer

 Magic Carpet Plus

 Majesty: The Fantasy Kingdom Sim

 Majesty: The Northern Expansion

 Mall Tycoon

 Manhunt

 Maniac Mansion: Day of the Tentacle

 Martian Gothic: Unification

 Mass Destruction

 Master of Orion

 Master of Orion II: Battle at Antares

 Master Rallye

 Mat Hoffman's Pro BMX

 Max Payne

 Max Payne 2: The Fall of Max Payne
 
Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

 Maximum Roadkill

 Mayday

 Mayday

 MDK

 MDK 2

 Meat Puppet

 Mech Commander

 Mechwarrior 2: 31st Century Combat

 Mechwarrior 2: Ghost Bear's Legacy

 Mechwarrior 2: Mercenaries

 Medal Of Honor: Allied Assault

 Mega Man X

 Mega Man X4

 Mega Man X5

 Men In Black

 Mercedes-Benz Truck Racing

 Mercedes-Benz World Racing

 Merchant Prince 2

 Messiah

 Metal And Lace

 Metal Fatigue

 Metal Gear Solid

 Midnight Club II

 Midnight Outlaw: Illegal Street Drag

 Midtown Madness

 Midtown Madness 2

 Militato

 Minesweeper

 Missing In Action

 Missionforce: Cyberstorm

 Mob Rule

 Mobile Forces

 Monkey Island 2

 Monster Bash

 Monster Garage

 Monster Truck Madness

 Montezuma's Return

 Monty Python and the Quest for the Holy Grail

 Monty Python's Flying Circus

 MoonBase Commander

 Mordor 2: Darkness Awakening

 Mortal Kombat

 Mortal Kombat 3

 Mortal Kombat 4

 Mortal Kombat Trilogy

 Mortyr

 Moto Extreme

 Moto Racer

 Moto Racer

 Moto Racer 2

 Moto Racer 3

 Motocross Madness

 Motocross Madness 2

 Motocross Mania

 MotoGP 2

 MTV Sports: Skateboarding

 Muscle Car II: American Spirit

 Muzzle Velocity

 Myst III: Exile

 Mystic Towers

 Myth 2: Soulblighter

 Myth III: The Wolf Age

 Myth: The Fallen Lords

 NAM

 NBA Inside Drive 2000

 NBA Live 2004
 
Necrodome

 Need For Speed

 Need For Speed 2

 Need For Speed 2: Special Edition

 Need For Speed 3: Hot Pursuit

 Need for Speed Underground

 Need for Speed Underground 2

 Need For Speed: High Stakes

 Need for Speed: Hot Pursuit 2

 Need For Speed: Porsche Unleashed

 Need For Speed: Special Edition

 Nerf Arena Blast

 NetStorm

 NetStorm: Islands at War

 Neverwinter Nights

 Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark

 NFL Fever 2000

 NHL 2001

 NHL 2003

 Night Shift

 Nightmare Creatures

 Nightstone

 Nitro

 No Man's Land

 No One Lives Forever

 No One Lives Forever 2

 Nocturne

 Normality

 Norse By Norse West: The Lost Vikings Return

 Novastorm

 Nox

 Nuclear Strike

 NY Race

 O.D.T

 O.R.B

 Oddworld 2: Abe's Exoddus

 Oddworld: Abe's Oddysee

 Oh No! More Lemmings

 Once Upon a Knight

 One Must Fall: 2097

 Oni

 Operation Blockade

 Operation Flashpoint: Cold War Crisis

 Operation Flashpoint: Red Hammer

 Operation Flashpoint: Resistance

 Operation Steel Tide

 Operation Tiger Hunt

 Operation: Inner Space

 Oregon Trail III

 Out of This World

 Outcast

 Outlaw Golf

 Outlive

 Outlive

 Outpost

 Outpost 2: Divided Destiny

 Outwars

 Overdrive

 Oxyd

 Pac-Man: Adventures in Time

 Pacific General

 Paganitzu

 Painkiller

 Pandemonium

 Pandemonium 2

 Panty Raider: From Here to Immaturity

 Panzer General 3D Assault

 Paris-Dakar Rally

 Parkan: Iron Strategy

 Pax Romana

 Pearl Harbor: Zero Hour

 Perfect Chessmate

 Perfect Weapon

 PGA Tour Golf

 Pharaoh

 Pharaoh Expansion: Cleopatra

 Pharaoh's Revenge

 Pipe Dream

 Pipe Mania

 Piranha

 Pirates of the Caribbean

 Pitfall: The Mayan Adventure

 Pizza Tycoon

 Planet Of The Apes

 POD

 Polaris Rebellion

 Police Quest: SWAT 2

 Political Tycoon

 Pools of Darkness

 Populous

 Populous 2

 Populous: The Beginning

 Poseidon

 Postal

 Postal 2

 Powerslave

 Powerslide

 Premier Manager

 Premier Manager '99

 Premier Manager 3

 Prince of Persia

 Prince of Persia 2

 Prince of Persia 3D

 Princess Maker 2

 Prisoner of Ice

 Prisoner of War

 Privateer 2: The Darkening

 Pro Bass Fishing

 Pro Evolution Soccer 3

 Pro Pinball: Timeshock!

 Pro Rally 2001

 Project Eden

 Project IGI: I'm Going In

 Project Nomads

 Quake

 Quake 2

 Quake 2 Mission Pack 1: The Reckoning

 Quake 2 Mission Pack 1: The Reckoning

 Quake 2 Mission Pack 2: Ground Zero

 Quake 2: Juggernaut

 Quake 3: Arena

 Quarantine

 Quest 2.

 Quest For Glory

 Rage Of Mages

 Rage Of Mages 2

 Railroad Tycoon

 Railroad Tycoon 2: Gold Edition

 Railroad Tycoon 2: The Second Century

 Rainbow Six
 
Rainbow Six: Covert Ops - Essentials

 Rainbow Six: Rogue Spear

 Rainbow Six: Rogue Spear - Black Thorn

 Rainbow Six: Rogue Spear - Urban Operations

 Rally Championship 2000

 Rally Championship Xtreme

 Rally Trophy

 Rapanui

 Raptor

 Ravage D.C.X

 Rayman 2: The Great Escape

 Rayman Forever

 Rayman Gold

 Re-Volt

 Real War

 Realms of Arkania: Blade of Destiny

 Rebel Moon Rising

 Rebels: Prison Escape
 
Recoil

 Red Baron II

 Red Faction

 Red Faction

 Red Faction II

 Redline

 Redneck Rampage

 Redneck Rampage Deer Huntin'

 Redneck Rampage Rides Again

 Remington Upland Game Hunter

 Renegade Racers

 Requiem: Avenging Angel

 Requiem: Avenging Angel

 Resident Evil

 Resident Evil 2 Platinum

 Return Fire 2

 Return To Krondor

 Revenant

 Ripper

 Rise of Nations

 Rise Of The Robots 2: Resurrection

 Rise Of The Triad

 Rival Realms

 Road Rash

 Road Rash 3D

 Road Rash Win 95

 Road Warrior
 
Robin Hood: The Legend of Sherwood

 Robot Arena

 Robot Wars: Arenas of Destruction

 Rocket Jockey

 Rocky Mountain Trophy Hunter

 Rocky Mountain Trophy Hunter 2

 Rocky Mountain Trophy Hunter 3

 Rogue Spear Mission Pack: Urban Operations

 Rogue Spear Mission Pack: Urban Operations

 Rollcage

 Rollcage: Stage 2

 RollerCoaster Tycoon: Corkscrew Follies

 RollerCoaster Tycoon: Loopy Landscapes

 S.C.A.R.S

 S.W.I.N.E

 Sacred

 Sacrifice

 Sanity: Aiken's Artifact

 Sarakon

 Savage Warriors

 Savage: The Battle for Newerth

 Savage: The Ultimate Quest for Survival

 School Tycoon

 Scorch

 Scorched Planet

 Screamer

 Screamer 2

 Screamer 4x4

 Screamer Rally

 Scud: Industrial Evolution

 Search and Rescue 2

 SeaWorld Adventure Parks Tycoon

 Secret of the Silver Blades

 Secret Service: In Harms Way

 Secret Weapons Over Normandy

 Sega Mega Pack

 Septerra Core: Legacy Of The Creator

 Serious Sam

 Serious Sam: The First Encounter
 Serious Sam: The Second Encounter

 Seven Kingdoms

 Seven Kingdoms 2: The Fryhtan Wars

 Shadow Company

 Shadow Force: Razor Unit

 Shadow Man

 Shadow Master

 Shadow Master

 Shadow Warrior

 Shattered Steel

 Shinseiki Evangelion: Ayanami Rei Ikusei Keikaku

 Shogo: Mobile Armor Division

 Shogun: Total War

 Sid Meier's Alpha Centauri

 Sid Meier's Alpha Centauri: Alien Crossfire

 Sid Meier's Antietam!

 Sid Meier's SimGolf

 Silent Hunter

 SimAnt

 SimCity 2000

 SimCity 2000: Network Edition

 SimCity 3000

 SimCity 3000 Unlimited

 SimCity 4

 SimCity 4

 SimCity Classic

 SimCopter

 SimEarth

 SimFarm

 SimGolf

 SimIsle

 SimLife

 SimPark

 SimSafari

 SimTheme Park

 SimTower

 SimTown

 SiN

 Sinistar Unleashed

 Skateboard Park Tycoon 2004

 Ski Resort Tycoon

 Ski Resort Tycoon 2

 Ski-Doo X-Team Racing

 Ski-Doo: X-Team Racing

 Slamscape

 Slave Zero

 Small Soldiers

 Smart Games Challenge 1
 
Sniper: Path of Vengeance

 Snowboard Park Tycoon

 Soldat

 Soldier Of Fortune

 Soldier Of Fortune 2

 Soldiers At War

 Soldiers of Anarchy

 Solitaire

 Sonic 3D Blast

 Sonic And Knuckles Collection

 Sonic CD

 Sonic R

 Sorcerian

 Soul Reaver 2

 Soulbringer

 South Park

 South Park Rally

 Space Empires 3

 Space Empires: IV

 Spawn

 Spear of Destiny

 Spearhead

 Spellcross

 SpellForce: The Order of Dawn

 Spider-Man

 Spider-Man: The Movie

 Spooky Castle: The Adventures Of Kid Mystic

 Sports Car GT

 Spring Break

 Spy Hunter

 Star Command Revolution

 Star General

 Star Trek Elite Force II

 Star Trek The Next Generation: Final Unity

 Star Trek: Armada

 Star Trek: Armada 2

 Star Trek: Away Team

 Star Trek: Birth Of The Federation

 Star Trek: Bridge Commander

 Star Trek: Deep Space Nine - Dominion Wars

 Star Trek: Hidden Evil

 Star Trek: Klingon Honor Guard

 Star Trek: Starfleet Command

 Star Trek: Voyager - Elite Force Expansion

 Star Wars: Droid Works

 Star Wars: Episode 1 - Battle For Naboo

 Star Wars: Episode 1 - The Phantom Menace

 Star Wars: Galactic Battlegrounds - The Clone Campaigns

 Star Wars: Jedi Outcast - Jedi Knight 2

 Star Wars: Rogue Squadron

 Star Wars: Shadows Of The Empire

 Star Wars: Starfighter

 StarCraft

 StarCraft: Brood War

 Stardom: Your Quest For Fame

 StarLancer

 Starships Unlimited: Divided Galaxies

 Starsiege

 Starsky & Hutch

 Start-Up 2000

 Steel Soldiers

 Stratosphere

 Street Fighter Alpha

 Streets Of SimCity

 Strife

 Stronghold

 Stronghold: Crusader

 Stunt Track Driver

 Submarine Titans

 Sudden Strike

 Sudden Strike 2

 Sudden Strike: Forever

 Summoner

 Super Fighter

 Super ZZT

 Superbike 2001

 SuperPower

 Survivor

 SWAT 3: Close Quarters Battle

 Syndicate
 
Syndicate Wars

 System Shock

 System Shock 2

 Tachyon: The Fringe

 Tactical Ops

 Tactical Ops: Assault On Terror

 Take No Prisoners
 
Tank Racer

 Tarzan

 Taz Wanted

 Team Fortress Classic

 Teenage Mutant Ninja Turtles

 TekWar

 Tennis Masters Series 2003

 Terminal Velocity

 Terminator: SkyNET

 Terracide

 Test Drive

 Test Drive 4

 Test Drive 5

 Test Drive 6

 Test Drive: Le Mans

 Test Drive: Off-Road 2

 Test Drive: Off-Road 3

 Thandor: The Invasion

 The Corporate Machine

 The Elder Scrolls: Daggerfall

 The Elder Scrolls: Redguard

 The Fifth Element

 The House Of The Dead

 The Incredible Machine

 The Incredible Machine 2

 The Incredible Machine: Even More Contraptions

 The Incredible Machine: Even More Contraptions

 The Incredible Toon Machine

 The Last Eichof
 The Lord Of The Rings: The Return Of The King


 The Moon Project

 The Mummy

 The Queen of Heart '99

 The Secret of Monkey Island

 The Settlers 2
 
The Settlers 2: Gold Edition

 The Settlers 3

 The Simpsons: Hit & Run

 The Simpsons: Virtual Springfield

 The Sims

 The Sims Deluxe

 The Sims: Hot Date

 The Sims: House Party

 The Sims: Livin' Large

 The Sims: Livin' Large

 The Sims: Makin' Magic

 The Sims: Superstar

 The Sims: Unleashed

 The Sims: Vacation

 The Sum Of All Fears

 The Temple of Elemental Evil

 The Typing of the Dead

 The Ultimate Doom

 The War of the Worlds

 The Yukon Trail

 Theme Hospital

 Theme Park

 TheSettlers 4

 Thief 2: The Metal Age

 Thief Gold

 Thief: The Dark Project

 Tiger Woods PGA Tour 2002

 Tiger Woods PGA Tour 2003

 Time Commando

 Timeline

 Tiny Trails

 TNN Hard Core 4x4

 TNN Outdoors Pro Hunter

 TOCA Touring Car

 TOCA Touring Car Championship 2

 Tom Clancy's Ghost Recon

 Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

 Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder

 Tom Clancy's Rainbow Six

 Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

 Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

 Tom Clancy's Splinter Cell

 Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow

 Tom Clancy's SSN

 Tomb Raider

 Tomb Raider 2: The Dagger Of Xian

 Tomb Raider 3: Adventures Of Lara Croft

 Tomb Raider: The Last Revelation

 Tomb Raider: Unfinished Business

 Tony Hawk's Pro Skater 2

 Tony Hawk's Pro Skater 3

 Tony Hawk's Pro Skater 4

 Top Gun: Fire at Will

 Top Gun: Hornet's Nest

 Total Annihilation

 Total Annihilation: Kingdoms

 Total Distortion

 Total Immersion Racing

 Tower of the Ancients

 Toy Story 2

 Traffic Department 2192

 Traffic Giant

 Trespasser

 Trevor Chan's Restaurant Empire

 Tribal Rage

 Tribes 2

 Trick Style

 Tron 2.0

 Tropico

 Tropico 2: Pirate Cove

 Tropico: Paradise Island

 True Crime: Streets of LA

 Tsunami 2265

 Turkey Hunter

 Turok 2: Seeds Of Evil

 Turok: Dinosaur Hunter

 Twinsen's Odyssey

 Twisted Metal 2

 Two Thrones

 Tyrian

 Tyrian 2000
 
Tzar: The Burden of the Crown

 U.S. Most Wanted

 U.S. Navy Fighters '97

 UFO: Aftermath

 Ultima IX: Ascension

 Ultima Underworld

 Ultima VI

 Ultima VIII

 Unreal

 Unreal Tournament

 Unreal Tournament 2003

 Unreal Tournament 2004

 Uprising

 Uprising 2

 Urban Chaos

 USAF

 V2000

 Vampire: The Masquerade - Bloodlines

 Vampire: The Masquerade - Redemption

 Vangers

 Vanguard Ace

 Vegas Tycoon

 Victoria: An Empire Under the Sun

 Vietnam 2: Special Assignment

 Vietnam: Black Ops

 Vigilance

 Viper Racing

 Virtua Fighter 2

 Virtua Squad 2

 Virtual Springfield

 Virtual Valerie 2

 Virus 2000

 Virus: The Game

 VR Powerboat Racing

 VR Sports Powerboat Racing

 Wacky Wheels

 Wages of War: The Business of Battle

 War Breeds

 War Commander

 War Games: Defcon 1
 
War Inc

 War Wind
 
War Wind II: Human Onslaught

 Warcraft 2: Beyond The Dark Portal
 
Warcraft 2: Tides Of Darkness

 WarCraft 3: Reign Of Chaos

 WarCraft 3: Reign Of Chaos

 WarCraft 3: The Frozen Throne

 Warcraft: Orcs and Humans
 

Warhammer 40,000: Chaos Gate

 Warhammer 40,000: Final Liberation
 
Warhammer: Dark Omen

 Warlords 3

 Warlords III: Reign of Heroes

 Warlords: Battlecry

 Warrior Kings

 Warrior Kings: Battles

 Warzone 2100

 Watchy

 WCW Nitro

 Weapons Storage 1 and 2

 Well of Souls

 Wetlands

 Wheel of Fortune 2

 Wheel Of Time

 Where in the World is Carmen Sandiego?

 Whiplash

 Whiplash

 White Princess

 Wild Ride

 Wild Wild West: The Steel Assassin

 Wing Commander

 Wing Commander 2

 Wing Commander 3: Heart Of The Tiger
 
Wing Commander 4: The Price Of Freedom

 Wing Commander Academy

 Wing Commander: Prophecy

 Wing Commander: Secret Ops

 Wipeout XL

 Witchaven

 Witchaven 2

 Wolfenstein 3D

 Wolfenstein, Return to Castle

 World War 3: Black Gold

 World War II: Frontline Command

 World War II: Panzer Claws

 Worms

 Worms 2

 Worms Armageddon

 Worms Blast

 WW2: Fighters

 WW2: GI
 
WW2: Iwo Jima

 WW2: Normandy

 WWII: Desert Rats

 X-COM: Apocalypse

 X-Com: Enforcer

 X-COM: Interceptor

 X-Files

 X-Men: The Ravages of Apocalypse

 X-Plane
 
X-Wing

 X-Wing vs. TIE Fighter: Balance of Power

 X2: Wolverine's Revenge

 Xenoball

 Xenon

 Xenon 2

 XIII

 Z

 Zany Golf
 
Zanzarah: The Hidden Portal

 Zax: The Alien Hunter

 Zero Degree Fighter Combat
 Zeus Official Expansion: Poseidon
 Zeus: Master Of Olympus
 Zombie Wars
 Zone 66
 Zone Raiders
 Zoo Tycoon: Dinosaur Digs
 Zoo Tycoon: Marine Mania
 Zorro
 ZPC
 ZZT
برای دریافت رمز ها به آدرس زیر مراجعه نمائید:
www.lohekhane.com/html/_iaci_epae.php
اميدوارم خوشتان آمده باشد و نهایت استفاده رو ببرید

راستی ما رو هم لینک کنید

با تشكر نکته مهم:سایت بالا بازدید زیادی داره و پهنای اندش پایینه پس اول هر ماه مراجعه منید

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

بنر وبلاگ ما ۸۷/۱۲/۰۴ 20:42
 

   قرار دادن لوگوی ما در وبلاگ شما::::: کد در اینجا ثبت شده است

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

انجمن وبلاگ ۸۷/۱۲/۰۴ 0:18

انجمن سایت

 http://www.p30game.ffh.ir

دیدن نمائید و عضو شوید

و کار خود را در بازی شروع کنید

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

DOOM 3

کلید‌های Ctrl+Alt+ ~ را فشار دهید تا کنسول در حالت تک‌نفره باز شود. کدهای زیر را در کنسول وارد کنید.

نابود کردن تمام هیولاها
Killmonsters

خودکشی
Kill

نمایش دادن فریم بر ثانیه
com_showfps 1

همه در صفحه بازی بی‌حرکت می‌شوند.
Freeze

اسلحه موشک انداز
give weapon_rocketlauncher

اسلحه پلاسما
give weapon_plasmagun

اسلحه BFG
give weapon_bfg

اسلحه اره برقی
give weapon_chainsaw

اسلحه شات گان
give weapon_shotgun

اسلحه مسلسل
give weapon_machinegun

ناپدید شدن در مقابل بیشتر دشمنان
Notarget

اطلاعات کارت گرافیک
Gfxinfo

اطلاعات آماری در بازی
Status

ذخیره قسمتی از بازی شما به فایل Avi
aviDemo

خروج از بازی
Quit game

تست بازی
Benchmark

قدرت زره به 125 می‌رسد
give armor

خاموش شدن زاویه سوم شخص
pm_thirdperson 0

روشن شدن زاویه سوم شخص
pm_thirdperson 1

مشخص کردن بلندی پرش
pm_jumpheight ###
### = عدد

مشخص کردن سرعت قدم زدن
pm_walkspeed ###
### = عدد

برای بازشدن کنسول تنها باید کلید ~ را فشار دهید
com_allowconsole 1

مشخص کردن سرعت در زمان نشستن
pm_crouchspeed ###
### = عدد

مشخص کردن سرعت در زمان دویدن
pm_runspeed ###
### = عدد

فرستادن پیغام در بازی چند نفره
say

نشان دادن درصد ضربه خوردن در صفحه بازی
g_showprojectilepct 1

نشان دادن درجه صدا در صفحه بازی
s_showlevelmeter 1

تعریف درجه شفافیت در بازی
r_brightness <#>
<#> = عدد

تعریف درجه گاما در بازی
r_gamma <0-3>

نابود کردن تمام دشمنانی که حرکت می‌کنند
Killmoveables

نابود کردن تمام دشمنانی که حرکت نمی‌کنند
Killragdolls

لیست کردن تصاویر دشمنان
Listmonsters

حالت قدرت بی‌نهایت
God

تمام اسلحه‌ها با خشاب‌های پر، سلامتی و زره کامل
give all

پرکردن کامل سلامتی
give health

پرکردن کامل تیرها
give ammo

اسلحه Chaingun
give weapon_chaingun

می‌توانید سایه خود را در حالت تک نفره ببینید
g_showplayershadow 1

گرفتن دیسک PDA مرحله‌ای که در آن هستید
give pda

بازکردن ویرایش کننده نقشه
Editor

باز کردن حالت کابوس
g_nightmare 1

گرفتن اشیا زمانی که به طرف آنها نشانه می‌گیرید و شلیک می‌کنید
set g_dragEntity 1

پاک کردن متن کنسول
Clear

پیغام مخفی
Idkfa

برداشتن محدودیت 60 فریم بر ثانیه
Com_Fixedtic -1

خاموش شدن تمام چراغ‌ها، تنها چراغ‌هایی که توسط چراغ قوه روشن می‌شوند
Clearlights

درست شدن نور برای دیدن بهتر محیط
Testlight

ظاهر شدن یک زامبی شبیه به کسی که در درمانگاه بود
spawn monster_zombie_morgue

گرفتن چراغ قوه
give weapon_flashlight

به سرعت برنده شدن
Gotohell

هرگز تیر اسلحه تمام نمی‌شود
Pomber

FALLOUT 3

کلید ~ را بزنید تا کنسول باز شود. کدهای زیر را وارد کنید.

تغییر Level
player.setlevel #
# = شماره Level

حالت قدرت بی‌نهایت
Tgm

No clipping mode
Tcl

نشان دادن تمام علامت‌ها در نقشه
tmm1

FAR CRY 2

بازشدن مراحل ویژه

کدهای زیر را وارد کنید. مراحل در طول بازی در دسترس قرار می‌گیرند.

بازشدن مراحل ویژه
6aPHuswe

بازشدن مراحل ویژه
96CesuHu

بازشدن مراحل ویژه
SpujeN7x

بازشدن مراحل مخفی
sa7eSUPR

بازشدن مراحل مخفی
tar3QuzU

بازشدن مراحل مخفی
THaCupR4

بازشدن مراحل جایزه‌ای
zUmU6Rup

NFS UNDER COVER

کدهای زیر را در منوی چیت وارد کنید.

10000 دلار پول
%%$3/"

ماشین Lexus IS F
0;5M2;

ماشین Lotus Elise
-KJ3=E

ماشین Nissan 240SX
?P:COL

ماشین Volkswagen R32
!2ODBJ:

15000 دلار پول
S1D3K1CK
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Dead space ۸۷/۱۲/۰۴ 0:11
Dead space

این کدها تنها با کنترل ایکس‌باکس در PC کار می‌کنند. کدهای زیر را در منوی Pause وارد کنید.

پرشدن انرژی Stasis و Kinesis
X, Y, Y, X, Y

پرشدن اکسیژن
X, X, Y, Y, Y

5000 اعتبار تنها یک بار در هر بازی
X, X, X, Y, X, Y

+5 Nodes تنها یک بار در هر بازی
YXYXXYXXYXXY

2000 اعتبار تنها یک بار در هر بازی
X, X, X, Y, Y

2 Nodes تنها یک بار در هر بازی
Y, X, X, X, Y

1000 اعتبار تنها یک بار در هر بازی
X, X, X, Y, X
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Call of duty world at war ۸۷/۱۲/۰۴ 0:10

Call of duty world at war

در زمان بازی کردن کلید ~ را فشار دهید تا کنسول باز شود. عبارت زیر را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید تا چیت کد فعال شود.
"devmap mak"

کدهای زیر را وارد کنید.

حالت قدرت بی‌نهایت
God

تمام اسلحه‌ها
give all

عوض کردن نقشه
devmap [map name]

لیست کردن نقشه‌ها
Mapname

برداشتن محدودیت خشاب
Noclip

غیر فعال کردن هوش مصنوعی
Notarget

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Call of duty4 ۸۷/۱۲/۰۴ 0:9
برای وارد کردن کدهای زیر، در منوی بازی کنسول را فعال کنید. سپس کلید ~ را بزنید و در داخل آن تایپ کنید: seta thereisacow 1337 بعد از آن کلید Enter را بزنید. سپس spdevmap bog_a را تایپ کرده و بار دیگر کلید Enter را بزنید. هم‌اکنون می‌توانید کدهای زیر را وارد کنید.

انداختن اسلحه
cg_drawgun

با هر اسلحه‌ای می‌توانید زوم کنید
cg_fov

هر اسلحه‌ای لیزر دارد
cg_LaserForceOn 1

حالت قدرت بی‌نهایت به همراه لرزیدن صفحه
Demigod

با تایپ کردن نام هر وسیله آن را به‌دست می‌آورید
Give (item)

گرفتن تمام اسلحه‌ها
give all

پرشدن تمام تیرها
give ammo

حالت قدرت بی‌نهایت بدون لرزیدن صفحه
God

تنظیم ارتفاع پرش (# = عدد تنظیم ارتفاع) در حالت عادی عدد 39 است.
jump_height #

عوض نکردن خشاب
Noclip

پایین آوردن هوش مصنوعی دشمنان
Notarget


روشن‌شدن بیشتر تصویر
r_fullbright

تنظیم زمان (# = عدد تنظیم زمان) در حالت عادی 1.00 است.
timescale #

عوض نکردن خشاب 2
Ufo
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

انجمن سایت

 http://www.p30game.ffh.ir

دیدن نمائید و عضو شوید

و کار خود را در بازی شروع کنید

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |نام بازي : Tomb Raider Anniversary
سبک : 3rd Person Action Adventure
شرکت سازنده : Crystal Dynamics
ناشر : Eidos
تاريخ عرضه ميلادي : 5 Jun, 2007
سيستم : PC | X360 | PS3 | Wii
تعداد بازيکنان : حالت اصلي بازي : 1 بازيکن
درجه بندي سني : M بالاي 17 سال
معيار هاي درجه بندي :
Blood and Gore, Intense Violence, Strong Language

نقد نسخه : PC

 

هميشه براي تمام گيمر ها اين سوال که در نقش چه کسي بازي ميکنند مطرح ميشود ، در اين نسخه از Tomb Raider به اين سوال در مورد Lara Croft جواب ميدهند که چگونه وارد فعاليت هايي اينچنيني شد.
تقريبآ تمامي گيمر ها يا کساني که با بازيهاي کامپيوتري اشنايي دارند،نام سري بازيهايTomb Raider و طبعآ Lara Craft (لارا کرافت) برايشان غريب نيست. شرکت Crystal Dynamics که سازنده بازي هاي Tomb Raider است در نسخه قبلي اين بازي يعني نسخه «افسانه» بازي بسيار خوبي را ارائه داد و نسخه جديد بازي Tomb Raider به نام Anniversary را نيز در تاريخ Jun 5, 2007 منتشر کرد که در آن لارا هنوز در جستجوي هدف خود در معابد مي باشد. موتور گرافيکي بازي مانند نسخه قبل مي باشد ولي شرکت Crystal Dynamics در اين نسخه سعي داشته بازي اي را ارائه دهد که تلفيقيست از سري اول اين بازي و نسخه «افسانه» ،اما براي بوجود آمدن تنوع در بازي شاهد تفاوت هايي بين اين دونسخه مي باشيم . آشکارترين تفاوت بين اين نسخه و نسخه افسانه را مي توان در دشمنان يافت زيرا در نسخه «افسانه» دشمنان شما غالبآ انسان ها بودند ؛ ولي در اين نسخه دشمنان شما بيشتر از حيوانات و موجودات خيالي تشکيل شده اند ، که ميتوان از بين حيوانات خرس ، گرگ و موش و از بين موجودات خيالي دايناسور و «ارتش آتلانتيس» را نام برد که نخستين هيولايي است که با آن برخورد مي کنيد .
در اين نسخه بعضي از وسايل ارزشمند لارا از او گرفته شده مانند چراغ قوه و PDA. همچنين لارا ديگر گوشي (Headset) خود را به همراه ندارد تا بتواند همانند نسخه قبل با همکارش زيپ ارتباط بر قرار کند . محيط هاي بازي نيز مثل نسخه هاي قبل مکان هاي متفاوتي را شامل مي شود که از جمله آن ها مي توان به کوه هاي پرو ، يونان و آتلانتيس اشاره کرد که شما در نقش لارا در اين مکان ها به انجام ماموريت هاي مختلف مي پردازيد تا به هدف خود برسيد . اين بازي که به مناسبت دهمين سالگرد ورود نام لارا کرافت به صنعت بازي سازي ساخته شده است يک بازي بسيار عالي براي کساني است که از نسخه هاي قبلي بازي را پسنديده اند و دوست دارند باز هم همراه با لارا در اين معبد ها به دنبال گنجينه ها بروند ولي اينبار در بازسازي نسخه ي اول بازي ...

 

جلوه هاي بصري : 9.5
جلوه هاي سمعي : 8.5
هوش مصنوعي : 9
برقراري ارتباط با بازيکن : 9
داستان و نحوه ي روايت آن : 9
ميزان تسلط بازيکن بر محيط : 9

امتياز کل : 9 عالي

 

- حداقل سيستم مورد نياز :
OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000, XP
CPU:
Pentium 3 1.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
256MB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce 3Ti / Radeon 9 series)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
HARD DRIVE:
4GB free disk space
INPUT DEVICES:
100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard

- سيستم پيشنهادي :
CPU:
Pentium 4 3.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
1GB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 512 MB 3D Accelerated Card (Nvidia GeForce 7800 / Ati X-1800)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c compatible)
HARD DRIVE:
4GB free disk space

 

موتور گرافيکي بازي همان موتور نسخه قبلي با کمي تغييرات است و ميتوان گفت گرافيک بازي در حد مطلوب و جذابي است اما در مقابل پيشرفت صنعت گيم در اين عرصه ميتوان گفت بازي از نظر گرافيک و فيزيک خيلي هم موفق نيست البته اين به منظور ضعف در گرافيک بازي نيست ! گرافيک بازي جذابيت هاي بسيار زيادي دارد جلوه ها و رنگ هاي متفاوتي در بازي به کار رفته که همه ي اين عوامل محيط جذابي را پديد آورده . بحث در مورد گرافيک اين بازي کمي دشوار است زيرا با تمام جذابيتي که گرافيک بازي دارد اما نميتوان آن را يک بازي کامل از نظر گرافيکي دانست . نکته ديگري که باعث ميشود گرافيک بازي کمي کسل کننده به نظر برسد طراحي محيط هاي بازي است بر خلاف نسخه قبلي بازي بيشتر در مقبره ها و مکان هاي تاريک رخ ميدهد که با چند ساعت بازي کردن گيمر احساس خستگي و خواب آلودگي ميکند . براي مثال ممکن است شما 2 ساعت در يک محيط تاريک و کسل کننده مجبور باشيد کارهاي انجام دهيد که يک در باز شود و بعد از عبور از در دوباره همين روند را ادامه دهيد ، البته چون سازندگان تلاش در بازسازي کامل و دقيق نسخه ي اول بازي داشته اند اين مساله را ميتوان نقطه ي قوت بازي در نظر گرفت چون محي
ط ها دقيقا محيط هاي نسخه ي اول هستند ولي به خاطر تنوع کم محيط ها گيمر هايي که نسخه ي اول را بازي نکرده اند اين مساله را نقطه ي ضعف در نظر ميگيرند . يک سري جلوه جذاب در بازي به کار رفته که باعث جذابيت بيشتر گرافيک بازي ميشود براي مثال جلوه آب ؛ هنگامي که از آب بيرون مي آيد کاملا خيسي بدن کاراکتر را احساس مي . انعکاس نور اطراف و تاثير آن بر روي اجسام خصوصيت ديگري است که در نسخه قبلي خيلي کمرنگ تر بود اما در اين نسخه به طور دقيق و حرفه اي به آن پرداخته شده شما به آتشي بزرگ نزديگ مي شويد اطراف شما را نوري قرمز رنگ و متحرک فرا مي گيرد که گرماي آن را حس مي کنيد در کل جلوه هاي بسيار در اين بازي به کار رفته که وجود آنها باعث ميشود گيمر بتواند محيط هاي تاريک و روند کند بازي را تحمل کند . طراحي هاي بازي دقيق و بي نقص مي باشد اما متاسفانه خيلي خوب از اين خصوصيت در بازي استفاده نشده با وجود طراحي ها و گرافيک جذاب بازي اما محيط پردازي در اين بازي باعث شده خصوصيات گرافيکي بازي کمي کسل کننده شود . نور پدردازي بازي هم همانند نسخه قبلي جذابيت هاي خاص خود را دارد براي مثال در يک محيط بسيار تاريک قرار داريد بعد از گذشتن از چندين معما از در عبور مي کنيد و به راه روي بزرگي مي رسيد در حال دويدن در راهرو هستيد که ناگهان نور بسيار شديدي را مشاهده مي کنيد کمي که جلوتر مي رسيد وارد فضاي روشن و گرم مي شويد که نور پردازي به شدت خودنمايي مي کند . ميتوان گفت در اين بازي مجموعه اي از بهترين جلوه ها گرد هم آمدند تا محيط هاي يک نواخت بازي را براي گيمر جديد و تازه نگه دارند. طراحي محيط هاي که کاراکتر در آنها به حل معماها مي پردازد با وجود طراحي و گرافيک عالي زياد جالب نيستند بر خلاف نسخه قبلي که بازي بيشتر در محيط هاي جذاب و زنده رخ ميداد براي مثال در کوهستان ، در شهر مکانهاي گرم و روشن در تاريکي شب و ... اما در اين نسخه بيشتر مکانهاي چون زير زمين هاي نمور و تاريک طراحي شده است و بيشتر روند بازي در اين مکانها سپري ميشود . مشکل ديگر در طراحي هاي بازي نبود شخصيت ها است و جذابيت بازي را تا حد زيادي کاهش داده است ... 

 

متريالها بازي واقعا عالي مي باشد همين متريالها در بازي جلوه هاي بسيار جذابي را به وجود آورده است براي مثال فلزات و طلاهاي که در بازي قرار دارد جلوه بسيار طبيعي و زيباي دارند. نقش و نگارهاي و تصاوير که بر روي ديوارها و سنگ ها هک شده است باعث ايجاد محيطي تاريخي و جذاب ميشود که احساس مي کنيد سالها پيش چنين محيط هاي بنا شده اند البته تمام سعي سازندگان هم به همين خاطر بوده که محيط هاي را خلق کنند که پر از اسرار و رازهاي باشد که در گذشته از آنها استفاده شده و تا حدود بسيار زيادي اين بازي گيمر را با محيط ها و آداب و رسوم گذشته و رازها و افسانه هاي انسانهاي اوليه آشنا مي کند که امروزه همه ي آنها براي ما غير قابل باور است . . گرافيک بازي در محيطي وهم آلود با شفافيت تصوير بسيار بالا محيطي عجيب را به وجود آورده است که مطمئنا براي گيمرها تجربه اي تازه و متفاوتي است . نکته جذاب ديگر در گرافيک بازي تاثير عوامل محيطي بر کاراکتر است براي مثال لباس کاراکتر با پرش و گرفتن ديوارهاي کثيف سياه مي شود و لکه هاي سياه بر لباس . صورت . و بدن کاراکتر مخصوصا زانوهاي او به صورت بسيار طبيعي نمايان ميشود خود اين موضوع نشان دهنده دقت سازند
گان بازي در گرافيک است و جالب تر با پرش به درون آب لباس کاراکتر تميز ميشود – البته اين مساله در نسخه ي قبلي هم رعايت شده بود - . اين دسته از خصوصيات بازي ممکن است حتي به چشم هم نيايند و گمير متوجه آنها نشود ولي وجود اين خصوصيات گرافيکي در بازي باعث جذابيت بيشتر گرافيک ميشود . ريزه کاري در گرافيک بازي بسيار زياد است ... سايه پردازي هم در بازي يکي از جذابيت هاي گرافيک بازي به حساب مي آيد ، مي باشد براي مثال کاراکتر بازي از سايه پردازي کاملي بهرمند است و نميتوان از اين مورد ايرادي گرفت زيرا بي نقص و جذاب مي باشد و محيط بازي نيز سايه پردازي دقيق و کاملي دارد . نور پردازي بازي هم يکي از خصوصيت هاي بوده که تا امروز اين بازي از آن بهرمند بوده وجود پرتوهاي حجيم نو در بازي بسيار خود نمايي مي کند که در کمتر بازي شاهد آن بوديم در قسمت هاي که نور شديدي در فضاي تاريک وجود دارد شما ذرات خاک و گرد وغبار را مشاهده مي کنيد که مطابق با دنياي واقعي است. 

  صداگزاري اين بازي را مي توان به 3 دسته صدا هاي شخصيت اصلي ، صداي دشمن و صدا هاي موجود در محيط تقسيم کرد .
براي بررسي صداگذاري اي که براي شخصيت اصلي در نظر گرفته شده است بايد در اول دانست که يک انسان چه نوع صداهايي را مي تواند از خود برون سازد . يک از صداها صداي راه رفتن است . صداي راه رفتن لارا بسيار خوب طراحي شده است و فرد در راه رفتن بر روي شي هاي مختلف صداهاي متفاوتي را مي شنود و همين طور وقتي که لارا مي ايستد نيز فرد بازي کننده صداي خفيفي را مي شنود که نشان از ايستادن لارا از حرکت است . صداي شليکي که لارا به وسيله اسلحه اش به وجود مي آورد هم تقريبا خوب درست شده است و فرد شاهد اين است که اگر تير به ديوار بخورد صداي کمانه شدنش هم شنيده مي شود . چون لارا در اين قسمت ديگر گوشي خود را به همراه ندارد کمتر صحبت مي کند ولي در صحبت هايش هم باز هم لهجه انگليسي او کاملا معلوم است . لارا در حرکات و پرش هايش هم حرف هايي مي زد که نشان از احساس او از اطرافش است که اين را هم مي توان در زخمي شدن او به وسيله حيوانات به خوبي مشاهده کرد .
صداگزاري حيوانات زياد خوب نبوده و داراي اشکالات بسياري است که من به چند نمونه از آن ها اشاره مي کنم . يکي از آن ها اين است که وقتي شما در معبدي هستيد که فضاي آن بسته است قطعا هر صدايي بايد منعکس شود ولي صداي دشمنان شما براي مثال وقتي که زوزه مي کشند منعکس نمي شود و شما تنها يک صدا را مي شنويد و يا اين که صداي همه گرگ ها به صورت يک زوزه است که همه شان به يک شکل اند و نکته مهم در مورد گرگ ها اين است که آيا هر وقت گرگي بخواهد حمله کند روزه مي کشد ؟ قطعا صداي ديگري از خود در مي آورد که صداي زوزه اصلا به اين نوع صدا نزديک نيست . از خوبي هاي صداگذاري بر حيوانات هم مي توان به اين اشاره کرد که حيوانات در هنگامي که در حال مردن هستند صدايي از درد در مي آورند که شايد اين تنها وجه خوب صداگذاري بر روي حيوانات باشد .
صدا هايي که در محيط اطراف بازي وجود دارد بسيار جالب مي باشد و مي توان گفت بعد از صداگذاري بر روي خود لارا ، صداگذاري بر روي محيط است که به صورت خوبي انجام گرفته است . شما در اين بازي وقتي که ساکت مي ايستيد متوجه صداهاي جالبي مي شنويد که بيشترشان با مقصدي که پيش رو داريد يکسان هستند . صداي آبشار يکي از بهترين مثال هايي است که مي توان از صداي خوب محيط بازي نام برد .

 

و موسيقي بازي هم مناسب با وضعيت شما تغيير ميکند و حتي در ليست Track هاي بازي ميتوانيد ببينيد که در رويارويي با هر دشمن در هر مرحله ي خاص براي شما يک موسيقي جداگانه پخش ميشود که فوق العاده به کسل نشدن گيمر کمک ميکند.


هوش مصنوعي خيلي خوب طراحي شده ولي بازي جايي براي قدرت نمايي ندارد زيرا تمام مبارزه هاي بازي در مبارزه ي نزديک خلاصه ميشود و تمام هدف هاي شما در کمتر از 10 متري شما قرار دارند و نميتوانند از دور به شما حمله کنند ، پس تمام فعاليت هاي دشمنان شما باعث در "رسيدن به شما" و "حمله کردن به شما" خلاصه ميشود که زمينه ي وسيعي براي قدرت نمايي به هوش مصنوعي بازي نميدهد ، البته هوش مصنوعي بازي مشکلاتي هم دارد که بيشتر به نفع شما تمام ميشود ! براي مثال : با توجه به اينکه گرگ ها در اين بازي شنا نميکنند ، اگر چند گرگ به شما حمله کردند و شما هم در نزديکي آب بوديد ميتوانيد به داخل آب بپريد و گرگها در کنار آب ساکن ميمانند ، شما به هر طرف هم که برويد آنها همان جا ساکن ميمانند و به شما اجازه ميدهند آنها را دور بزنيد و از پشت به آنها حمله کنيد !

 
Lara Croft دختر جوان يکي از خانواده هاي اشرافي بريتانيا است که در زمان کودکي پدرش به معابد و مکان هاي باستاني ميرفته و بر روي آثار باستاني و تمدن هاي قديمي مطالعه ميکرد ، به خاطر شغل پدرش ، خود لارا هم به صخره نوري و ورزش هاي آکروباتيک علاقه ي بسيار داشت و در سنين نوجواني هم گاهي همراه با پدرش به بعضي معابد ميرفت.
قبل از مرگ ، پدرش به دنبال يک "کليد" سه تکه در يکي از افسانه هاي قديمي بود که هيچ وقت پيدا نکرد ، حال در شروع اين نسخه با لارا تماس گرفته شده و او را دعوت به همکاري در پيدا کردن اين "کليد" به نام Scion (اسکيان) ميکنند.
در افسانه اي باستاني آمده که سه خداي آتلانتيس هر کدام يک قسمت از اين کليد را ميسازند و قدرت خود را در آن ذخيره ميکنند تا فرمانرواي آتلانتيس از آن در رفاه مردم استفاده کند ولي وقتي يکي از سه خداي آتلانتيس تلاش ميکند که هر سه قسمت را به دست آورد و قدرت کامل را به دست بگيرد ، دو خداي ديگر قسمت هاي کليد را از هم جدا کرده و هر کدام را در گوشه اي از زمين پنهان ميکنند و خداي سوم به زماني دوردست در آينده ، به صورت يک انسان عادي ، تبعيد ميشود.
در افسانه گفته شده هر کس هر سه قسمت کليد را پيدا کند و به هم متصل کند قدرت خدايان آتلانتيس را کسب ميکند و ميتواند دوباره ، با استفاده از «ارتش آتلانتيس» بر زمين فرمانروايي کند.


اين کليد همان Scion است ، در اين نسخه از بازي شرکت Natla Tech لارا را دعوت به همکاري براي پيدا کردن سه قسمت Scion ميکند ولي در اواسط بازي متوجه ميشويم که آنها فقط از توانايي هاي لارا براي پيدا کردن کليد استفاده ميکردند و طبق نقشه ، بعد از پيدا کردن کليد سعي کردند او را بکشند.
پس از اينکه لارا جان سالم به در برد به دنبال قسمت هاي ديگر کليد رفت که هر کدام در گوشه اي از کره ي زمين پنهان بودند و در همين حين فهميد که خداي زن آتلانتيس همان Natla ست که ميخواهد دوباره به قدرت برسد ؛ پس در ادامه ي داستان بازي جزئيات چگونگي پيدا کردن Scion و چگونگي نابود کردن آن و ارتش آتلانتيس روايت مي شود.


گيم پلي بازي بسيار شيرين و جذاب است حرکات آکروبات بسيار زيادي در بازي قرار دارد که جذابيت بازي را خيلي بيشتر کرده است گيم پلي در اين بازي تشکيل شده از عنصرهاي چون پرش . بالارفتن . دويدن در محيط . حرکات سريع شليک کردن و ... است . که هرکدام جذابيت خاص خود را دارد گيم پلي نسبت به نسخه قبلي خيلي بهتر شده است و حرکات جديد و جذاب تري به بازي افزوده شده است که هرکدام ميتوانند به شيوه هاي مختلفي صورت گيرند براي مثال کاراکتر بازي ميخواهد از ديواري به ديوار ديگري پرش کند اين پرش بر اساس فاصله ديوارها با هم مشخص ميشود اگر فاصله کوتاهي باشد کاراکتر خيلي راحت به طرف ديگر مي پرد به دونه اينکه برايش مشکلي پيش آيد اما در فاصله هاي بلند کاراکتر مجبور است پرشي بسيار بلند و متفاوت با قبل داشته باشد که در اين ميان ممکن است برايش مشکلي پيش آيد و تعادل خود را از دست بدهد که گيمر در اين صورت بايد او را کنترل کند . در کل گيم پلي خيلي جذاب و گسترده است و حرکات بسيار زيادي در بازي نهفته است هنگامي که با صلاح هاي مختلف شليک مي کنيد تمام اعضاي بدن کاراکتر عکس العمل نشان ميدهد دست ها و پاهاي او هم همراه با شليک گلوله حرکت مي کند کاراکتر
بازي مي تواند از هر برآمدگي کوچکي هم براي رسيدن به بالا استفاده کند البته کمي هم غير طبيعي است که در تمام مراحل بازي قسمت هاي وجود دارد که کاراکتر مي تواند از آنها بالا برود يا عبور کند ! گيم پلي بازي با بازيهاي ديگر متفاوت است در اين بازي بر خلاف بازيهاي ديگر شما فقط بايد حرکات آکروبات انجام دهيد و مبارزات و دشمن ها خيلي کم هستند و بيشتر گيم پلي اين بازي تشکيل شده از بالارفتن از ديوارها ، پرش به ديوار ديگر ، راه رفت روي ديوار و ... که به بازي حالتي آکروبات گونه بخشيده است گيم پلي بازي به صورتي است که شما بايد از موانع عبور کرده و به مکانهايي برسيد و با برداشتن شيئي و کار گذاشتن آن در مکاني راهي براي خود باز کنيد و در بخشهايي ديگر به حل معماهاي منطقي نسبتا ساده بپردازيد . گيم پلي بازي بسيار نرم و انعطاف پذير مي باشد براي مثال هنگامي که کاراکتر حرکات آکروباتي را از خود نشان ميدهد بسيار طبيعي و زيبا اين حرکات در محيط صورت مي گيرد که گيمر کاملا متوجه انعطاف پذيري بدن کاراکتر ميشود . حرکات صورت کاراکتر در شرايط مختلف مانند ترسيدن . تعجب کردن و ... هم جاي تعريف دارد چشمان کاراکتر هميشه در حال برسي اطراف مي باشد و رفتارهاي کاراکتر هميشه از روي چهره و حرکاتش مشخص ميشود . نحوه شليک صلاح ها در بازي هم جاي تعريف دارد و طبيعي و جذاب است طوري که احساس مي کنيد واقعا صلاح در دست داريد نه اينکه يک تکه پلاستيک ... کاراکتر بازي از سرعت عکس العمل بالاي بهرمند است به همين دليل سرعت شليک و تعويض خشاب بسيار بالاي دارد طوري که کمي هم غير طبيعي به نظر ميرسد . نکته جذاب ديگر در گيم پلي بازي وجود صحنه هاي عکس العمل سريع است که صورت دمو اجرا مي شود و جذابيت بسيار زيادي دارد که به شما دمويي نشان داده ميشود که در آن شما بايد نسبت به اتفاقي که ميفتد کليد و جهت درست را فشار دهيد تا آسيب نبينيد ... قابليت ديگري هم که به اين نسخه اضافه شده است Rage Meter براي دشمنان است ، هنگامي که پشت سر هم به يک دشمن تير بزنيد عصباني شده و به طرف شما حمله ميکند که شما بايد به موقع جاخالي داده و در زمان درست تير بزنيد تا دشمن از پا درآيد.

 
ارتباطي که يک بازي با بازيکن بر قرار مي کند رابطه ي مستقيمي با عوامل موجود در بازي دارد که از آن عامل ها مي توان به گرافيک خوب ، داستان زيبا ، صداگذاري دقيق و ... اشاره کرد . داستان ، عامل مهمي است که بازيکن را مي تواند به سمت بازي سوق دهد و کاري کند که فرد به شخصيت هاي بازي نزديک شود و بتواند آن ها را درک کند ولي به خاطر اين که بازي سازان به داستان توجه نمي کنند و سعي دارند که بيشتر روي بقيه عوامل مخصوصا گرافيک کار کنند پس بازيکن بايد به وسيله اين عوامل با بازي رابطه پيدا کند و بتواند ان را درک کند. گرافيک و صداگذاري بازي ، بازيکن را در محيطي کاملا واقعي قرار مي دهد و به اين گونه است که فرد خود را در آن محيط احساس مي کند . در نسخه قبلي بازي Tomb Raider ، بازيکن شاهد داستان خوبي بود که در آن لارا به د دنبال گذشته خود بود و در اين نسخه نيز شاهد داستاني نسبتا خوب هستيم که البته ممکن است در اول بازي براي کساني که نسخه هاي قبلي را بازي نکرده اند داستان بازي بسيار بي پايه و اساس باشد ولي در ادامه بازي داستان بازي جهت خاصي مي گيرد و به خوبي نسخه ي اول را روايت ميکند که براي کساني که نسخه ي اول را بازي کرده اند کام
لا قابل درک است ولي براي کساني که نسخه ي اول را بازي نکرده اند اگر بخواهند دنبال يک منشا و منبع و پايه براي داستان بگردند قابل درک نيست ، زيرا داستان اين نسخه در کل شروع يک داستان جديد است و نيازي به گذشته و پايه ندارد. 

Tomb Raider هميشه يکي از بهترين عناوين در جدول بازي ها بوده ، چه زماني که «گرافيک» در بازي ها معنايي نداشته و چه حال که (متاسفانه) گرافيک حرف اول را ميزند ، در همه حال اين بازي با ارائه ي وضعيتي مطلوب در تمام پارامتر هاي سنجش يک بازي توانسته به خوبي به نيازهاي گيمرها پاسخ دهد و اگر کسي حتي يک نسخه از اين سري را بازي نکند واقعا ضرر کرده !
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

شاهزاده پارسی: شن‌ های زمان

پس از پايان صحنه، سمت راست از صخره‌ها بالا برويد. سپس از روي پل شکسته بپريد و بعد به سمت راست برويد. روي تخته پريده و وارد سالن شويد. اهريمن‌ها را نابود کنيد و از نردبان بالا برويد. به سمت سالن رفته و از حوضچه داخل سالن جان را پر کنيد( آب بخوريد ). ميزها را شکسته و اهريمن‌ها را نابود کنيد و به پايين برويد. به سوي سالن برويد و راهرو را طي کنيد تا به پلي که مي‌شکند برسيد. از پل عبور کرده تا به نردبان برسيد. به بالاي نردبان برويد و وارد سالن شويد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. به سمت جلو رفته، به لبه ديوار بپريد و به بالاي لبه ديوار برويد، سپس به سمت ديگر رفته تا به شکاف بزرگي برسيد. وارد شکاف شده و اهريمنان را نابود کنيد. از ستون سالم بالا برويد و به پشت بپريد. به ستون بزرگ بپريد و به بالاي ستون برويد تا به بالکن برسيد. به بالکن بپريد. بازي را ذخيره کنيد. به سمت ديوار با کمک دکمه R1 بدويد تا به لبه برسيد و ادامه دهيد تا به بالا برويد. مسير را تا انتها ادامه دهيد تا به خنجري که درون ديوار است برسيد. به بالا برويد و به سمت چپ رفته تا صحنه‌اي ببينيد. از تله‌ها عبور کنيد تا به لبه ديوار برسيد. راه را به بالا ادامه دهيد و از تله‌ها عبور کنيد. بر روي ديوار با دکمه R1 دويده تا به محوطه بزرگي برسيد. به پايين برويد و راه را از سمت چپ روي لبه‌ها ادامه دهيد تا به ستون برسيد. ستون را بگيريد و به ستون بعدي تا انتها بپريد. به ستون آخر که مي‌رسيد به پايين ستون بياييد و به سمت مجسمه رفته و تا انتها به بالاي آن برويد. به خنجر برسيد و آن را برداريد. پس از پايان صحنه وارد درب شويد و از شکاف‌ها عبور کنيد و راه را ادامه دهيد. به پايين برويد. از تله‌ها عبور کنيد و به بالاي ديوار برويد. پس از پايان صحنه اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. از همان راهي که پرنسس فرار کرد برويد تا به او برسيد. پس از ريختن سنگ‌ها به پايين، وارد درب سمت راست شده و به طرف پايين برويد. نور سفيد شيطاني را نابود کنيد. به سمت راست برويد و از ميله آويزان شده و مستقيم به جلو برويد. لبه ديوار را بگيريد و بر روي سکو‌ها پريده و از آن‌ها عبور کنيد. ميله را بگيريد و از سالن بيرون برويد. وارد راهرو شويد. به روي ميله پريده و مسير را ادامه دهيد. دوباره وارد سالن شده تا صحنه‌اي ببينيد. به روي ميله‌هاي پرچم با دکمه R1 آويزان شده و به ترتيب بپريد و در انتها به پايين بياييد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. به طرف قاب‌هاي عکس رفته و به روي ميله پرچم پريده و سپس به طرف بالا برويد تا وارد شکاف درون ديوار شويد و بازي را ذخيره کنيد. جعبه‌ها را بشکنيد و به سمت راست برويد و نور شيطاني را نابود کنيد. به سمت راست رفته و به بالاي صخره‌ها برويد. نکته: قبل از پايين آمدن از صخره‌ها به سمت شکاف ديوار برويد تا جايزه ويژه را دريافت کنيد. مسير را تا آخر به پايين ادامه دهيد و از روي شکاف عبور کنيد و نور شيطاني را نابود کنيد. به پايين شکاف آمده و مسير را تا انتها ادامه دهيد تا يک صحنه‌اي ببينيد. حشرات را نابود کنيد. وارد درب سمت راست سالن شويد تا يک صحنه‌اي از يک سالن بزرگ ببينيد. پس از پريدن از روي صخره سنگ‌ها از درب خارج شويد و مسير را ادامه دهيد تا به قسمت خراب شده برسيد. وارد سالن شويد. به بالاي ستون برويد و از آن به ستون پشت خود بپريد و با دکمه R1 به سمت جلو رفته تا به ستون بزرگ پريده و به پايين ستون بياييد و حشرات و نور شيطاني را نابود کنيد. به روي ستون روبرويي بپريد. از صخره‌ها بالا برويد و ميله‌ها را بگيريد و مسير را ادامه دهيد، سپس به طرفي که نور هست بپريد و نور شيطاني را نابود کنيد. از ستون شکسته بالا برويد و به ستون بعدي تا آخر ادامه دهيد تا به سکوها برسيد. به به لبه ديواري که سکو به آن چسبيده به سمت چپ برويد و به طرف پايين برويد و حشرات را نابود کنيد، سپس به ميله‌ها آويزان شده و به جلو رفته حشرات را نابود کنيد. از قسمتي که نرده دارد آويزان شده و به ستون روبرويي بپريد. از ستون پايين بياييد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. بازي را ذخيره کنيد. سپس دکمه R3 را فشار دهيد تا از پشت شما را نشان دهد. به سمت چپ برويد و با دکمه R1 کمد را به کنار ببريد تا راه باز شود. قبل از خارج شدن از سالن به آخر سالن برويد و نور شيطاني را نابود کنيد. به سمت کمد رفته و وارد شکاف ديوار شويد و از پله‌ها پايين برويد و تا انتها ادامه دهيد تا به نشان سفيد برسيد. صندوق را روي نشان قرار دهيد تا درب باز شود. دسته روي ديوار را با دکمه R1 بکشيد تا پل آزاد شود. نکته: بايد خيلي سريع از روي پل عبور کنيد و به آن طرف بپريد. پس از پايان صحنه، معما به اين شکل حل شود. اول به پشت سر خود نگاه کنيد تا نقشه را ببينيد. دوم دو دسته اهرم وجود دارد. يک دسته بالا مي‌برد، يک دسته ميدان را مي‌چرخاند. خوب توجه کنيد. نکته: درجه هر وقت در هنگام چرخيدن توقف کرد يا صدايي شنيديد يک درجه مي‌باشد. دقت کنيد. ابتدا به نقطه نوراني برويد و به وسيله دسته سمت راست يک درجه به بالا برويد. سپس به سوي دسته دوم رفته و تا آخر به سمت چپ بچرخانيد. بر روي نور بعدي برويد. دوباره به سوي اهرم برويد و دو درجه به بالا برويد. روي نور نيم دايره‌اي برويد. يک درجه به پايين بياييد و روي نور آخر که نور هلال است برويد. يک درجه به بالا برويد. يک درجه به سمت چپ چرخيده تا تمام نورها سرجاي خود قرار گيرند. سپس يک درجه به طرف بالا برويد. پس از اتمام صحنه از روي پل عبور کنيد و به بالاي نردبان سمت چپ برويد. بر روي ميله بالاي سر خود آويزان شده و به پايين بپريد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. بازي را ذخيره کنيد. از پله‌ها بالا برويد و مسير را طي کنيد. از تله‌ها عبور کنيد و در آخر مسير دسته روي ديوار را بکشيد تا وارد درب شويد. صحنه‌اي خواهيد ديد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. از پله‌ها بالا برويد و مسير را ادامه دهيد تا از تله‌ها عبور کنيد و در آخر مسير دسته را بکشيد و راه را تا آخر ادامه دهيد. وارد درب شده تا صحنه‌اي ببينيد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. بازي را ذخيره کنيد. به سمت جلو رفته و نور شيطاني را در پشت سنگ‌ها نابود کنيد. بر روي علامت سفيدي که روي ديوار است با دکمه R1 بپريد تا يک ستون وسط حياط به بالا بيايد. به بالاي ستون رفته و ميله را بگيريد و به بالا بپريد. از سمت راست به روي ديوار مقابل بپريد. پس از پايان صحنه از تله‌ها عبور کنيد و به وسيله دکمه L1 بالاي ديوار مقابل بپريد. در نقطه زرد رنگ به بالا پريده و دسته را بگيريد. پس از باز شدن درب به بالاي سنگ‌ها برويد. از روي سنگ‌ها عبور کنيد و نردبان را بگيريد و به بالا برويد. مسير را ادامه دهيد تا به نور شيطاني برسيد و نور را نابود کنيد. از سنگ‌ها بالا برويد. روي ديوار دويده و طرف مقابل را بگيريد و وارد شکاف شده تا جايزه ويژه را دريافت کنيد. جايزه طرف سالن قسمت راست است. بر روي ميله‌ها آويزان شويد و تا آخر ادامه دهيد تا لبه را بگيريد. به سمت چپ لبه برويد و به سمت مقابل بپريد. مسير را به جلو ادامه دهيد تا به لبه مقابل بپريد. به بالاي ديوار برويد و ميله پشت را بگيريد، سپس به ديوار مقابل بپريد تا به درب برسيد. از ديوار با دکمه R1 تا آخر مسير عبور کنيد و بعد به آن طرف ديوار بپريد. مسير را ادامه دهيد تا به علامت زرد برسيد. بر روي آن برويد تا درب باز شود. وارد شويد و دسته روي ديوار را بکشيد و از تله‌ها عبور کنيد. در آخر مسير به روي علامت سفيد پريده تا لبه‌اي روي ديوار باز شود و روي آن پريده و به بالا تا انتها برويد تا به درب برسيد. از درب عبور کنيد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. بازي ا ذخيره کنيد. به دنبال پرنسس دويده و اهريمن‌ها را نابود کنيد. نکته: نبايد اهريمن‌ها پرنسس را نابود کنند چون بازي تمام مي‌شود. به بالاي پله‌ها رفته و نور شيطاني را نابود کنيد. به بالاي پله‌ها برويد و از قسمت خراب پل عبور کنيد تا به سقف کوچک آبي برسيد. ادامه دهيد، ميله‌هاي پرچم را بگيريد تا به سقف آبي دوم برسيد. به عقب برگرديد و به طرف سقف کوچک و سپس بر روي ايوان بزرگ برويد. اهرم را بچرخانيد تا درب باز شود. بشکه‌ها را شکسته و به پايين پل برويد و اهريمن‌ها و نور شيطاني را نابود کنيد. به سمت درب دويده و بازي را ذخيره کنيد. به بالاي سکوها برويد. لبه ديوار را بگيريد تا روبروي ميله آهني برسيد. ميله را گرفته و مسير را ادامه دهيد. سپس ميله بعدي را بگيريد و تا آخر ادامه دهيد. به جلو برويد و از تله عبور کنيد. وارد شکاف شده تا جايزه ويژه را دريافت کنيد. از نردبان بالا برويد و مسير را ادامه دهيد تا به درب مقابل برسيد. وارد شويد و از تله‌ها عبور کنيد. از پله‌ها پايين برويد و درب را باز کنيد تا پرنسس وارد شود. به دنبال پرنسس بدويد تا به يک سالن بزرگ برسيد. به جلو برويد تا به ميله برسيد و آن را بگيريد و راه پرنسس باز شود. به بالاي پل برويد و دسته را بکشيد. از تله‌ها عبور کنيد و وارد درب شويد و سپس به طرف پرنسس برويد. مسير را ادامه دهيد تا ميله دوم را بگيريد. به جلو برويد و ميله سوم را بگيريد تا راه پرنسس باز شود. از پله‌ها به پايين برويد و ميله را بگيريد. پس از حرکت پرنسس، به پايين برويد و ميله بعدي را هم بگيريد. به سمت پرنسس دويده و به روي صندوق‌ها بپريد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. به بالاي صندوق‌ها برويد و صندوق را از بالاي صندوق‌هاي ديگر به پايين بيندازيد. روي نشان سمت چپ بگذاريد تا سکويي بالا بيايد. به سمت صندوق‌هاي سمت چپ برويد و يک صندوق ديگر پشت صندوق‌ها برداشته و بر روي نشان ديگر بگذاريد تا يک سکوي ديگر پشت سر پرنسس بالا بيايد. به بالاي سکوي پشت پرنسس رفته و نشان زرد را فشار دهيد تا درب باز شود. خيلي سريع به پايين پريده تا از درب عبور کنيد. از تله‌ها عبور کنيد تا به پرنسس برسيد. به پايين پله‌ها رفته و نور شيطاني را پشت پله‌ها نابود کنيد، سپس اهريمن‌ها را نابود کرده و به سمت ذخيره بازي دويده و به بالاي صخره پشت ذخيره پريده و بالا برويد. به بالاي درخت برويد و به آن طرف بپريد. حالا در بالاترين نقطه هستيد. به شاخه روبرويي بپريد و شاخه را بگيريد و به آن طرف بپريد ( ديوار ) و درب را بر روي پرنسس باز کنيد. اهريمن‌ها را نابود کنيد و داخل اتاق شويد و صندوق را جا‌بجا کنيد تا شکافي پيدا شود و پرنسس درب را براي شما باز کند. به روي ميله بالاي سر خودتان پريده و به بالا برويد تا به نردبان برسيد. به سمت چپ برويد تا به ميله بزرگ برسيد. به انتهاي ميله برويد و به سکوي مقابل بپريد. از آنجا به صخره روبرويي بپريد تا به يک درخت برسيد. به شاخه و به بالاي برج بپريد و اهرم را بچرخانيد تا درب باز شود. به سمت محل ذخيره بازي بپريد و به پايين صخره‌ها برويد. به روي ميله پريده تا وارد درب نشويد. به سمت آخر رفته و بر روي ميله آويزان شويد تا يک نردبان براي بالا بيايد و او به سمت شما بيايد. حالا وارد درب شويد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. به بالاي صخره کوچک پريده و از طريق ديوار، دسته ميله را به پايين بياوريد و داخل اتاق شويد و نور شيطاني را نابود کنيد. صندوق را از جلوي شکاف برداشته تا پرنسس وارد شکاف شود و درب را براي شما باز کند. بشکه‌ها را شکسته و دسته را با دکمه R1 بکشيد. از تله‌ها عبور کنيد تا به درب برسيد. از پل عبور و بازي را ذخيره کنيد. به سمت پرنسس برگشته و به سوي درخت پريده، از آن بالا برويد و به لبه بپريد. به لبه ديگر با دکمه R1 بدويد و به روي درخت بپريد و نور شيطاني را نابود کنيد. به بالاي درخت برويد و به درخت بعدي بپريد. تا انتها ادامه دهيد و به بالاي درخت برويد تا به بالاي آبشار برسيد. به لبه آويزان شويد و به طرف پل برويد. از روي پل بپريد تا به اهرم برسيد و اهرم را بچرخانيد تا درب باز شود و به درخت سمت چپ پريده و به پايين برويد و به درخت بعدي بپريد و سپس به روي صخره بعدي و در آخر به آن سوي پل پريده تا وارد سالن شويد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. راه را ادامه دهيد و وارد شکاف ديوار شويد و اهريمن‌ها را نابود کنيد و به بالاي پله‌ها رفته و بازي را ذخيره کنيد. به طرف سنگي که کوزه بر روي آن است رفته و آن را به کنار بکشيد تا پرنسس وارد شکاف شود. روي نشان برويد تا درب باز شود. از تله‌ها عبور کنيد و به پايين برويد. از تله بپريد و به بالا برويد تا لبه ديگر را بگيريد. دوباره به بالا بپريد و لبه را بگيريد تا صحنه‌اي ببينيد. اهريمن‌ها را نابود کنيد و به بالاي پله‌ها برويد و روي نشان داخل آب بپريد تا درب باز شود. به سوي دو نشان روبرويي برويد و مجسمه را به نشان کنار خودش بچسبانيد و بر روي دومي نشان سمت راست روي ديوار پريده تا درب بازشود. نور شيطاني را نابود کنيد و اهرم را بچرخانيد تا آب داخل سالن خارج شود. به سمت ديوار برويد و به بالاي لبه بپريد و بر روي ميله پريده و به ستون بپريد، سپس از ستون بعدي به سوي ميله پريده و به انتهاي ميله برويد و به ميله آخر پريده تا درب باز شود. به آن طرف ديوار برويد و لبه دوم را بگيريد و تا انتها ادامه دهيد تا به ميله آخر که درب را باز مي‌کند پريده ( بالاي سر ديوار شکسته ميله آخر). پس از باز شدن درب آخر، جعبه را به پايين بيندازيد. جعبه را در کنار درب کوچک خواهيد يافت. دوباره به درب اول بازي که وارد سالن شديد برگرديد. برويد به سوي تله‌هايي که آمديد. از تله‌ها عبور کنيد تا به جاي اول بازي برسيد. جعبه را از بالاي آبشار به پايين حوض انداخته و آن را به طرف نردبان ببريد و از نردبان بالا برويد و نور شيطاني را نابود کنيد. به بالاي ديوار برويد و به سمت راست بپريد و به آن طرف سالن برويد. به ستون وسط بپريد. به لبه ديوار پشت ستون بپريد و از نرده‌ها عبور کنيد. به روي ميله‌ها بپريد تا به سوي تخته‌ها برسيد و تا انتها ادامه دهيد و وارد سالن شويد. به روي ميله روبرويي پريده و تا انتها ادامه دهيد تا لبه ديگر را بگيريد. وارد راهروي چوبي شده و بشکه‌ها را شکسته و از تله‌ها عبور کنيد و اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. به بالاي پله‌ها برويد و مسير را ادامه دهيد. به سمت چپ برويد. کمد را به زير ميله ببريد و روي آن ميله را بگيريد. به ستون مقابل بپريد و مسير را طي کنيد. به آن طرف ايوان بپريد و نور شيطاني را نابود کنيد. به آخر سالن برويد و آن طرف، شمشير را برداريد. برگرديد، درب چوبي را بشکنيد و به پايين بياييد. با شمشير قبل از پايين آمدن ترک ديوار را خراب کنيد. وارد شده تا جايزه ويژه را دريافت کنيد. وارد سالن شويد. آن قسمت ديواري که از شکاف آن نور مي‌آيد را خراب کنيد. به پايين برويد و در آخر راه سنگ بزرگ را به وسط بياوريد و از روي آن ميله را بگيريد و مسير را ادامه دهيد. ازسمت چپ به ديوار پايين بپريد. از چينه‌ها پايين برويد و به وسيله ديوار به بالا برويد. از آن جا به سوي نور شيطاني برويد و آن را نابود کنيد. لبه‌هاي پايين را بگيريد و به طرف ديوار حرکت کنيد و به آن سوي ديوار بپريد. مسير را ادامه دهيد. در کنار پرنسس اهرم را بچرخانيد. اهريمنان را نابود کنيد. در آخر سالن سنگ بزرگ را برداريد تا پرنسس عبور کند. مسير را ادامه دهيد و از نردبان بالا برويد. مسير را ادامه دهيد و اهريمنان را نابود کنيد و ديوار آخر را خراب کنيد. در آخر سالن وارد سالن بزرگ شويد. اهريمنان را نابود کنيد. از سنگ‌ها بالا برويد و ميله کوچک را بگيريد و به بالا برويد. در بالاي سالن نور شيطاني را نابود کنيد و به عقب برگرديد. ميله بالايي را بگيريد و به آن طرف بپريد. درب را باز کنيد و به سمت چپ برويد و ميله پرچم را بگيريد. مسير را از بالا ادامه دهيد. از تله‌ها عبور کنيد. به وسيله اهرم درب را باز کنيد. پس از وارد شدن به طرف پايين برويد و اهرم را پايين بياوريد تا پرنسس به بالا بيايد. برگرديد. پس از باز شدن درب توسط پرنسس نور را نابود کنيد و اهرم بالاي سر خود را بکشيد تا پل پايين بيايد. مسير را به بيرون ايوان برگرديد و در ميان راه پايين بياييد. روي پل، اهريمنان را نابود کنيد. مسير را به جلو ادامه دهيد. اهرم را بچرخانيد تا درب باز شود. به بالاي پله‌ها برويد و ميله اول را بگيريد. مسير را طي کنيد و اهرم را بکشيد و به روي آن آويزان باشيد تا پايان از شکاف بالا برويد. به روي پل بپريد و به بيرون سالن برويد. مسير را طي کنيد و دوباره از درب ديگر وارد سالن شويد. اهرم را بکشيد. روي پل برويد. پس از حرکت پرنسس به روي ديوار روبرويي بپريد و ار نردبان بالا رفته و در آخر اهرم را بکشيد و برگرديد. پس از باز شدن درب صحنه‌اي خواهيد ديد. سپس پيش پرنسس برويد. با دقت پرنده‌هاي اهريمني را نابود کنيد. پس ازپايان صحنه از صخره پايين بياييد و ستون بزرگ را بگيريد. پس از آن ستون کوچک را گرفته و به روي ديوار بپريد و مسير را ادامه دهيد و در پايان پايين بياييد. سريع به طرف راهروي کوچک حرکت کنيد و ميله آخر را بگيريد. به بالا بپريد و از بالکون پايين بياييد و مسير را ادامه دهيد و به روي ستون بپريد و نور شيطاني را نابود کنيد. از طريق ستون بعدي مسير را ادامه دهيد و در آخراز ديوار عبور کنيد. وارد حياط ديگر شويد. از کنار ديوار حرکت کنيد و پرچم را بگيريد. در آخر بازي را ذخيره کنيد. به پايين بياييد. از ديوار کوچک به آن طرف بپريد و مسير را ادامه دهيد. در انتها به روي ديوارهاي وسط بپريد. پرنده‌هاي اهريمني را نابود کنيد. آن طرف ديوار وسط بپريد و مسير را تا آخر ميله ادامه دهيد. به آن طرف ميله ديگر بپريد و وارد سالن کوچک شويد. اهرم را بکشيد تا نردبان پايين بيايد و درب باز شود. وارد درب ديگر شويد و اهرم را بکشيد تا صحنه‌اي ببينيد. حشرات را نابود کنيد. نور شيطاني را نابود کنيد. وارد اتاق ديگر شويد. دسته اهرم را بکشيد و سپس با سرعت به بالاي نردباني که پايين آمديد برويد. از آن‌جا به روي دربي که به وسيله اهرم شما بالا رفته است با دکمه R1 حرکت کنيد. در اينجا سرعت بسيار مهم مي‌باشد. پس از نابود کردن نور شيطاني اهرم را بکشيد. نردباني ديگر مي‌بينيد. از طريق ديوار سمت چپ به آن طرف برويد و به پايين بياييد. توجه داشته باشيد که قبل از پايين آمدن بر روي نقطه زرد برويد تا درب باز شود. مسير را ادامه دهيد. ديوار جلويي را خراب و از پل چوبي عبور کنيد. بشکه‌ها را شکسته و به پايين بياييد و مسير را ادامه دهيد. به پايين آبشار بياييد. حشرات را نابود کنيد و نور شيطاني را از بين ببريد. از روي پل چوبي عبور کنيد. به پايين بياييد و بر روي سکو به روي سکوي ديگر که پل چوبي دارد بپريد. در مسير، خفاش‌ها را از بين ببريد. به طرف سکوي سمت چپ حرکت کنيد و به پايين برويد. خفاش‌ها را نابود کنيد و به آخر مسير برويد و به روي صخره وسط آبشار بپريد. به روي صخره بعدي بپريد و از پل چوبي عبور کنيد. بازي را ذخيره کنيد. به پايين بياييد. از روي پل چوبي بگذريد. ديوار را خراب کنيد. از سمت راست کنار ديوار بگذريد. با سرعت برويد، زيرا پله‌ها زير پاي شما خراب مي‌شوند. لبه ديوار را بگيريد و به بالا برويد. داخل غار شويد. ديوار را خراب کنيد و سپس از سمت راست روي پل‌ها عبور کنيد. در اينجا خفاش‌ها را نابود کنيد. از کنار ديوار مسير را ادامه دهيد تا به بالا به روي قنديل‌هاي آويزان برسيد. به روي قنديل‌ها بپريد. قبل از افتادن قنديل‌ها به عقب بر روي تخته‌ها بپريد و سريع قبل از خراب شدن به حرکت خود ادامه دهيد. تخته بعدي را بگيريد و تا آخر ديوار با سرعت بدويد و به روي قنديل آويزان شويد. سريع همه راه را طي کنيد. لبه ديوار را بگيريد تا انتها ادامه دهيد تا به سکوي ذخيره بازي برسيد. بالاي لبه ديوار را بگيريد و به روي قنديل آويزان شويد. مسير را تا آخر طي کنيد و نور شيطاني را نابود کنيد. از پل چوبي عبور کنيد و به روي قنديل آويزان شويد. با سرعت به آن طرف بپريد و از نردبان پايين بياييد. از نردبان و تخته بعدي هم پايين بياييد تا به پايين غار برسيد. از غار عبور کنيد. راه را باز کنيد تا به سالن بزرگي برسيد. از سمت چپ سنگ‌ها به بالاي بالکن برويد و طناب را بگيريد. به روي لبه بالکن که محل ذخيره بازي است بپريد. از سنگ‌هاي سمت راست بالا برويد. از لبه چوب شکسته به آن طرف بپريد و به سمت چپ حرکت کنيد. به طرف راست که درب آخر است برويد. خفاش‌ها را نابود کنيد. از ستون شکسته بالا برويد و روي چوب بالايي به جلو برويد. در وسط، طناب سمت چپ را بگيريد و به ستون جلويي بپريد. به سمت چپ حرکت کنيد. ستون را دور بزنيد و در وسط به روي طناب آويزان شويد. پس از گرفتن طناب به طرف طناب دوم اوج بگيريد و به جلو بپريد تا طناب را بگيريد. به سمت راست داخل دهليز شويد. از تله‌ها عبور کنيد. نور شيطاني را نابود کنيد و به جلو جايي که قيچي‌هاي تله وجود دارد برويد. سريع به طرف ديوار با دکمه R1 بالا برويد. ستون را بگيريد و به بالا برويد تا وارد يک سالن شويد. اهرم را پايين بياوريد تا دريچه باز شود. خفاش‌ها را نابود کنيد. به لبه چاهي که درب آن باز شد آويزان شويد. از تله‌ها با دقت عبور کرده و با کمک دکمه دايره به پايين برويد و جعبه را در آب بيندازيد. آن را به کنار لبه ديگر ايوان که نور شيطاني است ببريد و نور را نابود کنيد. از آن بالا برويد. لبه‌ها را بگيريد و بالا برويد. مسير را از سمت راست به جلو ادامه دهيد. در ميانه راه، طناب را بگيريد و بعد طناب بعدي را تا آخر که به طناب مورد نظر برسيد. از آن بالا برويد و به بيرون سالن برويد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. نور شيطاني را نابود و بازي را ذخيره کنيد. تا آخر سالن برويد و طناب را بگيريد. به سمت جلو حرکت کنيد و با سرعت عمل در بالا به روي نقطه سفيد ضربه بزنيد و سريع طناب را بگيريد تا پل باز شود. بعد به نقطه سمت چپ زرد و سريع پس از ضربه زدن و گرفتن طناب به طرف درب باز شده برويد تا درب بسته نشود. به يک سالن مي‌رسيد. نور شيطاني را نابود کنيد و دسته زرد را کشيده و روي نقطه سفيد برويد و تله‌ها را طي کنيد تا وار درب شويد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. از پرده روبرويي عبور کنيد و به آخر اتاق برويد. ديوار را خراب کنيد. به کمک پرنسس برويد و اهريمن‌ها را نابود کنيد. بازي را ذخيره کنيد. مجسمه را جا‌بجا کنيد تا شکافي پيدا شود و پرنسس از آن عبور و درب را براي شما باز کند. به بيرون برويد و اهرم را بچرخانيد تا درب باز شود. وارد سالن شويد. اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. از قسمت ورودي، ديوار را خراب کنيد. آينه داخل راهرو را به طرف سالن بچرخانيد تا نور به سالن برسد. آينه آخر سالن را جلو بياوريد تا نور به آن بخورد و آينه سمت راست آن را به طرف نور بياوريد و نور را به آينه ديگر آن طرف سالن هدايت کنيد. از آن آينه نور را به آينه پشت ديوار خراب برسانيد تا نور به وسط سالن به نقطه زرد برسد. صحنه‌اي خواهيد ديد. از وسط سکوي سالن بالا برويد و به روي ديوار روبرويي بپريد و به آن طرف برويد. روي ديوار به سمت چپ برويد. به سمت سکو دويده و ميله‌هاي پرچم را بگيريد و تا انتها ادامه دهيد تا به ايوان برسيد. اهرم سفيد وسط ستون را با دکمه R1 فعال کنيد. وقتي کتابخانه جلو آمد، سريع به طرف بالا برويد. به سکوي دوم برويد. از آن‌جا دويده و نردبان را بگيريد. نور شيطاني را نابود کنيد. به بالاي چوب برويد و خفاش‌ها را نابود کنيد. پايين بياييد. تله‌ها را رد کنيد. ديوار را خراب کنيد تا جايزه ويژه را دريافت کنيد. به قسمت وسط بپريد و دسته را به طرف راست بگردانيد. از قسمت سمت راست مي‌توانيد به آن طرف برويد. آينه را روبروي آن قرار دهيد. بعد از آن آينه دوم را به آن طرف سالن، جايي که جايزه ويژه را دريافت کرديد قرار دهيد تا صحنه‌اي ببينيد. به پايين برگرديد. در قسمت کتابخانه، آينه را به آن طرف زوم کنيد تا راه براي شما باز شود. در آن طرف به پايين برويد و نور شيطاني را نابود کنيد. به کنار پرنسس برگرديد. از ستون وسط به بالا برويد و طناب را بگيريد. بعد از آن طناب دوم را و سپس لبه ديوار را بگيريد و به بالا بدويد. مسير را تا رسيدن به نردبان طي کنيد و به بالا برويد. در اين قسمت بايد سه ديوار را پي‌در‌پي خراب کنيد. در قسمت ديوار دوم اهرم را پايين بياوريد و آينه را به بيرون محوطه هدايت کنيد و از پلي که براي شما باز شد آينه وسط را برداريد و آينه آخر را به جاي آن قرار دهيد. نور به آينه شما مي‌رسد و شما نور را به الماس ديوار سوم هدايت مي‌کنيد. درب باز مي‌شود. از همان شکاف قسمت الماس با احتياط به پايين بياييد و شمشير را برداريد. اهرم را بکشيد تا درب باز شود. داخل شده و مسير را طي کنيد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. به بالا به دنبال پرنسس برويد. بعد به پله‌هاي وسط و بعد به بالا برويد. برروي سکو پريده و نور را نابود کنيد و به سمت راست برويد و از ميله‌هاي پرچم‌ها بالا برويد. دسته را يک درجه به عقب برگردانيد. به ميله آويزان شويد و مسير را کاملا طي کنيد و به آن طرف پريده و دسته را به جلو يک درجه بچرخانيد. از مسيري که آمده‌ايد تا ستون وسط برگرديد و سپس به سمت چپ حرکت خود را ادامه دهيد تا اهرم را بگيريد، سپس ضربه‌اي بر روي علامت روي ديوار بزنيد تا ايواني زير پاي شما قرار بگيرد. سريع به سمت چپ حرکت کنيد. دو مرتبه به طرف ستون وسط حرکت کنيد، ولي اين بار به سمت راست تا اهرم را بگيريد. درب باز مي‌شود. با طناب‌هاي ضخيم به پايين برويد. به دنبال پرنسس برويد و از تله‌ها عبور کنيد تا به نشان زرد بين تله‌ها برسيد. بر روي آن برويد تا درب باز شود. در اين‌جا با اهريمن‌ها مبارزه کنيد. بازي را ذخيره کنيد. به بالاي نردبان رفته و به سمت روبرو که لبه است بپريد و از ان به طرف پرندگان پريده و آن‌ها را نابود کنيد. بعد از پايان مبارزه به آن طرف لبه روبرويي پريده و تا انتها برويد تا روبروي طناب قرار بگيريد. به طناب بپريد و آن را بگيريد و بعد به لبه چوبي روبرويي پرده‌ دار با کمک دکمه R1 برويد تا چوب شکسته درون ديوار را بگيريد، سپس به ميله پرچم پريده و بعد به سوي ديواري که پرندگان هستند بپريد. پرندگان را نابود کنيد. به سمت چپ جايي که طناب‌ها آويزان هستند نگاه کنيد. با کمک دکمه R1 بر روي ديوار پريده تا تخته چوب اول را بگيريد، سپس به سمت طناب اول پريده و با دکمه R1 به سمت طناب دوم اوج بگيريد و بپريد. سپس به انتها بپريد. از روي سکو به سمت راست با دکمه R1 دويده تا به سکوي پايين برسيد و از سکو پايين برويد و اهرم را بچرخانيد تا درب براي پرنسس باز شود. به جلو برويد تا به تله تيغ برسيد. در اين‌جا به ديوار کناري ايوان برويد و با دکمه R1 به پشت ديوار يا لبه بپريد و به سمت جلو برويد تا از تله عبور کنيد. وارد سالن شويد. از تله‌ها عبور کنيد و حشرات و نور شيطاني را نابود کنيد. به جلو برويد تا پرنسس را ببينيد. از پله‌ها بالا برويد و حشرات را نابود کنيد. از تله‌ها عبور کنيد. راه را ادامه دهيد تا به پله‌ها برسيد. از پله‌ها بالا برويد تا صحنه‌اي ببينيد. اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. به جلو برويد و از پرتگاه بپريد تا به درب برسيد. به سمت چپ برويد تا ميله‌ها را ببينيد. پس از پايان صحنه از نردبان به پايين برويد و بر روي ديوار بدويد که به نقطه سفيد برسيد. زير پاي شما سکويي به وجود مي‌آيد. تا انتها اين‌کار را ادامه داده تا به پايين برسيد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. نور شيطاني را نابود و بازي را ذخيره کنيد. جعبه‌اي درون آن اسکلت وجود دارد. بر روي علامت آخر سالن برويد و بگذاريد تا درب باز شود. وارد درب شده و از تله‌ها عبور کنيد و بر روي نشان زرد پريده تا درب باز شود. نور شيطاني را نابود کنيد و دسته سفيد درون ديوار را بکشيد و بين ديوار به بالا برويد تا به لبه ديوار برسيد. به بالاي چوب پريده و خفاش‌ها را نابود کنيد. به جلو پريده تا چوب بعد را بگيريد. خيلي سريع بر روي دو نشان ديوار بپريد و از بين دو ديوار بالا برويد و از طريق ديوار ميله را بگيريد. به بالا برويد، سپس به ميله وسط پريده و به آن سوي لبه بپريد. نور شيطاني را نابود کنيد. از طريق نشان‌‌هاي روي ديوار به بالا برويد تا لبه آخر که لبه چوب است پريده و سپس به سمت نردبان پريده و از آن بالا برويد و ميله وسط را بگيريد، سپس به نردبان دوم و تا انتها بالا برويد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. نور شيطاني را نابود و بازي را ذخيره کنيد. به بالاي پله‌ها برويد. روبروي حوض آب نشان سفيد را فشار دهيد تا يک سکو به بالا بيايد. به بالاي سکو رفته و به سمت راست آن برويد تا به يک سکو مانند برسيد و صندوق را به پايين بينداريد. صندوق را روبروي نشان زرد که زير پاي حوض قرار دارد بگذاريد. بر روي صندوق رفته و نشان زرد را فشار دهيد تا درب باز شود و پرنسس از درب عبور کند. وارد درب شويد و نور شيطاني و پرندگان را نابود کنيد. به جلو برويد تا انتها وارد سالن شويد. نور شيطاني را نابود کنيد. راه را ادامه دهيد تا به ديوار شکسته‌اي برسيد. ديوار را خراب کنيد. وارد شويد تا جايزه ويژه را دريافت کنيد. وارد سالن شويد تا صحنه‌اي ببينيد. به پيش پرنسس برويد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. نگذاريد پرنسس را اهريمن‌ها بکشند تا موفق شويد. پس از نابود کردن اهريمن‌ها صحنه‌اي خواهيد ديد و ديگر به بالا نمي‌رويد. حالا بايد به ميله بالاي سر خود بپريد تا تور به پايين بيايد و راه باز شود. به سمت پرنسس رفته تا صحنه‌اي ببينيد. پس از اتمام صحنه بازي را ذخيره کنيد. تا آخر به جلو برويد. از لبه به بالا برويد تا به سکوي کوچک برسيد. به جلو برويد تا به سکوي ديگر برسيد. تا انتها ادامه دهيد. به سکوي آخر که رسيديد با دکمه R1 به سمت شيشه دويده و سپس با دکمه ضربدر به سمت ميله بپريد. در آخر به سکويي که خنجر روي آن است بپريد تا صحنه‌اي ببينيد. اين رييس آخر بازي است. پس از پايان صحنه، از پله‌ها به پايين برويد تا صحنه‌اي از يک سالن با درب زيادي ببينيد. در اين‌جا بايد دقت زيادي بکنيد. از کنار درب‌ها عبور کنيد، ولي وارد نشويد. شما بايد وارد هيچ دربي نشويد. از سمت راست برويد تا صداي آبي را بشنويد. فقط صداي آب مي‌تواند شما را به پرنسس نزديک کند. به هر دربي که صداي آب دارد وارد شويد تا به پرنسس برسيد. به تماشاي صحنه بنشينيد. پس از اتمام صحنه به سالن آينه مي‌رسيد. دقت کنيد از راهرو وارد سالن آينه‌ها شويد. به کمک دکمه L2 صحنه را از بالا نگاه کنيد. به اين شکل معما را حل کنيد. به طرف راهرو برويد و آينه اول و آينه سمت چپ را به آخر سمت راست ببريد. نور را به طرف پايين انعکاس دهيد، طوري که به ستون روبرويي برخورد کند و يک مستطيل از نورها ايجاد شود. آينه سمت راست دوم را برداريد جلوي ضلع دوم مستطيل قرار دهيد. آينه چهارم را در جلوي سکو قرار دهيد تا نور به علامت دايره جلويي برخورد کند و شمشير آزاد شود. نقشه آينه‌ها به اين صورت مي‌باشد: اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. به سمت سالن برگشته و درب چوبي را با شمشير بشکنيد. به ميله‌ها پريده و تا انتها به بالا برويد. اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. به لبه چوبي پريده و به بالا برويد. لبه بعد را بگيريد تا به حوض آب بالاي صخره برسيد. به سمت چپ برويد تا ميله آهني بالاي سرتان پيدا شود. از طريق ديوار به ميله آهني پريده و سپس به چوب روبرويي پريده و در انتها به لبه چوبي بپريد. خفاش‌ها را نابود کنيد. به سمت ستون چپ پريده و به پايين برويد. به سمت درب باز برويد. بر ديوار دويده و به بالا برويد تا لبه را بگيريد. اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. از طريق ديوار به ميله پرچم پريده و بعد به ميله بعدي و سپس به ستون بپريد. به ستون دوم بپريد و از شکاف بالاي ستون دوم به بالا برويد. به سمت راست برويد و خفاش‌ها را نابود کنيد. راه را ادامه دهيد تا بين دو ديوار بلند برسيد و از بين دو ديوار بالا برويد تا به لبه ديوار برسيد. به سمت راست برويد و خفاش‌ها را نابود کنيد. بر روي ميله برويد و به ميله بعدي بپريد و به سمت راست برويد تا روي لبه راه برويد و به پايين به ميله بزرگ بپريد و دوباره به بالا بپريد. از سمت راست به سمت پرچم‌ها برويد تا به لبه‌اي ديگر برسيد تا دوباره بين دو ديوار برسيد. به ديوار سمت راست برويد و به بالاترين لبه ديوار برويد و به لبه ديوار چپ بپريد. مسير را به چپ ادامه دهيد تا به ميله پرچم برسيد. پرچم‌ها را طي کنيد تا به ستون شکسته برسيد. ستون شکسته بزرگ را دور زده و بين ستون و ديوار به پايين بياييد تا به پايين ستون برسيد. بايد به هر يک از ديوارها بپريد تا بتوانيد پايين برويد. به درب زير ستون برويد و نشان زرد را فشار دهيد و خفاش‌ها را نابود کنيد و در انتها از نردبان‌ها بالا برويد. اهريمن‌ها را نابود کنيد. از صخره‌ها بالا برويد و بازي را ذخيره کنيد. دوباره از صخره بالا برويد و از ستون چوبي بالا برويد تا ميله آهني را بگيريد. تا انتها ادامه دهيد تا قسمتي از ديوار خراب شود. به روبروي قسمت خراب شده ديوار برويد و به آن‌جا بپريد و به بالا برويد. ميله پشت سر خود را بگيريد و مسير را تا انتها ادامه دهيد تا به سکوي شکسته برسيد. به طرف سکوي دوم بدويد و روي سکوي سوم برويد تا به ستوني که از وسط شکسته است برسيد. به داخل ستون آويزان شويد و به عقب پريده و بالا برويد. به سکوي سمت چپ دويده و خفاش‌ها را نابود کنيد. دوباره به سمت چپ سکوي بعدي بدويد. حالا وارد اتاقک درون پل شويد و از آن از روي تخته عبور کنيد تا به سکوي بعد برسيد. سپس از طريق ديوار بر روي سکوي آخر بپريد. بر روي ديوار بدويد تا انتها، سپس پريده و ستون را بگيريد. به سمت سقف سبز رنگ پريده و به بالاي ستون سقف برويد و ميله‌هاي پرچم را بگيريد تا به لبه بالايي برسيد. به سمت راست حرکت کنيد و نردبان را از طريق ديوار بگيريد و به بالا برويد، سپس ستون را بگيريد و وارد سالن شويد و صحنه را ببينيد. اهريمن‌ها را نابود و بازي را ذخيره کنيد. مبارزه با رييس آخر بازي: نکته: او سه مرتبه زنده مي‌شود، پس بايد سه مرتبه او را بکشيد. بعد از سه مبارزه موفق به سمت رييس بازي برويد و به آن ضربه وارد کنيد. داخل ايوان چند ضربه دوباره به او وارد کنيد تا کاملا نابود شود و پايان بازي را تماشا کنيد.
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

همسايه‌ های جهنمی: در تعطيلات

شايد کم نباشند کساني که همسايه آزاري مي‌کنند و همسايه‌ها از دست آن‌ها ناخشنودند. افرادي که حس مردم آزاري و همسايه آزاري دارند شايد با اين بازي بتوانند عقده‌هاي خود را در بازي و روي مونيتور بيرون بريزند و در صحنه‌هاي عيني اجتماع، ديگر به مردم آزاري دست نزنند. به اميد روزي که اين پديده مذموم بکلي از صحنه روابط اجتماعي حذف شده باشد.
اين بازي ساخت شرکت Jowood است و درجه بازي براي سنين بزرگسال(25-19) مي‌باشد. بازي داراي گرافيک نسبتا بالايي است. کل بازي داراي چهارده مرحله بوده و در بعضي از مراحل براي اجراي يک حقه جديد نياز به حقه قبلي و يک حقه جديد است. پس بايد يک حقه قديمي را دوباره تکرار و حقه دوم را اجرا کنيد تا حقه‌ها به کلي اجرا شوند.

شروع بازي

مرحله اول- در کشتي:
ابتدا به سمت راست حرکت کنيد به سمت جايگاه سبز و جلوتر رفته تا يک صندوقچه ببينيد. از داخل صندوقچه صابون را برداشته صحنه‌اي از همسايه خواهيد ديد. شما بايد صابون را بر روي سطل آب قرار دهيد و سريع به پايين پله‌ها برگرديد تا همسايه شما را نبيند. صحنه‌اي از ليز خوردن همسايه خواهيد ديد و يک سکه دريافت خواهيد کرد. سپس به سمت چپ رفته و از داخل جعبه ابزار، سنجاق را برداريد و به سمت جعبه تقسيم رفته و از سنجاق بر روي آن استفاده کنيد تا آن باز شود. بايد سنجاق را طوري نگه‌داريد که کل دايره سبز شود. پس از انجام اين کار يک چاقو و آچار دريافت خواهيد کرد. از سمت چپ سريع به بالاي پله‌ها رفته و از چاقو بر روي ميز ناهار خوري استفاده کنيد و از همان قسمت به پايين برگرديد. خواهيد ديد که همسايه پس از شکستن ميز از زن کتک مي‌خورد. به سمت راست رفته و از داخل صندوقچه يک صابون ديگر برداريد. به بالاي پله‌ها رفته و از صابون بر روي سطل آب استفاده کنيد. سريع از آچار بر روي نرده کنار سطل آب استفاده کنيد تا پيچ آن را باز کنيد. سپس همسايه آمده و پس از ليز خوردن در کشتي به داخل آب پرت مي‌شود و يک سکه ديگر خواهيد گرفت.حالا مرحله را تکميل کرده‌ايد. با زدن علامت سبز رنگ در پايين سمت راست صحنه، به مرحله بعدي راه پيدا خواهيد کرد. اما اگر مي‌خواهيد امتياز کلي اين مرحله را دريافت کنيد، علامت تيک را نزنيد. اگر مي‌خواهيد سکه چهارم را دريافت کنيد از سمت راست پله‌ها وقتي همسايه به سمت نرده کشتي رفت سريع به بالا رفته و از داخل ظرف، اسپاگتي را برداشته و به پايين برگرديد. صبر کنيد تا همسايه دوباره به سمت نرده‌ها برگردد. سپس به بالا برگشته و از اسپاگتي آغشته به سس بر روي کلاه او استفاده کنيد و به پايين برگرديد. در اين صورت هر چهار سکه اين مرحله را به دست
آوده‌ايد و مرحله اول نيز به پايان مي‌رسد.

مرحله دوم- سرقت پيشرفته:
در اينجا اول به سمت سطل آشغال رفته و تکه‌اي از گوشت کوسه ماهي را برداريد. از پله‌ها پايين رفته و سطل سبز رنگ را در سمت راست برداريد. به بالا برگشته و از سطل بر روي آکواريوم استفاده کنيد تا يک مارماهي در داخل سطل آب بيفتد. پايين پله‌ها آمده و از تابلو در سمت چپ، دهان اره‌ماهي را برداريد. دوباره از اره ماهي بر روي پل استفاده کنيد. به سمت چپ و سپس به پايين پله‌ها رفته و از کنار زن همسايه مقداري جلبک برداريد. در اين قسمت شما بايد دو کار را با هم انجام دهيد. بايد وقتي که همسايه در بالا است به سمت سايه‌بان آن رفته و در سمت راست، شن کش را به زمين بيندازيد. سپس از جلبک بر روي آن استفاده کنيد تا روي آن را بپوشانيد و سريع به سمت چپ برگرديد. در اينجا دو سکه دريافت خواهيد کرد يکي براي پل و ديگري براي شن کش و اگر مي‌توانيد در همين حال به سمت لانه خرچنگ رفته و با انبر او را بيرون بياوريد و داخل ظرف نوشيدني همسايه بيندازيد. سريع به سمت چپ برگرديد. از تکه گوشت کوسه بر روي زير دريايي بچه همسايه استفاده کنيد تا از آن يک کوسه بسازيد. شما اين مرحله را به پايان رسانده‌ايد. مي‌توانيد براي سکه آخر سطل آب که مارماهي را داخل آن انداخته‌ايد به سمت درياچه زير پل برده و از آن در داخل آب استفاده کنيد.

مرحله سوم- تصرف کابين:
ابتدا به سمت راست رفته و از پشت پيشخوان، غذا را برداشته و از پله ها بالا برويد. وقتي همسايه آنجا نيست در بالا اول توپ آهني سپس روغن‌دان را برداريد. به سمت چپ راه را ادامه دهيد و از پشت داربست آچار را برداريد. به پايين پله‌ها رفته و از توپ آهني بزرگ بر روي هندوانه استفاده کنيد تااولين سکه را بدست بياوريد. به سمت دستشويي برويد و از ظرف غذا استفاده کنيد تا سکه دوم را نيز بدست بياوريد. سريع به سمت راست رفته و از آن سمت به پايين پله‌ها رفته و وقتي همسايه به بالاي پله‌ها رفت به سمت دوچرخه رفته و از آچار بر روي آن استفاده کنيد تا پيچ آن را شل کنيد. در اينجا مرحله به پايان رسيده است. براي گرفتن سکه‌هاي مخفي به سمت ساک دستي، همان‌جا که ظرف غذا را بدست آورديد رفته و از داخل آن جوراب را برداشته و از سمت راست بالا برويد و از آن روي موتور استفاده کنيد. از روغن‌دان بر روي سيفون دستشويي استفاده کنيد تا تمامي سکه‌ها را بدست بياوريد.

مرحله چهارم- در آوردن صداهاي عجيب:
در ابتداي اين مرحله بايد يک عروسک از دستگاه پشت سر خود بدست بياوريد. از آن بر روي بچه همسايه استفاده کنيد تا ديناميت را دريافت کنيد. در پشت سر يک آجر برداريد. در سمت راست قيچي را برداريد. از ديناميت بدست آمده بر روي ساندويچ‌هاي روي ميز استفاده کنيد. سپس سريع از سمت راست به پايين آمده و از قيچي بر روي گردنبند مرواريد استفاده کنيد تا آن را پاره کنيد. در سمت چپ از آجر بر روي تخته کاراته ( مخصوص شکستن سنگ) استفاده کنيد. از همين سمت لوله را برداريد و به بالا رفته و از لوله بر روي طبل استفاده کنيد. کاسه‌اي که در کنار گلدان نزديک پله‌هاي سمت راست بدست خواهيد آورد در بالا از گريس پر کنيد. از گريس بر روي ارابه واقع در پايين پله‌ها در سمت چپ که زن همسايه بر روي آن نشسته است استفاده کنيد تا تمامي سکه‌ها را بدست بياوريد.

مرحله پنجم- تمرکز در بازي پينگ پنگ:
ابتدا از قفس مرغ يک تخم مرغ بدست بياوريد. به سمت راست رفته و از داخل جعبه يک تيوپ دوچرخه برداريد. در کنار آن چکش و چند عدد ميخ را برداريد. به پايين پله‌ها برگشته و در غياب همسايه از تخم مرغ بر روي توپ پينگ پنگ استفاده کنيد. در کنار آن از روي زمين طناب لنگر کشتي را برداريد. از همان سمت به بالا رفته و به پيش آشپز رفته و صبر کنيد تا او عينکش را بر روي پيشخوان بگذارد. سپس عينک او را برداريد. تيوپ را روي بشکه مارماهي‌ها قرار دهيد تا دومين سکه را بدست بياوريد و وقتي که همسايه به سمت ميز پينگ پنگ رفته سريع به پايين برويد و يک ديناميت از جعبه ديناميت‌ها برداريد. از طناب بر روي موشک‌هاي فشفشه‌اي استفاده کنيد. از چکش و ميخ بر روي تخته موج سواري استفاده کنيد و سريع به بالا برگرديد. شما مجبور نيستيد همه اين کارها را با هم انجام دهيد مي‌توانيد يکي يکي اين وسايل را استفاده کنيد. به بالا رفته و به سمت پل و سپس به آن طرف پل رفته و از ديناميت بر روي مجسمه استفاده کنيد. سپس از عينک استفاده کنيد تا نور آفتاب به عينک بخورد و پس ار برخورد نور به ديناميت منفجر شود و سر مجسمه بر زمين بيفتد. آن را برداريد و به پايين پله‌ها برويد و به جايي که بچه همسايه يک مجسمه شبيه مجسمه اي که شما بدست آورده‌ايد با شن درست کرده است برويد و از سر مجسمه بر روي مجسمه بچه استفاده کنيد. در اينجا همه سکه‌ها را بدست آورده‌ايد.

مرحله ششم- هر تير يک ضربه:
ابتدا از جعبه سمت راست يک کيسه آب جوش برداريد و در کنار آن تکه طناب را برداريد. صحنه‌اي خواهيد ديد. به بالا رفته و از کيسه آب جوش بر روي بالش‌ها استفاده کنيد و سريع در لوله بخاري کنار آنها مخفي شويد. خواهيد ديد که همسايه پس از برداشتن کيسه آب جوش و دادن آن به مادر خود کتک خواهد خورد. از داخل لوله بخاري بيرون بياييد و وقتي همسايه به پايين رفت و مادر او هم خوابيد به سمت جعبه اتوماتيک رفته و از داخل آن چسب دندان مصنوعي را برداريد. عروسک خرگوش و زير انداز او را هم برداريد و سپس سريع به سمت راست برويد. از چسب دندان مصنوعي بر روي جعبه فشفشه‌ها استفاده کنيد. به پايين پله‌ها برويد. از زيرانداز عروسک بر روي ميله وزنه‌برداري استفاده کنيد. وقتي همسايه بالا رفت به سمت دستگاه تيرانداز رفته و عروسک را بر روي جعبه استفاده کنيد. از تکه طناب بروي تفنگ کنار پله‌ها استفاده کنيد تا تمامي سکه‌ها را بدست بياوريد.

مرحله هفتم- مادر عزيز:
دراين مرحله يک خار دريايي از زمين برداريد. در پشت زن همسايه يک رکاب دوچرخه و در کنار آن فنر موتور را برداريد. صبر کنيد تا همسايه به پيش مادر خود برود. سپس به سمت سايه‌بان او برويد و بطري نوشيدني را از کنار آن برداريد. به سمت راست و به بالا برويد و بطري نوشيدني را به آشپز بدهيد و سطل کنار آن را برداريد. انبر را هم برداريد. به پايين برگشته و با انبر بدست آمده يک خرچنگ صيد کنيد. چرچنگ را درون صدف کنار زن همسايه قرار دهيد. به سمت چپ رفته و از توپ خاردار بر روي صندلي همسايه استفاده کنيد. وقتي مادر او خواب است به بالا رفته و از فنر زير تخته شيرجه استفاده کنيد. سطلي که بدست آورده‌ايد را از شير کنار تخته شيرجه پر کنيد و به سمت فيل برويد. سطل را کنار فيل بگذاريد. شما مي‌توانيد درون صندوقچه کنار بچه همسايه رفته يا مي‌توانيد يک خرچنگ ديگر صيد کنيد و يک توپ خاردار دريايي هم بدست بياوريد. خرچنگ را روي قطعه شني استفاده و از توپ خاردار دوباره بر روي صندلي استفاده کنيد. سپس سريع مخفي شويد( نکته: شما بايد وقتي همسايه يکبار بر روي صندلي نشست دوباره توپ خاردار را روي آن قرار دهيد).

مرحله هشتم- بالاي ابرها:
در اين مرحله بيل و بادکنک را در کنار يکديگر برداريد. به سمت چپ رفته سوراخ موشي خواهيد ديد. شما بايد طي دو مرحله دو موش بدست بياوريد. براي اين ‌‌که کار را سريع‌تر انجام دهيد يک موش گرفته و سپس به سمت راست رفته و وقتي که مادر همسايه به دستشويي رفت به پايين رفته و از موش اول بر روي لانه مار استفاده کنيد و مار را بگيريد. سپس در سمت راست سگ را آزاد کنيد و يک تيز کننده برداريد. سريع گچ را از تخته برداريد. در روبرو سيم قرمز رنگ را برداريد. سپس به سمت چپ رفته و از تيز کننده بر روي دستگاه تميز کننده کفش استفاده کنيد. به بالا رفته و از مار بر روي کاسه صدقه استفاده کنيد. از تکه سيم هم بر روي فلکه آب استفاده کنيد. به راست رفته و سمت مرتاض، بادکنک را بر روي فلوت او بگذاريد و بيل را به پشت الاکلنگ بچه همسايه ببنديد. يک موش ديگر بگيريد و آن را به پيش فيل برده و فيل مي‌ترسد و فرار مي‌کند. سريع از گچ استفاده کنيد و خط سفيد را کمي جلوتر بکشيد. سپس سريع شن کش را در کنار دستشويي به زمين بيندازيد. شما بايد قبل از آزاد کردن سگ، شن کش را زمين انداخته باشيد. در اين صورت کل اين مرحله تکميل خواهد شد.

مرحله نهم- سوختن در آرزوها:در ابتدا گالن بنزين و کبريت را در کنار درخت نخل بزرگ برداريد. از چاقو در صفحه موجودي بر روي پالون گاو استفاده کنيد. به بالا برويد و از بنزين در جلوي مرد آتش باز استفاده کنيد. با چاقو کمي گل روبروي خود بچينيد. به پايين از پله‌هاي سمت راست آمده تکه دستمال و مکنده آتش را برداريد. سپس به بالا برگرديد. به سمت جايي که آتش و زغال است رفته و از مکنده آتش بر روي آن استفاده کنيد تا آن را روشن کنيد. از بنزين هم بر روي جام آتش استفاده کنيد. از دستمال بدست آمده بر روي زغال‌ها استفاده کنيد. سپس به سمت چپ رفته و از کبريت بر روي دريچه استفاده کنيد و در داخل سبد مخفي شويد. صبر کنيد تا همسايه به داخل حمام برويد. سپس سريع بيرون آمده و از دستمال آغشته به زغال روي کفش‌هاي او استفاده کنيد و سريع به داخل سبد يا به سمت گاو برويد و از گل‌هاي بدست آمده بر روي گاو استفاده کنيد تا او به شما مقداري په‌هن بدهد. از په‌هن بر روي دستگاه بستني سازي استفاده کنيد تا اين مرحله نيز به اتمام برسد.

مرحله دهم- سر افکندگي:
در اينجا به بالا رفته و از ظرف، استخوان را برداريد. به پايين در سمت چپ صحنه رفته و پاروي کوچک را از لب ساحل که همسايه خوابيده است برداريد. در کنار آن روغن‌پاش را برداريد و در سمت ديگر استخر، تور ماهي‌گيري را نيز برداريد، به طوري که زن متوجه حضور شما نشود در اين صورت کتک خواهيد خرود. به سمت فيل رفته و پاروي کوچک را کنار آن بگذاريد تا صحنه‌اي ببينيد. مي‌توانيد در بشکه مخفي شويد تا همسايه شما را نبيند. از استخوان بدست آمده بر روي ظرف غذاي سگ استفاده کنيد. مقداري روغن هم بر روي تخته شيرجه بريزيد تا سومين سکه را بدست بياوريد. به سمت پايين صحنه در سمت راست برويد و يک توپ خاردار دريايي در کنار مغازه کلاه فروشي برداريد. از توپ خاردار بر روي صندلي راحتي مرد همسايه استفاده کنيد تا چهارمين سکه را بگيريد. صبر کنيد تا زن همسايه به حمام برويد و سپس کرست او را برداريد. در سمت چپ پايين صحنه يک انبر دست خواهيد ديد. بر روي تير چراغ برق آن را با کمک تور ماهي‌گيري برداريد. از انبر دست بر روي شير فلکه استخر استفاده کنيد تا آب آن خالي شود و يک هشت پا به زمين بيفتد. هشت پا را برداشته و به سمت راست رفته و هشت پا را بر روي کلاه‌ها قرار دهيد و سپس به سمت بالا به سمت هندوانه‌ها برويد. از کرست بر روي هندوانه‌ها استفاده کنيد تا يک هندوانه درون آن قرار دهيد. به سمت تير چراغ برق رفته و از کرست حاوي هندوانه بر روي آن استفاده کنيد تا چراغ بشکند. حالا در سمت راست يک توپ خاردار دريايي برداريد و بر روي صندلي راحتي ساحلي مرد همسايه قرار دهيد و دوباره يک توپ خاردار ديگر برداريد. به سوي مغازه کلاه فروشي رفته و خار را روي کلاه استفاده کنيد. حالا پنهان شويد تا صحنه‌ها را يک به يک تماشا کنيد و مرحله به اتمام برسد.

مرحله يازدهم- همسايه در آنسوي ناحيه:
ابتدا بطري حاوي مايع را در سمت چپ کابين برداريد. سپس وارد کابين شده و ميزهاي دراور را بررسي کنيد تا يک سکه بدست بياوريد. تابلوي عکس را بررسي کنيد تا سگک کمربند را بدست بياوريد. بشقاب را بررسي کنيد( در کنار تخت‌‌خواب) و سوسيس را برداريد. به بيرون از کابين برگشته و منتظر شويد مادر همسايه به خواب برود. به بالا سمت او رفته از سمت راست، کپسول آتش خاموش‌کن را برداريد و سوسيس را به سگ کنار او بدهيد. حالا قادر خواهيد بود کيف او را بررسي کنيد. اين کار را انجام داده تا يک سوهان پيدا کنيد. به سمت چپ رفته و از بطري مايع روي ظرف شيريني‌هاي کنار بچه(Olga زن با لباس قرمز) استفاده کنيد. از سوهان روي تابلوي دستشويي استفاده کنيد تا مدخل ورودي زنان و مردان را تغيير دهيد. به سمت چپ رفته و از سگک کمربند بر روي چوب ماهي‌گيري استفاده کنيد. قبل از اينکه مادر همسايه متوجه شما شود به پايين پله‌ها رفته و از کنار پله‌ها کپسول هوا را برداريد. دوباره به بالاي پله‌ها برگشته و از کپسول هوا روي شيپور کوچک بچه Olga استفاده کنيد. به کابين پاييني برگشته سپس دوباره کمي به سمت راست رفته و از جعبه کنار پله‌ها يک کپسول هوا برداريد و به سمت قايق نجات رفته و از سوهان بر روي طناب قايق استفاده کنيد تا آن را ببريد. حالا به سمت راست رفته و از کپسول هوا روي تيوپ مخصوص غواصان استفاده کنيد. صندلي راحتي کنار قايق نجات جاي خوبي براي مخفي شدن است. صبر کنيد تا يکي يکي حقه‌هاي شما اجرا شود و سکه‌ها را دريافت کنيد. حالا قبل از اينکه همسايه به سوي شما بيايد به بالاي پله‌ها رفته و موقعي که مادر همسايه خواب است به سوي باجه تلفن کنار دستشويي رفته و از سکه بر روي باجه استفاده کنيد. همسايه وارد کابين مي‌شود تا تلفن را جواب بدهد. حالا به پايين رفته ودر صندلي راحتي پنهان شويد تا مرحله به اتمام برسد.

مرحله دوازدهم- عمليات:
در نقطه شروع، يک اسکلت کنار ورودي وجود دارد. آن را بررسي کنيد و خنجر زنگ زده را برداريد. سمت راست به بالاي پله‌ها برويد و در مجسمه سمت چپ گذرگاه پنهان شويد. پس از اينکه همسايه و مادرش متفرق شدند. به سمت گذرگاه رفته و در بالاي ناحيه اهرم را از روي زمين برداريد. به سمت گذرگاه برگشته و آشيانه طوطي کنار مجسمه را بررسي کنيد تا يک الماس بدست بياوريد. در مجسمه پنهان شده تا مادر بيايد و پس از مدتي برود. سريع بيرون آمده و از اهرم با بشقاب سنگي روي زمين سمت راست استفاده کنيد تا يک سکه و الماس ديگر بدست بياوريد. حالا به بالا داخل گذرگاه برگشتنه و دو الماس را در چشمان مجسمه بزرگ سنگي قرار دهيد تا مکانيسم کنار آن فعال شود. از خنجر زنگ زده بر روي مکانسيم استفاده کنيد تا يک چاقوي تيز بدست بياوريد. به سمت گذرگاه برگشته و در کنار درب، ذرت را برداريد. به پايين برگشته و از چاقوي تيز بر روي طنابي که همسايه با آن بازي مي‌کند استفاده کنيد تا آن را ببريد. در کنار طناب، ريسمان کلفت را برداريد و در مجسمه پنهان شويد. پس از رفتن همسايه و مادرش، بيرون آمده و به پايين پله‌ها، رو به ساحل برويد. از ذرت بر روي طوطي در کنار ساحل استفاده کنيد. پس از آن، سکه را بر روي دستگاه ژتون انداز کنار قايق استفاده کنيد. به سمت چپ رفته و از اهرم بر روي درب معدن استفاده کنيد تا ديناميت بدست بياوريد. به سمت گاو مکانيکي رفته و از طناب بر روي آن استفاده کنيد. به سمت راست ميز کنار گاو وحشي رفته و از سطل رنگ بر روي ميز استفاده کنيد. سپس از ديناميت بر روي جعبه سيگار استفاده کنيد. حالا به پايين ناحيه ساحل رفته و در گاري کوچک پنهان شويد تا حقه‌ها يکي يکي اجرا شوند و مرحله تمام شود.

مرحله سيزدهم- خوردن و خورده شدن:
اين مرحله نياز به اين دارد که به ترتيب اجرا شود. ابتدا بسته سيمان را کنار وودي در شروع بازي برداريد. به پايين پله‌ها رفته تا به ساحل برسيد و از بوته‌هاي فلفل يک عدد فلفل برداريد(در سمت راست پله‌ها، کنار ساحل) به سمت چپ ساحل رفته و استخوان آرواره کوسه ماهي و گوشت مرغ را برداريد. از جسد، فلفل سياه را برداريد. حالا به بالا به سمت چپ پله‌ها رفته و از بسته سيمان بر روي وان حمام بياباني( کنار گاو) استفاده کنيد. به سمت راست رفته و بطري درباز را برداريد. به بالاي گذرگاه در بالاي مرحله رفته و گل و دست مجسمه را برداريد. به پايين برگشته و به سوي گاو وحشي برگشته و از گل بر روي آخور استفاده کنيد. مادر همسايه به بالاي مجسمه برمي‌گردد. به سمت راست ناحيه رفته و از گوشت مرغ بر روي گياه گوشت‌خوار و سپس از آرواره کوسه بر روي آن استفاده کنيد. حالا گل بزرگ مي‌شود. به بالاي خود نگاه کنيد تا سفره غذايي ببينيد. از فلفل و فلفل سياه بر روي سفره غذا استفاده کنيد. به بالاي برگشته و به سمت سوسک‌هاي گوشت‌خوار رفته( در پايين ساحل، سمت چپ) و از بطري درباز بر روي آنها استفاده کنيد تا بطري حاوي سوسک داشته باشيد. نگاه کنيد همسايه در پايين ساحل کنار قايق نباشد. به سمت قايق رفته و از بطري حاوي سوسک‌ گوشت‌خوار بر روي ظرف غذا در داخل قايق استفاده کنيد. به سمت سوسک‌ها برگشته و از دست مجسمه بر بر روي اهرم گاو مکانيکي استفاده کنيد. به سمت چپ رفته تا همسايه ظاهر شود و حقه‌هاي شما يکي يکي اجر شوند و مرحله به اتمام برسد.

مرحله آخر- نترس:
ابتدا همسايه را دنبال کنيد. اين کار را با کمي تاخير انجام دهيد. از سمت چپ کابين پاييني، فرش را برداشته و به سمت راست برگشته و از فرش روي دريچه استفاده کنيد. به سمت چپ برگشته و جعبه خشاب را برداريد. به بالاي پله‌ها رفته و وقتي همسايه تفنگ بازي را به اتمام رساند و به سمت پايين ناحيه رفت، به سمت راست هنگامي که مادرش خوابيده است برويد و از جعبه خشاب بر روي اسلحه آتش انداز کنار درب کابين و مادر( جعبه قرمز) استفاده کنيد. خرده شيشه را از پايين جايگاه اسلحه برداريد. از پادري درب کابين شماره کد را برداريد. سپس قرص‌هاي خواب را از کيف مادر همسايه برداريد. به عرشه پاييني برگشته و از خرده شيشه پس از اينکه همسايه توسط فرش به پايين دريچه افتاد بر روي دريچه استفاده کنيد. همسايه را دنبال کنيد و به عرشه بالايي برويد و وقتي او به پايين برمي‌گردد در صندلي راحتي کنار مادرش پنهان شويد. پس از اينکه همسايه توسط دريچه به پايين افتاد سريع به سوي دريچه حرکت کنيد و دو عدد ماهي را برداريد. حالا مسير همسايه تغيير مي‌يابد. وقتي همسايه به بالا برگشت به سمت چپ رفته و به سوي گل‌هاي کنارOlga( زن با لباس قرمز) رفته و از ماهي بر روي گلدان گل استفاده کنيد. به عرشه پاييني برويد. پس از ديدن صحنه ماهي و گلدان، Olga به حمام مي‌رود. به سوي حمام رفته و وقتي او وارد شد دستمال را از کنار درب حمام برداريد. Olga سطل آب را بيرون قرار مي‌دهد، ماهي ديگر را بر روي سطل آب قرار دهيد. حالا به کابين بالايي برگرديد و از دستمال بر روي آينه در سمت چپ کابين استفاده کنيد. آينه تميز مي‌شود و طوطي با آن برخورد مي‌کند و بيهوش مي‌شود. به سوي طوطي رفته و کليد را برداريد. به سمت درب کابين برگشته و از کليد بر روي درب استفاده کنيد و وارد شويد. صبر کنيد وقتي کاپيتان به خواب رفت از قرص‌هاي خواب‌آور بر روي ليوانش استفاده کنيد تا او بيهوش شود. پس از بيهوشي کامل کاپيتان از شماره کد بر روي سکان کشتي استفاده کنيد. سريع به بيرون آمده و در صندلي راحتي پنهان شويد تا صحنه‌ها را همراه با حقه‌ها ببينيد و صحنه پاياني را تماشا کنيد.

پايان
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سايبريا 1 ۸۷/۱۲/۰۳ 15:13
سايبريا 1

داستان بازي
در اين بازي شما بعنوان Kate walker بازي مي كنيد . يك وكيل آمريكايي كه براي كارهاي تجاري به فرانسه آمده است . طرف تجاري او Anna Voralberg صاحب يك كارخانه اسباب بازي است . به محض ورود ، او شاهد مراسم تدفين است كه در آن آدم هاي مكانيكي با لباسهاي سياه ، پشت سرتابوت به سمت قبرستان مي روند و باران مسير را گل آلود كرده است و بعد بزودي مي فهمد كه Anna مرده است .سپس Kate مي فهمد كه وارث كارخانه برادر كوچك Anna يعني Hansvoralberg است .
ماموريت شما يافتن او و به پايان رساندن معامله است كه البته كار راحتي نخواهد بود . شما بايد به چهار منطقه كليدي سفركنيد و در هر منطقه مسائل بيشماري براي شما پيش مي آيد كه بايد آنرا حل كنيد و با كنار هم قراردادن قسمتهايي كه بدست مي آوريد معما را حل كنيد.

يك بازي جديد از شركت Microids است كه به سبك ماجرايي ساخته شده است و از بسياري جهات برتريهايي نسبت به نمونه هايي ديگر اين نوع بازي دارد .
فضـاي بازي بخوبي طراحـي شده است و شمـا با تعداد زيادي از شخصيت هاي عجيب و جالب در طول انجام ماموريت مواجه مي شويد .يكي از اين شخصيت ها عروسكي بنام Oscar است كه مي تواند در حل مشكلات به شما كمك زيادي كند . شخصيت هاي ديگر نيز به نوبه خود در شناخت Hans به شما كمك مي كنند تا بتوانيد پازل بازي را حل كنيد . همچنين در طول بازي شما با رئيس و مادر خود (Kate) ارتباط تلفني داريد .
تصاوير زمينه بازي دوبعدي و بسيار زيبا هستند ولي شخصيت ها سه بعدي هستند و بوضوح طراحي شده اند و حركت ها نرم و مناسب است . صداي بازي خوب طراحي و ساخته شده ولي بعضي از جلوه هاي صوتي ضعيف هستند درعوض صداهاي شخصيت ها واضح بوده و كلمات بدرستي ادا مي شوند . درعين حال زيرنويس بازي نيز خوب طراحي شده است هرچند كه در بعضي صحنه ها كمي هماهنگي اين دو دچار اشكال مي شود .
در مجموع Syberia يك بازي سطح بالا براي علاقمندان به بازي هاي ماجرايي است و مدتها ذهن شمارا مشغول خواهد كرد .

راهنماي مراحل
بازي با ورود كيت به يك مسافرخانه آغاز مي شود .

ابتدا به سراغ قفسه كوچك روي ديوار رفته و با برداشتن بروشور از آن اطلاعاتي در مورد دهكده و كارخانه اسباب بازي سازي بدست آوريد . سپس به سراغ ميز مسئول مسافرخانه برويد . كليد كوجك را برداشته و عروسك را كوك كنيد . سپس دكمه قرمز را بفشاريد . مسئول مسافرخانه مي آيد و پس از پايان مكالمه با او (در طي اين مكالمه با پسر بچه اي به نام momo آشنا مي شويد) او كيت را به اتاقش راهنمايي مي كند .

اتاق كيت
از روي ميز كوچك كنار تختخواب تلگرافي را كه از رئيس كيت برايش آمده برداريد. بوسيله موبايل كيت با دفتر شركت( office ) تماس بگيريد و با رئيس كيت تماس بگيريد و تا او در جريان ماموريت قرار بگيرد. اتاق را ترك كرده و به طبقه پائين باز گرديد .
مجددا به سراغ مسئول مسافرخانه رفته و پس از پايان صحبتها با وي تلگراف ديگري راازاو تحويل بگيريد. در اين تلگرام رئيس شما از شما خواسته تا به سراغ دفتر اسناد رسمي شهر برويد.
به طرف ديگر مسافرخانه برويد و4 چرخ دنده اي را كه پسرك ( momo ) به زمين انداخت برداريد.
2 تا از چرخدنده ها روي زمين افتاده و 2 تاي ديگر روي ميز است . مسافرخانه را ترك كنيد و وارد شهر شويد.

شهر
وارد خيابان اصلي شهر شده و به سمت راست حركت كنيد . درراه با نانوا صحبت مي كنيد كه اوخبراز تعطيل بودن شهر به علت مرگ ( آنا والربرگ ) ميدهد. او را ترك كرده و به راه خود ادامه دهيد. پس از طي چند ساختمان كوچك به عمارت نسبتا بزرگي مي رسيد كه نيم تنه يك آدم مكانيكي در مدخل ورودي آن قرار دارد . fax دوم را در تنها دست آدم مكانيكي قرار داده و دستگيره روي سينه آنرا بكشيد. سپس دستگيره ديگر كه بجاي دست چپ آدم مكانيكي قرار دارد را به سمت پائين بكشيد . درب باز مي شود . وارد دفتر شويد .

دفتر اسناد رسمي شهر
پس از طي اتاق انتظار وارد اتاقي مي شويد كه مرد تاسي در آنجا نشسته است . ابتدا بروي صندلي بنشينيد و در طي مكالمات نامه اي را او دريافت كنيد .
اتاق را ترك كرده و به اتاق انتظار بازگرديد . در اتاق انتظار اهرمي را از كنار جارختي برداريد . دفتر را ترك كرده و به كارخانه برويد .

كارخانه
كارخانه تقريبا روبروي درب مسافرخانه است ، پس از يك مكالمه تلفني با Dan دوست كيت به سراغ درب كارخانه برويد .
بروي درب كارخانه اسباب بازي ، 2 آدم مكانيكي قرار دارند.
ابتدا پائيني را كوك كنيد .
سپس اهرمي را كه از دفتر اسنادبرداشتيد در دست آدمك بالايي قرار دهيد و دستگيره سمت راست را بكشيد ، درب كارخانه باز مي شود .
وارد شويد . پس از طي چند قدم به يك 4 راهي مي رسيد كه هر كدام منتهي به مكاني مي شوند كه به ترتيب عبارتند از :
• كارخانه ساخت آدم مكانيكي اسباب بازي
• سكو
• ايستگاه قطار
• عمارت خانوادگي و ورالبرگ
ابتدا به سراغ عمارت خانوادگي برويد .

عمارت خانوادگي
درب اصلي قفل است . از سمت راست رفته و ساختمان را دور بزنيد و به سمت شمشادهاي پيچ درپيچ برويد ، با دختر باغبان صحبت كنيد ، او را ترك كرده و به سمت چپ برويد . اولين ورودي سمت راست را رفته و از درون حوضچه كوچك يك كليد بزرگ را برداريد . محوطه شمشادها را ترك كرده و به پشت ساختمان بيائيد . در آنجا يك نردبان مكانيكي قرار دارد . بوسيله كليد بزرگي كه پيدا كرده ايد نردبان را بلند كنيد و سپس از آن بالا رفته و وارد اتاق زير شيرواني شويد .

اتاقزيرشيرواني
ابتدا به سمت راست رفته ، يك ميز تحرير كوچك قرار دارد آنرا باز كرده و از درون آن دفتر خاطرات آنا و شيشه جوهر را برداريد.
به سمت ديگر اتاق رفته و با روشن كردن چراغ (momo ) پسرك ، دوست آنا را ملاقات كنيد .
در طي صحبت با momo او از شما يك نقاشي از ماموت مي خواهد ، همانطوري كه hans برايش نقاشي مي كرده او مي گويد كه اگر اين كار را برايش انجام دهي در ازايش رازي را براي كيت فاش مي كند .
در قسمتي از اتاق كه چراغ را روشن كرديد ، روي ديوار چوبي تصويري از يك ماموت نقاشي شده است . اين تصوير را hans در سال 1932 ترسيم كرده است .
كاغذي را كه از momo گرفتيد برداشته و از روي نقاشي روي ديوار يك كپي تهيه كنيد . مجددا پيش momo بازگشته و تصوير ماموت را به او بدهيد .
momo از شما مي خواهد كه با او برويد تا رازي را به شما بگويد .momo را مجددا مي توانيد در كنار حوض آب چهار راهي ملاقات كنيد . او را تعقيب كنيد تا به خيابان اصلي شهر بازگرديد . momo را تا انتهاي اين خيابان همراهي كنيد. او در كنار درب باغي مي ايستد به همراه او وارد باغ شويد .
پل را طي كرده و از پله ها بالا برويد . مسير جنگلي را نيز تا انتها طي كنيد . در انتهاي مسير باز هم momo را ملاقات مي كنيد ، پس از صحبت با momo ، باز هم از پله ها بالا برويد و سعي كنيد تا دريچه سد را باز كنيد اما كيت توان انجام اين كار را ندارد . به سراغ momo برويد و از او كمك بخواهيد . momo سعي مي كند تا دريچه را باز كند اما دستگيره مي شكند . دستگيره شكسته را برداريد . به سراغ قايق شكسته كنار رودخانه برويد و سعي كنيد پاروي آنرا برداريد .
اينكار رابااستفاده از دسته شكسته سد انجام دهيد ولي باز هم كيت موفق نميشود اين بار نيز از momo كمك بخواهيد . بهمراه momo بازگشته و پارو را برداريد . براي استفاده از پارو و براي باز كردن دريچه سد باز هم از momo كمك بخواهيد . momo دريچه را باز مي كند و آب سد پائين مي آيد و يك راه مخفي باز مي شود . از پله ها پائين آمده و از سمت ديگر به كنار سد برويد . مسير را طي كرده تا وارد غار شويد . از درون غار عروسك ماموت را برداريد و از همان راهي كه آمده ايد بازگرديد . در بين راه يكي از بهترين دوستان كيت يعني olivia با او تماس ميگيرد .
دوباره به محوطه كارخانه بازگرديد

سكو
مسير 2 را انتخاب كرده و وارد قسمتي شويد كه سكوئي در آنجا قرار دارد بر روي يكي از ستونهاي اين قسمت كليدي وجود دارد آنرا فعال كنيد تا مخزن سوخت توسط گيره وارد كارخانه شود .

كارخانه
مسير اول از سمت چپ را انتخاب كرده و به ساختمان اصلي كارخانه برويد . وارد كارخانه شويد . ماشين ها را دور بزنيد و در انتهاي كارخانه وارد موتورخانه شويد (درب كوچكي در پشت ماشينها )
در انتهاي موتورخانه مجموعه اي از چرخ دنده ها و اهرام ها ديده مي شود . ابتدا زنجير سمت راست را بكشيد . با كشيدن زنجير چرخ بزرگ كارخانه شروع به حركت مي كند . سپس اهرام سمت چپي را بكشيد . موتورخانه را ترك كنيد و به محوطه اصلي بازگشته و اينبار به سمت ديگر كارخانه رفته بعد از يك مكالمه تلفني كيت به مادرش . در آنجا يك ليفتراك قديمي وجود دارد آنرا فعال كنيد تا مخزن سوخت را به كوره منتقل كند . اين قسمت را ترك كرده و در سمت راست اين قسمت از درب قرمز كوچك داخل شويد . يك آدم مكانيكي كه هنوز ساخت آن كامل نشده است آويزان است .
در اطراف اتاق قدم بزنيد . در اطراف ميز كار قرقره اي قرار دارد كه با چرخاندن آن موفق مي شويد آدم مكانيكي را پائين بياوريد . در طي مكالمه با او مي فهميد كه نامش اسكار است . او يك كارت پانچ به كيت مي دهد كه بوسيله آن مي تواند پاهاي ناقص اسكاررا كامل كند . خط توليد آدمهاي مكانيكي قادر به خواندن اطلاعاتي است كه از مركز كنترل كارخانه قادر به خواندن كارت پانچ براي ساخت پاهاي اسكار است. كارگاه را ترك كرده به محوطه اصلي بازگشته و از پلكان فلزي براي رفتن به طبقه فوقاني كارخانه استفاده كنيد . در قسمت پائيني پلكان فلزي اتاق كار آنا قرار دارد وارد اتاقش شويد .

دفتر كار آنا در كارخانه
ابتدا به سراغ ميز آنا برويد و مدارك و نامه هاي موجود در آنجا را بررسي كنيد . سپس به سراغ كتابخانه برويد . با كليك كردن بر روي كتاب دوم از طبقه فوقاني كتابخانه يك گرامافون كوچك پيدا مي شود و يك حلقه و پس از پخش يك آهنگ يك حلقه موسيقي به شما داده مي شود . شما فعلا قادر به برداشتن عروسكها نيستيد و دفتر آنا را ترك كنيد
با طي كردن مسير از سمت راست به مركز كنترل كارخانه برويد


مركز كنترل كارخانه
كارت پانچي را كه از اسكار گرفته ايد در شيار مخصوص اينكار قرار دهيد . كليه سوئيچ هاي قسمت راست دستگاه را فعال كنيد . (فقط چراغ شماره 3 روشن خواهد شد )
روي دستگيره سمت چپ سه بار كليك كنيد تا رنگ چوب مورد نظر براي ساخت پاي اسكار انتخاب شود . سپس دستگيره سمت راست را فعال كنيد تا در فرايندي زيبا پاهاي اسكار ساخته شود .
مركز كنترل را ترك كرده و در محوطه اصلي كارخانه ، از انتهاي خط توليد پاهاي اسكار را برداريد
مجددا به كارخانه برگشته و پاهاي اسكار را به وي بدهيد . از كارگاه بيرون آمده و كارخانه را ترك كنيد . به ايستگاه قطار برويد .

ايستگاه قطار
ابتدا وارد واگن شويد اسكار در انتظارشماست . پس از پايان مكالمه با او اسكار واگن را ترك كرده و به باجه بليط فروشي مي رود . مجددا با صحبت كنيد اينبار موفق به دريافت يك بليط و يك مجوز خروج مي شويد . ايستگاه قطار را ترك كرده و به شهر بازگرديد . و دوباره به دفتر ثبت اسناد مراجعه كنيد .

دفتر ثبت اسناد
در اتاق انتظار بر روي پيشخوان دستگاهي مكانيكي براي مهر كردن وجود دارد . جوهري را كه در اتاق زير شيرواني پيدا كرديد در آن ريخته و مجوز خروجي را كه از اسكار گرفتيد ، مهر كنيد و به ايستگاه قطار باز گرديد . مجوز مهر شده را به اسكار كه در واگن منتظر است بدهيد . اما هنوز مقدمات براي حركت قطار و خروج از شهر كافي نيست ، به شهر بازگرديد. و اينبار از سمت راست خيابان اصلي شهر برويد . در كنار پلي كه بر روي رودخانه قرار دارد پير مردي بر روي نيمكت نشسته است به سراغ او برويد . و با وي صحبت كنيد . سپس به راه خود ادامه دهيد تا به كليسا برسيد .

كليسا
با ورود به كليسا يك مكالمه تلفني با رئيس خود داريد . درب اصلي قفل است از سمت راست حركت كنيد تا به درب ديگري برسيد در طي مسير به آسانسوري برخورد مي كنيد كه فعلا با آن كار نداريد . به درب روبروي درخت قديمي كه رسيديد آنرا باز كرده و داخل شويد . در اطراف اتاق قدم بزنيد . از پشت صليبي كه به ديوار آويخته شده يك كليد برداريد و سپس به سراغ كشوها برويد . با استفاده از كليد كشوها را باز كنيد .
از كشوهاي اول ، دوم ، چهارم ، پنجم هر كدام يك كارت پانچ برداريد . سپس كشوي سوم را باز كنيد و دستگيره سمت راست كمد را بچرخانيد تا يك درب مخفي باز شود . از آنجا يك نامه و يك كليد بزرگ برداشته و اتاق را ترك كنيد و به سراغ آسانسور برويد . از پلكان آسانسور بالا برويد ، به يك تابلو كنترل برخورد مي كنيد . چرخدنده هائي را كه در مسافرخانه پيدا كرديد در تابلو كار گذاشته و دستگيره سمت راست را بكشيد . بوسيله آسانسور وارد اتاق ناقوس كليسا مي شويد . در اين اتاق يك آدم مكانيكي قرار دارد كه در پشت آن شكافي براي قرار دادن كارت پانچ وجود دارد . كارت پانچهائي را كه داريد در آن امتحان كنيد . با قرار دادن يكي از 4 كارت ، فيلمي نمايش داده مي شود و مكاني در كليسا با يك آدم مكانيكي كه كلاهش را از سر برمي دارد نشان داده مي شود . اتاقك را ترك كرده و به مكان موردنظر در آنسوي حياط كليسا برويد .
كليدي را كه از درب مخفي كشوي سوم برداشتيد در كلاه آدم مكانيكي عمل كرده تا درب باز شود . وارد سرداب شويد . دريچهاي كه روي آن نام Hans نوشته شده است را باز كرده و از درون تابوت يك حلقه موسيقي و يك تكه روزنامه قديمي را برداريد . سرداب را ترك كرده و به كارخانه و دفتر كار آنا باز گرديد .

دفتر كارآنا
به سراغ كتابخانه برويد و حلقه موسيقي را در گرامافون قرار دهيد . فيلم كوتاه ديگري نمايش داده مي شود . پس از پايان فيلم عروسك ها را برداريد . اتاق را ترك كرده و به ايستگاه قطار باز گرديد .

ايستگاه قطار
وارد واگن بشويد . در انتهاي راهرو اتاقي وجود دارد كه سكوي استوانه اي شكلي در ميان آن قرار دارد . عروسك آنا و برادرش را در آنجا قرار دهيد . عروسك ماموت را نيز روي ميز سمت راست بر روي جايگاهش بگذاريد و سپس به سراغ 2 كمد كه در آنسوي اتاق قرار دارند برويد و دو حلقه موسيقي را در كمد سمت چپي قرار دهيد . واگن را ترك كرده و به آنسوي قطار برويد . در انتهاي اين سالن كه مردي سوت زنان آنرا جارو مي كند . يك دستگاه با يك چرخ و يك اهرم وجود دارد به سراغ آن برويد . با استفاده از چرخ و اهرم قطار را كوك كنيد . به داخل واگن و پيش اسكار باز گرديد
در بين راه يك مكالمه تلفني هم با Dan يكي از دوستانتان داريد .
بليت را به اسكار داده تا قطار حركت كند . پس از يك مسافرت طولاني قطار در ايستگاه دانشگاه توقف مي كند .

دانشگاه Barrock stadt
ايستگاه - بعد از رسيدن قطار به ايستگاه با اسكار صحبت كنيد و سپس از قطار خارج شويد . در امتداد آبراه موازي با ريل راه آهن به سمت عقب قطار حركت كرده تا به شخصي با پيپ برسيد . او ريئس ايستگاه است . با او نيز راجع به مشكل خود صحبت كنيد . سپس از سمت ديگر مسير از ايستگاه خارج شويد . پس از گذشت از راه پله به محوطه بازي خواهيد رسيد و در انتها ديواري ديده مي شود كه كنار آن وسايل كوك كردن قطار وجود دارد . فعلا نمي توانيد جلوتر برويد . به سمت قطار باز گرديد .
سپس قلاب افتاده كنار او را برداريد .
اسكار شما را صدا زده و مي گويد كه استادان دانشگاه قصد ديدن شما را دارند . از روي پل به سمت راست رفته تا بتوانيد از در اصلي ايستگاه از آن خارج شويد . قبل از رفتن به دانشگاه هنگام خروج از در به سمت چپ برويد تا با پائين رفتن از پله ها به يك قايق برسيد . پس از صحبت با آنها به اين نتيجه ميرسيد كه با دادن 100$ مي توانيد از قايق آنها براي يدك كشي قطار خود استفاده كنيد . حال به سمت پله ها رفته و وارد محيط دانشگاه شويد .

دانشگاه
پس از ورود به دانشگاه وارد راهروي سمت راست شويد تا به پروفسور Pans ( مردي در حال مطالعه ماموت ها ) برسيد . با او صحبت كنيد . در انتها او از شما درخواست عروسك ماموت هانس را ميكند
سپس به سمت راهروي مقابل رفته تا در انتهاي راهرو به اتاق اساتيد برسيد . با آنها صحبت كنيد . آنها براي دادن پول به شما مي خواهند كه Bandstand يعني ويولن زن هاي مكانيكي بيرون ساختمان دانشگاه را تعمير كنيد . پس از خروج از اتاق اساتيد ، در همان راهرو يكي از درها مربوط به كتابخانه است . در كنابخانه حركت كنيد . روي يكي از ميزهاي صحن اصلي كتابي راجع به آمازون روي يكي از ميزها است ،آن را برداريد . در بخش كتابها نيز با بالا رفتن از نردبان مي توانيد كتاب ديگري را برداريد . پس از اين كار بار ديگر به ايستگاه برويد .

ايستگاه
در قطار عروسك ماموت را برداريد تا به پروفسور بدهيد . بار ديگر به سمت دانشگاه بازگرديد .

دانشگاه
به نزد پروفسور بازگرديد و عروسك را به او بدهيد . سپس همراه او به آزمايشگاه پروفسور برويد . در يكي از قفسه هاي سمت چپ يك سيلندر صدا از Hans وجود دارد . سپس روي يكي از ميزها يك گيره و يك شيشه پودر Yanga-Cola است كه بايد برداريد . با پروفسور صحبت كنيد . او شما را راجع به گياه Sauvigno كه به آن نياز داريد راهنمايي مي كند . به سمت ايستگاه باز گرديد .

ايستگاه
رئيس ايستگاه را در جاي قبلي پيدا خواهيد كرد . با او صحبت و تقاضاي گياه Sauvignon كنيد . در بين صحبت او عصباني شده و شما را ترك مي كند . به قطار برويد و سيلندر را گوش كنيد . سپس به سمت دانشگاه باز گرديد . البته در بين راه بار ديگر رئيس ايستگاه را مي بينيد و بار ديگرراجع به Sauvignon با او صحبت كنيد .

دانشگاه
با پروفسور بار ديگر راجع به گياه Sauvignon صحبت كنيد . سپس به سراغ اساتيد رفته و نظر آنها راجع به Sauvignon بپرسيد . در انتهاي صحبت ها متوجه خواهيد شد كه باغي پشت ايستگاه است كه رئيس ايستگاه در آنجا Sauvignon پرورش مي دهد . بار ديگر به ايستگاه باز گرديد .

ايستگاه
باز هم با رئيس ايستگاه در مورد Sauvignon سئوال كنيد . او شما را به سمت باغ پشت ايستگاه راهنمائي خواهد كرد . (يك مسير انحرافي كنار ريل قطار ) و در باغ را براي شما باز مي كند . وارد باغ شويد و از بوته هاي انتهاي باغ Sauvignon بچينيد .سپس به سمت جايي در ايستگاه برويد كه يك نردبان به سمت بالا قرار دارد و چند پرنده در پائين آن قرار دارد كه مانع از بالا رفتن شما هستند . Sauvignon ها را براي پرنده ها بياندازيد تا مسير نردبان باز شود . از نردبان بالا برويد . در انتهاي مسير از روي عقاب مكانيكي با استفاده از گيره ها يك تخم پرنده رنگ شده برداريد . پايين آمده و به سمت دانشگاه برويد .

دانشگاه
در طول راه وارد Bandstand (ويولن زن هاي مكانيكي جلوي ورودي دانشگاه ) شويد . براي اين كار تخم پرنده پيذا شده را در جاي مناسب قرار دهيد . در داخل Bandstand به پايين رفته و اهرم را به كار بياندازيد تا دستگاه شروع بكار كند . سپس به نزد اساتيد رفته و موضوع را به آنها بگوئيد تا به شما پول دهند . به سمت ايستگاه باز گرديد .

ايستگاه
قبل از رسيدن به ايستگاه به سمت قايقرانها رويد و پول را به آنها بدهيد. پس از صحبت متوجه خواهيد شد براي حركت بايد سد جلوي قايق را باز كنيد . براي اين كار آنها كليدي به شما مي دهند . از پله ها بالا رويد تا به يك كنسول برسيد . كليد را بكار ببريد تا صفحه روي صفحه كليد آن باز شود . اگر سمت راست كنسول را ببينيد شماره تلفني براي كمك نوشته شده . شماره تلفن 27666742 است .اگر با اين شماره تماس بگيريد متوجه مي شويد كه از تركيب شماره 4 با 1،2 مي توانيد سطح آب را بالا و پائين ببريد . پس ابتدا 4و 2 سپس * را بزنيد تا سطح آب پايئن آمده و سد باز شود . نزد قايقرانها رفته و با آنها صحبت كنيد تا جلو بيايند . حال بار ديگر به كنسول برگشته و 4 ،1 ،* را بزنيد تا سطح آب دوباره بالا بيايد . سپس به انتهاي ايستگاه برويد . در آنجا بار ديگر با قايقرانها صحبت كنيد تا طنابي براي شما بياندازند . قلاب را به انتهاي طناب وصل كنيد تا قايق قطار را تا كنار ديوار يدك بكشيد . به سمت ديوار حركت كنيد . در راه پروفسور با شما تماس گرفته و مي خواهد در سخنراني او شركت كنيد پس بار ديگر به دانشگاه باز گرديد . روي پل رئيس دانشگاه به شما بطري نوشيدني مي دهد .

دانشگاه
سالن سخنراني در طبقه بالا است و مي توان از راه پله سمت چپ براي رفتن به آنجا استفاده كرد . در سالن به سخنراني پروفسور گوش دهيد . پروفسور او به آزمايشگاهش باز گرديد و نسخه اي از سخنراني به همراه عروسك ماموت را از روي ميز برداريد و به سمت قطار بازگرديد .
ابتدايراهنماي مراحل

ديوار
در قطار با اسكار صحبت كنيد . خارج شده و دستگاه كوك كردن را پيدا كنيد و با چرخاندن چرخ آن وكشيدن اهرم قطار را كوك كنيد . در سمت ديگر قطار يك دكه بليط فروشي است . آن را پيدا كنيد . در آنجا اسكار از شما تقاضاي ويزاي عبور مي كند . براي بدست آوردن ويزاي عبور از پشت ايستگاه به دري مي رسيد كه به اتاق كاپيتان مالاتستا نگهبان ديوار ختم مي شود . با او راجع به ويزا صحبت كنيد . سپس به دوربين نگاه كرده و با گوي قرمز بالاي آن تصوير را واضح كنيد . سپس روي ميز متوجه عينك شكسته اي مي شويد و مي فهميد كاپيتان بخاطر چشم ضعيف درختي را با دشمن اشتباه گرفته . در دو گيلاس روي ميز ابتدا پودر Yanga-Cola سپس نوشيدني برزيد و از كاپيتان بخواهيد آن را بنوشد . سپس از او بخواهيد بار ديگر به دوربين نگاه كند . او متوجه اشتباه خود شده و ويزا را به شما خواهد داد . ويزا را به اسكار داده و بليط را دريافت كنيد . حال در قطار بليط را به اسكار بدهيد تا قطار حركت كند .

Komkolzgrad
از قطار پياده شويد و با اسكار صحبت كنيد . سپس به سمت انتهاي قطار برويد . با دور شدن از قطار به يك نردبان متصل به يك مجسمه مي رسيد . از آن بالا رويد . در اتاقك بالاي آن ابتدا به دريچه بالاي تخت نگاه كنيد و از آنجا يك سيلندر صوتي ،‌يك نقشه و يك اهرم برداريد . سپس به كنسول نگاه كنيد . اهرم را در جاي خود قرار دهيد و دوباره به جلو هل دهيد تا مجسمه بالاي قطار قرار گيرد . سپس روي گوي قرمز كليك كنيد تا قطاركوك شود . حال اهرم را دوباره به عقب هل دهيد تا مجسمه به سر جاي اول خود باز گردد .
هنگام پائين آمدن و حركت بسوي قطار مردي را در حال فرار مي بينيد . ذاخل كوپه برويد و اسكار را نجات دهيد . متوجه مي شويد كه دستان اسكار دزديده شده است . انبر روي زمين را برداريد وبه سيلندر صوتي كه بدست آورده ايد گوش كنيد . دوباره به سمت مجسمه برويد و از آن بالا رويد . حال اهرم را يكبار به جلو هل بدهيد و از مجسمه پايين بياييد . هنگام پايين آمدن مقابل يك دريچه قرار مي گيرد . با انبر دريچه را كاملا باز كنيد و داخل آن شويد . در قفسه هاي اتاقك يك شمع پيدا مي كنيد . آن را برداريد و پايين بياييد . به سمت ديگر قطار برويد تا به يك آسانسور برسيد . از آن پايين رويد . به يك معدن خواهيد رسيد . در سمت راست خود يك دستگاه خواهيد ديد . با قرار دادن شمع داخل آن و كشيدن اهرم معدن روشن مي شود .

كارخانه
در معدن حركت كنيد تا به محوطه كارخانه برسيد . از پله ها بالا رويد تا به يك سالن برسيد . در آنجا رباتي پيانيست با دستهاي اسكار مي بينيد . يك پيچ گوشتي آنجاست . آن را برداريد . پايين بياييد در سمت ديگر سالن اصلي يك نردبان مي بينيد كه با دريچه اي بسته شده است . با پيچ گوشتي دريچه را باز كنيد و از نردبان بالا رويد . در اتاقك بالا با كارگردان كارخانه صحبت كنيد . پس از صحبت پايين بياييد و از موزه كارگردان ديدن كنيد . در آنجا نامه ها و اسنادي است . آنهارا از ميز انتهاي موزه برداريد و. سپس با مادر خود تماس بگيريد و راجع به مادام رمانسكي با او صحبت كنيد . از در اتاقك خارج شويد و از در سمت راست به سمت محوطه موشكي برويد.

محوطه موشكي
مستقيم برويد تا به يك اتاقك كوچك برسيد با خلبان صحبت كنيد . پس از بيرون رفتن خلبان از روي قفسه بالاي صندلي او يك كليد و تعدادي نامه برداريد . يك بطري را هم از روي زمين برداريد. به سمت كنسول بيرون اتاقك برويد . در آنجا از كليد براي فعال كردن استفاده كنيد . اهرم سمت راست را به چپ و اهرم سمت چپ را به پايين حركت دهيد . سپس از پله هاي محوطه اتاقك پايين بيايد . در سمت راست يك چرخ خواهيد ديد . آن را بچرخانيد . بار ديگر به سمت كنسول باز گرديد و اهرم دوم از سمت چپ را حركت دهيد تا آب روي خلبان ريخته و او بيدار شود .
بار ديگر با او صحبت كنيد . سپس به محوطه اصلي در جلوي اتاقك خلبان حركت كنيد. در سمت راست به اتاق كنترل خواهيد رسيد . روي ميز كنترل از كليد براي فعال كردن استفاده كنيد . دو سيم قطع شده در پايين صفحه حفاظ را به هم وصل كنيد . سپس كليدها را امتحان كنيد و ظرف كنار كليدها را برداريد . به سمت ديگر محوطه اصلي برويد . در آنجا از پله ها بالا رويد تا نگاهي به كشتي پرنده بياندازيد . ولي درها قفل است . پايين بياييد . در كنار اتاق كنترل خلبان را خواهيد ديد . بار ديگر با او صحبت كنيد و يك كليد بگيريد . با دادن ظرف به او يك قطره خون بگيريد. از كليد براي باز كردن در كشتي پرنده استفاده كنيد . در كشتي اهرم را بكشيد ولي كشتي حركت نميكند . به سمت اتاق كنترل باز گرديد . ظرف را در جاي خود قرار دهيد و كليدها را امتحان كنيد . بار ديگر كار نخواهند كرد . قطره اي از خون خود را داخل ظرف بريزيد و بار ديگر كليدها را امتحان كنيد . با اجراي دستورات خلبان در انتها خلبان پرواز خواهد كرد و براي شما يك اهرم به زمين خواهد انداخت .
پس از پرواز خلبان به محوطه رفته و اهرم را برداريد . در سمت پشت اتاقك خلبان راه پله اي با چراغ قرمز بالاي آن خواهيد ديد . از آن بالا برويد و از اهرم براي آژير زدن استفاده كنيد . بار ديگر به سمت كشتي برويد . وارد شده و اهرم را بكشيد تا حركت كنيد .

Aralbad
به داخل هتل رفته و با مسئول آن حرف بزنيد . سپس به داخل اتاقي در همان سالن رفته و از روي قفسه داخل اتاقيك پودر برداريد . پودر را در آب فواره بيرون بريزيد تا كف كند . به داخل هتل رفته و پرده را بكشيد . سپس هتل دار را صدا كنيد . او متوجه بيرون شده و از سالن خارج مي شود . به پشت ميز او رفته و دفتر هتل را ببنديد . سند را برداشته و كليد قرمز را براي باز شدن در سالن اصلي بزنيد . به سالن اصلي برويد در آنجا با James صحبت كنيد سپس در انتهاي سالن به محوطه خارجي برويد . براي رفتن به بيرون كاغذي روي زمين افتاده آن را بردار يه رمز باز كردن در روي آن نوشته شده است
( 0968 ) روي كنسول عدد را بزنيد تا در باز شود . ماسك را برداريد و بيرون برويد . با مادام هلنا حرف بزنيد . يك زنگ در نزديكي اوست آن را برداريد و در مكان مخصوصي نزديك سالن وصل كنيد . زنگ را بزنيد . سپس به داخل رفته و با جيمز صحبت كنيد .سپس با تلفن زنگ زده شده صحبت بكنيد تا جيمز و خانم هلنا بازگردند . باز هم با آنها صحبت بكنيد . سپس به (46433643) زنگ بزنيد . از قفسه كناري دستگاه ساخت نوشيدني ليمو و شيشه عسل را برداريد . سپس در جاهاي مناسبدر دستگاه قرار دهيد .
روش ساخت نوشيدني مخصوص بصورت زير است :
دستگاه را با كليد I\o روشن كنيد . وقتي اهرم سمت راست دستگاه به سمت چپ است ، كليد دوم از سمت چپ را بزنيد . سپس اهرم را به سمت راست بكشيد و كليد سوم از سمت چپ را بزنيد . بعد كليدهاي يخ ، ليمو و عسل را بزنيد . در انتها كليد آماده شدن را بزنيد . بار اول دستگاه نوشيدني درستي نمي سازد زيرا در قوطي عسل باز نمي شود . قوطي عسل را برداريد به راهروي كنار حمام عمومي برويد . كنار دو شطرنج باز مي توانيد با پيچاندن يك پيچ آب داخل حوضچه را جوش آورده و با قرار دادن ظرف عسل داخل آن در ظرف را باز كنيد . بار ديگر به سمت دستگاه ساخت نوشيدني رفته و نوشيدني بسازيد . مادام هلنا مي خواند ولي از صدايش راضي نيست . به انتهاي سالن برويد . روي ميز يك گيلاس است آن را برداريد و روي ميز دستگاه ساخت نوشيدني قرار دهيد . سپس بار ديگر با خانم هلنا صحبت كنيد . سپس او مي رود تا آماده حركت شود . به كشتي پرنده برويد . خانم هلنا خواهد آمد و شما پرواز خواهيد كرد .

Komkolzgrad
به در قفس نگاه كنيد و قفل آن را با انبرباز كني . به داخل قفسه رفته و با پيچ گوشتي دستهاي اسكار را هم باز كنيد . با خانم هلنا به سمت در برويد . پس از رد شدن خانم هلنا و بسته شدن در به آسانسور كنار در اصلي رفته و وارد معدن شويد . پس از انفجار در معدن از راه هواكش كنار در خارج شويد و در محوطه اصلي يك بمب از جعبه مواد منفجره برداريد . سپس با اسكار حرف بزنيد و به داخل قطار برويد . كارگردان مجسمه را به جلو حركت مي دهد و راه را مي بندد . به كنار پاي مجسمه رفته و بمب را در آن كار بگذاريد . سپس با اسكار حرف زده و سوار قطار شويد .
ابتدايراهنماي مراحل

Aralbad
در ايستگاه با اسكار در انتهاي ايستگاه حرف بزنيد سپس باهمان روش قديمي قطار را كوك كنيد . هنگام حركت در ايستگاه هتل دار خبر آمدن بسته اي را به شما مي دهد . بسته روي پيشخوان است آن را برداريد . سپس در سالن اصلي باهلنا صحبت كنيد . در بيرون سالن اصلي هانس را ديده و با او صحبت كنيد و در انتها با او به سمت سيبري حركت كنيد .
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سايبريا 1 ۸۷/۱۲/۰۳ 15:11
سايبريا 1

داستان بازي
در اين بازي شما بعنوان Kate walker بازي مي كنيد . يك وكيل آمريكايي كه براي كارهاي تجاري به فرانسه آمده است . طرف تجاري او Anna Voralberg صاحب يك كارخانه اسباب بازي است . به محض ورود ، او شاهد مراسم تدفين است كه در آن آدم هاي مكانيكي با لباسهاي سياه ، پشت سرتابوت به سمت قبرستان مي روند و باران مسير را گل آلود كرده است و بعد بزودي مي فهمد كه Anna مرده است .سپس Kate مي فهمد كه وارث كارخانه برادر كوچك Anna يعني Hansvoralberg است .
ماموريت شما يافتن او و به پايان رساندن معامله است كه البته كار راحتي نخواهد بود . شما بايد به چهار منطقه كليدي سفركنيد و در هر منطقه مسائل بيشماري براي شما پيش مي آيد كه بايد آنرا حل كنيد و با كنار هم قراردادن قسمتهايي كه بدست مي آوريد معما را حل كنيد.

يك بازي جديد از شركت Microids است كه به سبك ماجرايي ساخته شده است و از بسياري جهات برتريهايي نسبت به نمونه هايي ديگر اين نوع بازي دارد .
فضـاي بازي بخوبي طراحـي شده است و شمـا با تعداد زيادي از شخصيت هاي عجيب و جالب در طول انجام ماموريت مواجه مي شويد .يكي از اين شخصيت ها عروسكي بنام Oscar است كه مي تواند در حل مشكلات به شما كمك زيادي كند . شخصيت هاي ديگر نيز به نوبه خود در شناخت Hans به شما كمك مي كنند تا بتوانيد پازل بازي را حل كنيد . همچنين در طول بازي شما با رئيس و مادر خود (Kate) ارتباط تلفني داريد .
تصاوير زمينه بازي دوبعدي و بسيار زيبا هستند ولي شخصيت ها سه بعدي هستند و بوضوح طراحي شده اند و حركت ها نرم و مناسب است . صداي بازي خوب طراحي و ساخته شده ولي بعضي از جلوه هاي صوتي ضعيف هستند درعوض صداهاي شخصيت ها واضح بوده و كلمات بدرستي ادا مي شوند . درعين حال زيرنويس بازي نيز خوب طراحي شده است هرچند كه در بعضي صحنه ها كمي هماهنگي اين دو دچار اشكال مي شود .
در مجموع Syberia يك بازي سطح بالا براي علاقمندان به بازي هاي ماجرايي است و مدتها ذهن شمارا مشغول خواهد كرد .

راهنماي مراحل
بازي با ورود كيت به يك مسافرخانه آغاز مي شود .

ابتدا به سراغ قفسه كوچك روي ديوار رفته و با برداشتن بروشور از آن اطلاعاتي در مورد دهكده و كارخانه اسباب بازي سازي بدست آوريد . سپس به سراغ ميز مسئول مسافرخانه برويد . كليد كوجك را برداشته و عروسك را كوك كنيد . سپس دكمه قرمز را بفشاريد . مسئول مسافرخانه مي آيد و پس از پايان مكالمه با او (در طي اين مكالمه با پسر بچه اي به نام momo آشنا مي شويد) او كيت را به اتاقش راهنمايي مي كند .

اتاق كيت
از روي ميز كوچك كنار تختخواب تلگرافي را كه از رئيس كيت برايش آمده برداريد. بوسيله موبايل كيت با دفتر شركت( office ) تماس بگيريد و با رئيس كيت تماس بگيريد و تا او در جريان ماموريت قرار بگيرد. اتاق را ترك كرده و به طبقه پائين باز گرديد .
مجددا به سراغ مسئول مسافرخانه رفته و پس از پايان صحبتها با وي تلگراف ديگري راازاو تحويل بگيريد. در اين تلگرام رئيس شما از شما خواسته تا به سراغ دفتر اسناد رسمي شهر برويد.
به طرف ديگر مسافرخانه برويد و4 چرخ دنده اي را كه پسرك ( momo ) به زمين انداخت برداريد.
2 تا از چرخدنده ها روي زمين افتاده و 2 تاي ديگر روي ميز است . مسافرخانه را ترك كنيد و وارد شهر شويد.

شهر
وارد خيابان اصلي شهر شده و به سمت راست حركت كنيد . درراه با نانوا صحبت مي كنيد كه اوخبراز تعطيل بودن شهر به علت مرگ ( آنا والربرگ ) ميدهد. او را ترك كرده و به راه خود ادامه دهيد. پس از طي چند ساختمان كوچك به عمارت نسبتا بزرگي مي رسيد كه نيم تنه يك آدم مكانيكي در مدخل ورودي آن قرار دارد . fax دوم را در تنها دست آدم مكانيكي قرار داده و دستگيره روي سينه آنرا بكشيد. سپس دستگيره ديگر كه بجاي دست چپ آدم مكانيكي قرار دارد را به سمت پائين بكشيد . درب باز مي شود . وارد دفتر شويد .

دفتر اسناد رسمي شهر
پس از طي اتاق انتظار وارد اتاقي مي شويد كه مرد تاسي در آنجا نشسته است . ابتدا بروي صندلي بنشينيد و در طي مكالمات نامه اي را او دريافت كنيد .
اتاق را ترك كرده و به اتاق انتظار بازگرديد . در اتاق انتظار اهرمي را از كنار جارختي برداريد . دفتر را ترك كرده و به كارخانه برويد .

كارخانه
كارخانه تقريبا روبروي درب مسافرخانه است ، پس از يك مكالمه تلفني با Dan دوست كيت به سراغ درب كارخانه برويد .
بروي درب كارخانه اسباب بازي ، 2 آدم مكانيكي قرار دارند.
ابتدا پائيني را كوك كنيد .
سپس اهرمي را كه از دفتر اسنادبرداشتيد در دست آدمك بالايي قرار دهيد و دستگيره سمت راست را بكشيد ، درب كارخانه باز مي شود .
وارد شويد . پس از طي چند قدم به يك 4 راهي مي رسيد كه هر كدام منتهي به مكاني مي شوند كه به ترتيب عبارتند از :
• كارخانه ساخت آدم مكانيكي اسباب بازي
• سكو
• ايستگاه قطار
• عمارت خانوادگي و ورالبرگ
ابتدا به سراغ عمارت خانوادگي برويد .

عمارت خانوادگي
درب اصلي قفل است . از سمت راست رفته و ساختمان را دور بزنيد و به سمت شمشادهاي پيچ درپيچ برويد ، با دختر باغبان صحبت كنيد ، او را ترك كرده و به سمت چپ برويد . اولين ورودي سمت راست را رفته و از درون حوضچه كوچك يك كليد بزرگ را برداريد . محوطه شمشادها را ترك كرده و به پشت ساختمان بيائيد . در آنجا يك نردبان مكانيكي قرار دارد . بوسيله كليد بزرگي كه پيدا كرده ايد نردبان را بلند كنيد و سپس از آن بالا رفته و وارد اتاق زير شيرواني شويد .

اتاقزيرشيرواني
ابتدا به سمت راست رفته ، يك ميز تحرير كوچك قرار دارد آنرا باز كرده و از درون آن دفتر خاطرات آنا و شيشه جوهر را برداريد.
به سمت ديگر اتاق رفته و با روشن كردن چراغ (momo ) پسرك ، دوست آنا را ملاقات كنيد .
در طي صحبت با momo او از شما يك نقاشي از ماموت مي خواهد ، همانطوري كه hans برايش نقاشي مي كرده او مي گويد كه اگر اين كار را برايش انجام دهي در ازايش رازي را براي كيت فاش مي كند .
در قسمتي از اتاق كه چراغ را روشن كرديد ، روي ديوار چوبي تصويري از يك ماموت نقاشي شده است . اين تصوير را hans در سال 1932 ترسيم كرده است .
كاغذي را كه از momo گرفتيد برداشته و از روي نقاشي روي ديوار يك كپي تهيه كنيد . مجددا پيش momo بازگشته و تصوير ماموت را به او بدهيد .
momo از شما مي خواهد كه با او برويد تا رازي را به شما بگويد .momo را مجددا مي توانيد در كنار حوض آب چهار راهي ملاقات كنيد . او را تعقيب كنيد تا به خيابان اصلي شهر بازگرديد . momo را تا انتهاي اين خيابان همراهي كنيد. او در كنار درب باغي مي ايستد به همراه او وارد باغ شويد .
پل را طي كرده و از پله ها بالا برويد . مسير جنگلي را نيز تا انتها طي كنيد . در انتهاي مسير باز هم momo را ملاقات مي كنيد ، پس از صحبت با momo ، باز هم از پله ها بالا برويد و سعي كنيد تا دريچه سد را باز كنيد اما كيت توان انجام اين كار را ندارد . به سراغ momo برويد و از او كمك بخواهيد . momo سعي مي كند تا دريچه را باز كند اما دستگيره مي شكند . دستگيره شكسته را برداريد . به سراغ قايق شكسته كنار رودخانه برويد و سعي كنيد پاروي آنرا برداريد .
اينكار رابااستفاده از دسته شكسته سد انجام دهيد ولي باز هم كيت موفق نميشود اين بار نيز از momo كمك بخواهيد . بهمراه momo بازگشته و پارو را برداريد . براي استفاده از پارو و براي باز كردن دريچه سد باز هم از momo كمك بخواهيد . momo دريچه را باز مي كند و آب سد پائين مي آيد و يك راه مخفي باز مي شود . از پله ها پائين آمده و از سمت ديگر به كنار سد برويد . مسير را طي كرده تا وارد غار شويد . از درون غار عروسك ماموت را برداريد و از همان راهي كه آمده ايد بازگرديد . در بين راه يكي از بهترين دوستان كيت يعني olivia با او تماس ميگيرد .
دوباره به محوطه كارخانه بازگرديد

سكو
مسير 2 را انتخاب كرده و وارد قسمتي شويد كه سكوئي در آنجا قرار دارد بر روي يكي از ستونهاي اين قسمت كليدي وجود دارد آنرا فعال كنيد تا مخزن سوخت توسط گيره وارد كارخانه شود .

كارخانه
مسير اول از سمت چپ را انتخاب كرده و به ساختمان اصلي كارخانه برويد . وارد كارخانه شويد . ماشين ها را دور بزنيد و در انتهاي كارخانه وارد موتورخانه شويد (درب كوچكي در پشت ماشينها )
در انتهاي موتورخانه مجموعه اي از چرخ دنده ها و اهرام ها ديده مي شود . ابتدا زنجير سمت راست را بكشيد . با كشيدن زنجير چرخ بزرگ كارخانه شروع به حركت مي كند . سپس اهرام سمت چپي را بكشيد . موتورخانه را ترك كنيد و به محوطه اصلي بازگشته و اينبار به سمت ديگر كارخانه رفته بعد از يك مكالمه تلفني كيت به مادرش . در آنجا يك ليفتراك قديمي وجود دارد آنرا فعال كنيد تا مخزن سوخت را به كوره منتقل كند . اين قسمت را ترك كرده و در سمت راست اين قسمت از درب قرمز كوچك داخل شويد . يك آدم مكانيكي كه هنوز ساخت آن كامل نشده است آويزان است .
در اطراف اتاق قدم بزنيد . در اطراف ميز كار قرقره اي قرار دارد كه با چرخاندن آن موفق مي شويد آدم مكانيكي را پائين بياوريد . در طي مكالمه با او مي فهميد كه نامش اسكار است . او يك كارت پانچ به كيت مي دهد كه بوسيله آن مي تواند پاهاي ناقص اسكاررا كامل كند . خط توليد آدمهاي مكانيكي قادر به خواندن اطلاعاتي است كه از مركز كنترل كارخانه قادر به خواندن كارت پانچ براي ساخت پاهاي اسكار است. كارگاه را ترك كرده به محوطه اصلي بازگشته و از پلكان فلزي براي رفتن به طبقه فوقاني كارخانه استفاده كنيد . در قسمت پائيني پلكان فلزي اتاق كار آنا قرار دارد وارد اتاقش شويد .

دفتر كار آنا در كارخانه
ابتدا به سراغ ميز آنا برويد و مدارك و نامه هاي موجود در آنجا را بررسي كنيد . سپس به سراغ كتابخانه برويد . با كليك كردن بر روي كتاب دوم از طبقه فوقاني كتابخانه يك گرامافون كوچك پيدا مي شود و يك حلقه و پس از پخش يك آهنگ يك حلقه موسيقي به شما داده مي شود . شما فعلا قادر به برداشتن عروسكها نيستيد و دفتر آنا را ترك كنيد
با طي كردن مسير از سمت راست به مركز كنترل كارخانه برويد


مركز كنترل كارخانه
كارت پانچي را كه از اسكار گرفته ايد در شيار مخصوص اينكار قرار دهيد . كليه سوئيچ هاي قسمت راست دستگاه را فعال كنيد . (فقط چراغ شماره 3 روشن خواهد شد )
روي دستگيره سمت چپ سه بار كليك كنيد تا رنگ چوب مورد نظر براي ساخت پاي اسكار انتخاب شود . سپس دستگيره سمت راست را فعال كنيد تا در فرايندي زيبا پاهاي اسكار ساخته شود .
مركز كنترل را ترك كرده و در محوطه اصلي كارخانه ، از انتهاي خط توليد پاهاي اسكار را برداريد
مجددا به كارخانه برگشته و پاهاي اسكار را به وي بدهيد . از كارگاه بيرون آمده و كارخانه را ترك كنيد . به ايستگاه قطار برويد .

ايستگاه قطار
ابتدا وارد واگن شويد اسكار در انتظارشماست . پس از پايان مكالمه با او اسكار واگن را ترك كرده و به باجه بليط فروشي مي رود . مجددا با صحبت كنيد اينبار موفق به دريافت يك بليط و يك مجوز خروج مي شويد . ايستگاه قطار را ترك كرده و به شهر بازگرديد . و دوباره به دفتر ثبت اسناد مراجعه كنيد .

دفتر ثبت اسناد
در اتاق انتظار بر روي پيشخوان دستگاهي مكانيكي براي مهر كردن وجود دارد . جوهري را كه در اتاق زير شيرواني پيدا كرديد در آن ريخته و مجوز خروجي را كه از اسكار گرفتيد ، مهر كنيد و به ايستگاه قطار باز گرديد . مجوز مهر شده را به اسكار كه در واگن منتظر است بدهيد . اما هنوز مقدمات براي حركت قطار و خروج از شهر كافي نيست ، به شهر بازگرديد. و اينبار از سمت راست خيابان اصلي شهر برويد . در كنار پلي كه بر روي رودخانه قرار دارد پير مردي بر روي نيمكت نشسته است به سراغ او برويد . و با وي صحبت كنيد . سپس به راه خود ادامه دهيد تا به كليسا برسيد .

كليسا
با ورود به كليسا يك مكالمه تلفني با رئيس خود داريد . درب اصلي قفل است از سمت راست حركت كنيد تا به درب ديگري برسيد در طي مسير به آسانسوري برخورد مي كنيد كه فعلا با آن كار نداريد . به درب روبروي درخت قديمي كه رسيديد آنرا باز كرده و داخل شويد . در اطراف اتاق قدم بزنيد . از پشت صليبي كه به ديوار آويخته شده يك كليد برداريد و سپس به سراغ كشوها برويد . با استفاده از كليد كشوها را باز كنيد .
از كشوهاي اول ، دوم ، چهارم ، پنجم هر كدام يك كارت پانچ برداريد . سپس كشوي سوم را باز كنيد و دستگيره سمت راست كمد را بچرخانيد تا يك درب مخفي باز شود . از آنجا يك نامه و يك كليد بزرگ برداشته و اتاق را ترك كنيد و به سراغ آسانسور برويد . از پلكان آسانسور بالا برويد ، به يك تابلو كنترل برخورد مي كنيد . چرخدنده هائي را كه در مسافرخانه پيدا كرديد در تابلو كار گذاشته و دستگيره سمت راست را بكشيد . بوسيله آسانسور وارد اتاق ناقوس كليسا مي شويد . در اين اتاق يك آدم مكانيكي قرار دارد كه در پشت آن شكافي براي قرار دادن كارت پانچ وجود دارد . كارت پانچهائي را كه داريد در آن امتحان كنيد . با قرار دادن يكي از 4 كارت ، فيلمي نمايش داده مي شود و مكاني در كليسا با يك آدم مكانيكي كه كلاهش را از سر برمي دارد نشان داده مي شود . اتاقك را ترك كرده و به مكان موردنظر در آنسوي حياط كليسا برويد .
كليدي را كه از درب مخفي كشوي سوم برداشتيد در كلاه آدم مكانيكي عمل كرده تا درب باز شود . وارد سرداب شويد . دريچهاي كه روي آن نام Hans نوشته شده است را باز كرده و از درون تابوت يك حلقه موسيقي و يك تكه روزنامه قديمي را برداريد . سرداب را ترك كرده و به كارخانه و دفتر كار آنا باز گرديد .

دفتر كارآنا
به سراغ كتابخانه برويد و حلقه موسيقي را در گرامافون قرار دهيد . فيلم كوتاه ديگري نمايش داده مي شود . پس از پايان فيلم عروسك ها را برداريد . اتاق را ترك كرده و به ايستگاه قطار باز گرديد .

ايستگاه قطار
وارد واگن بشويد . در انتهاي راهرو اتاقي وجود دارد كه سكوي استوانه اي شكلي در ميان آن قرار دارد . عروسك آنا و برادرش را در آنجا قرار دهيد . عروسك ماموت را نيز روي ميز سمت راست بر روي جايگاهش بگذاريد و سپس به سراغ 2 كمد كه در آنسوي اتاق قرار دارند برويد و دو حلقه موسيقي را در كمد سمت چپي قرار دهيد . واگن را ترك كرده و به آنسوي قطار برويد . در انتهاي اين سالن كه مردي سوت زنان آنرا جارو مي كند . يك دستگاه با يك چرخ و يك اهرم وجود دارد به سراغ آن برويد . با استفاده از چرخ و اهرم قطار را كوك كنيد . به داخل واگن و پيش اسكار باز گرديد
در بين راه يك مكالمه تلفني هم با Dan يكي از دوستانتان داريد .
بليت را به اسكار داده تا قطار حركت كند . پس از يك مسافرت طولاني قطار در ايستگاه دانشگاه توقف مي كند .

دانشگاه Barrock stadt
ايستگاه - بعد از رسيدن قطار به ايستگاه با اسكار صحبت كنيد و سپس از قطار خارج شويد . در امتداد آبراه موازي با ريل راه آهن به سمت عقب قطار حركت كرده تا به شخصي با پيپ برسيد . او ريئس ايستگاه است . با او نيز راجع به مشكل خود صحبت كنيد . سپس از سمت ديگر مسير از ايستگاه خارج شويد . پس از گذشت از راه پله به محوطه بازي خواهيد رسيد و در انتها ديواري ديده مي شود كه كنار آن وسايل كوك كردن قطار وجود دارد . فعلا نمي توانيد جلوتر برويد . به سمت قطار باز گرديد .
سپس قلاب افتاده كنار او را برداريد .
اسكار شما را صدا زده و مي گويد كه استادان دانشگاه قصد ديدن شما را دارند . از روي پل به سمت راست رفته تا بتوانيد از در اصلي ايستگاه از آن خارج شويد . قبل از رفتن به دانشگاه هنگام خروج از در به سمت چپ برويد تا با پائين رفتن از پله ها به يك قايق برسيد . پس از صحبت با آنها به اين نتيجه ميرسيد كه با دادن 100$ مي توانيد از قايق آنها براي يدك كشي قطار خود استفاده كنيد . حال به سمت پله ها رفته و وارد محيط دانشگاه شويد .

دانشگاه
پس از ورود به دانشگاه وارد راهروي سمت راست شويد تا به پروفسور Pans ( مردي در حال مطالعه ماموت ها ) برسيد . با او صحبت كنيد . در انتها او از شما درخواست عروسك ماموت هانس را ميكند
سپس به سمت راهروي مقابل رفته تا در انتهاي راهرو به اتاق اساتيد برسيد . با آنها صحبت كنيد . آنها براي دادن پول به شما مي خواهند كه Bandstand يعني ويولن زن هاي مكانيكي بيرون ساختمان دانشگاه را تعمير كنيد . پس از خروج از اتاق اساتيد ، در همان راهرو يكي از درها مربوط به كتابخانه است . در كنابخانه حركت كنيد . روي يكي از ميزهاي صحن اصلي كتابي راجع به آمازون روي يكي از ميزها است ،آن را برداريد . در بخش كتابها نيز با بالا رفتن از نردبان مي توانيد كتاب ديگري را برداريد . پس از اين كار بار ديگر به ايستگاه برويد .

ايستگاه
در قطار عروسك ماموت را برداريد تا به پروفسور بدهيد . بار ديگر به سمت دانشگاه بازگرديد .

دانشگاه
به نزد پروفسور بازگرديد و عروسك را به او بدهيد . سپس همراه او به آزمايشگاه پروفسور برويد . در يكي از قفسه هاي سمت چپ يك سيلندر صدا از Hans وجود دارد . سپس روي يكي از ميزها يك گيره و يك شيشه پودر Yanga-Cola است كه بايد برداريد . با پروفسور صحبت كنيد . او شما را راجع به گياه Sauvigno كه به آن نياز داريد راهنمايي مي كند . به سمت ايستگاه باز گرديد .

ايستگاه
رئيس ايستگاه را در جاي قبلي پيدا خواهيد كرد . با او صحبت و تقاضاي گياه Sauvignon كنيد . در بين صحبت او عصباني شده و شما را ترك مي كند . به قطار برويد و سيلندر را گوش كنيد . سپس به سمت دانشگاه باز گرديد . البته در بين راه بار ديگر رئيس ايستگاه را مي بينيد و بار ديگرراجع به Sauvignon با او صحبت كنيد .

دانشگاه
با پروفسور بار ديگر راجع به گياه Sauvignon صحبت كنيد . سپس به سراغ اساتيد رفته و نظر آنها راجع به Sauvignon بپرسيد . در انتهاي صحبت ها متوجه خواهيد شد كه باغي پشت ايستگاه است كه رئيس ايستگاه در آنجا Sauvignon پرورش مي دهد . بار ديگر به ايستگاه باز گرديد .

ايستگاه
باز هم با رئيس ايستگاه در مورد Sauvignon سئوال كنيد . او شما را به سمت باغ پشت ايستگاه راهنمائي خواهد كرد . (يك مسير انحرافي كنار ريل قطار ) و در باغ را براي شما باز مي كند . وارد باغ شويد و از بوته هاي انتهاي باغ Sauvignon بچينيد .سپس به سمت جايي در ايستگاه برويد كه يك نردبان به سمت بالا قرار دارد و چند پرنده در پائين آن قرار دارد كه مانع از بالا رفتن شما هستند . Sauvignon ها را براي پرنده ها بياندازيد تا مسير نردبان باز شود . از نردبان بالا برويد . در انتهاي مسير از روي عقاب مكانيكي با استفاده از گيره ها يك تخم پرنده رنگ شده برداريد . پايين آمده و به سمت دانشگاه برويد .

دانشگاه
در طول راه وارد Bandstand (ويولن زن هاي مكانيكي جلوي ورودي دانشگاه ) شويد . براي اين كار تخم پرنده پيذا شده را در جاي مناسب قرار دهيد . در داخل Bandstand به پايين رفته و اهرم را به كار بياندازيد تا دستگاه شروع بكار كند . سپس به نزد اساتيد رفته و موضوع را به آنها بگوئيد تا به شما پول دهند . به سمت ايستگاه باز گرديد .

ايستگاه
قبل از رسيدن به ايستگاه به سمت قايقرانها رويد و پول را به آنها بدهيد. پس از صحبت متوجه خواهيد شد براي حركت بايد سد جلوي قايق را باز كنيد . براي اين كار آنها كليدي به شما مي دهند . از پله ها بالا رويد تا به يك كنسول برسيد . كليد را بكار ببريد تا صفحه روي صفحه كليد آن باز شود . اگر سمت راست كنسول را ببينيد شماره تلفني براي كمك نوشته شده . شماره تلفن 27666742 است .اگر با اين شماره تماس بگيريد متوجه مي شويد كه از تركيب شماره 4 با 1،2 مي توانيد سطح آب را بالا و پائين ببريد . پس ابتدا 4و 2 سپس * را بزنيد تا سطح آب پايئن آمده و سد باز شود . نزد قايقرانها رفته و با آنها صحبت كنيد تا جلو بيايند . حال بار ديگر به كنسول برگشته و 4 ،1 ،* را بزنيد تا سطح آب دوباره بالا بيايد . سپس به انتهاي ايستگاه برويد . در آنجا بار ديگر با قايقرانها صحبت كنيد تا طنابي براي شما بياندازند . قلاب را به انتهاي طناب وصل كنيد تا قايق قطار را تا كنار ديوار يدك بكشيد . به سمت ديوار حركت كنيد . در راه پروفسور با شما تماس گرفته و مي خواهد در سخنراني او شركت كنيد پس بار ديگر به دانشگاه باز گرديد . روي پل رئيس دانشگاه به شما بطري نوشيدني مي دهد .

دانشگاه
سالن سخنراني در طبقه بالا است و مي توان از راه پله سمت چپ براي رفتن به آنجا استفاده كرد . در سالن به سخنراني پروفسور گوش دهيد . پروفسور او به آزمايشگاهش باز گرديد و نسخه اي از سخنراني به همراه عروسك ماموت را از روي ميز برداريد و به سمت قطار بازگرديد .
ابتدايراهنماي مراحل

ديوار
در قطار با اسكار صحبت كنيد . خارج شده و دستگاه كوك كردن را پيدا كنيد و با چرخاندن چرخ آن وكشيدن اهرم قطار را كوك كنيد . در سمت ديگر قطار يك دكه بليط فروشي است . آن را پيدا كنيد . در آنجا اسكار از شما تقاضاي ويزاي عبور مي كند . براي بدست آوردن ويزاي عبور از پشت ايستگاه به دري مي رسيد كه به اتاق كاپيتان مالاتستا نگهبان ديوار ختم مي شود . با او راجع به ويزا صحبت كنيد . سپس به دوربين نگاه كرده و با گوي قرمز بالاي آن تصوير را واضح كنيد . سپس روي ميز متوجه عينك شكسته اي مي شويد و مي فهميد كاپيتان بخاطر چشم ضعيف درختي را با دشمن اشتباه گرفته . در دو گيلاس روي ميز ابتدا پودر Yanga-Cola سپس نوشيدني برزيد و از كاپيتان بخواهيد آن را بنوشد . سپس از او بخواهيد بار ديگر به دوربين نگاه كند . او متوجه اشتباه خود شده و ويزا را به شما خواهد داد . ويزا را به اسكار داده و بليط را دريافت كنيد . حال در قطار بليط را به اسكار بدهيد تا قطار حركت كند .

Komkolzgrad
از قطار پياده شويد و با اسكار صحبت كنيد . سپس به سمت انتهاي قطار برويد . با دور شدن از قطار به يك نردبان متصل به يك مجسمه مي رسيد . از آن بالا رويد . در اتاقك بالاي آن ابتدا به دريچه بالاي تخت نگاه كنيد و از آنجا يك سيلندر صوتي ،‌يك نقشه و يك اهرم برداريد . سپس به كنسول نگاه كنيد . اهرم را در جاي خود قرار دهيد و دوباره به جلو هل دهيد تا مجسمه بالاي قطار قرار گيرد . سپس روي گوي قرمز كليك كنيد تا قطاركوك شود . حال اهرم را دوباره به عقب هل دهيد تا مجسمه به سر جاي اول خود باز گردد .
هنگام پائين آمدن و حركت بسوي قطار مردي را در حال فرار مي بينيد . ذاخل كوپه برويد و اسكار را نجات دهيد . متوجه مي شويد كه دستان اسكار دزديده شده است . انبر روي زمين را برداريد وبه سيلندر صوتي كه بدست آورده ايد گوش كنيد . دوباره به سمت مجسمه برويد و از آن بالا رويد . حال اهرم را يكبار به جلو هل بدهيد و از مجسمه پايين بياييد . هنگام پايين آمدن مقابل يك دريچه قرار مي گيرد . با انبر دريچه را كاملا باز كنيد و داخل آن شويد . در قفسه هاي اتاقك يك شمع پيدا مي كنيد . آن را برداريد و پايين بياييد . به سمت ديگر قطار برويد تا به يك آسانسور برسيد . از آن پايين رويد . به يك معدن خواهيد رسيد . در سمت راست خود يك دستگاه خواهيد ديد . با قرار دادن شمع داخل آن و كشيدن اهرم معدن روشن مي شود .

كارخانه
در معدن حركت كنيد تا به محوطه كارخانه برسيد . از پله ها بالا رويد تا به يك سالن برسيد . در آنجا رباتي پيانيست با دستهاي اسكار مي بينيد . يك پيچ گوشتي آنجاست . آن را برداريد . پايين بياييد در سمت ديگر سالن اصلي يك نردبان مي بينيد كه با دريچه اي بسته شده است . با پيچ گوشتي دريچه را باز كنيد و از نردبان بالا رويد . در اتاقك بالا با كارگردان كارخانه صحبت كنيد . پس از صحبت پايين بياييد و از موزه كارگردان ديدن كنيد . در آنجا نامه ها و اسنادي است . آنهارا از ميز انتهاي موزه برداريد و. سپس با مادر خود تماس بگيريد و راجع به مادام رمانسكي با او صحبت كنيد . از در اتاقك خارج شويد و از در سمت راست به سمت محوطه موشكي برويد.

محوطه موشكي
مستقيم برويد تا به يك اتاقك كوچك برسيد با خلبان صحبت كنيد . پس از بيرون رفتن خلبان از روي قفسه بالاي صندلي او يك كليد و تعدادي نامه برداريد . يك بطري را هم از روي زمين برداريد. به سمت كنسول بيرون اتاقك برويد . در آنجا از كليد براي فعال كردن استفاده كنيد . اهرم سمت راست را به چپ و اهرم سمت چپ را به پايين حركت دهيد . سپس از پله هاي محوطه اتاقك پايين بيايد . در سمت راست يك چرخ خواهيد ديد . آن را بچرخانيد . بار ديگر به سمت كنسول باز گرديد و اهرم دوم از سمت چپ را حركت دهيد تا آب روي خلبان ريخته و او بيدار شود .
بار ديگر با او صحبت كنيد . سپس به محوطه اصلي در جلوي اتاقك خلبان حركت كنيد. در سمت راست به اتاق كنترل خواهيد رسيد . روي ميز كنترل از كليد براي فعال كردن استفاده كنيد . دو سيم قطع شده در پايين صفحه حفاظ را به هم وصل كنيد . سپس كليدها را امتحان كنيد و ظرف كنار كليدها را برداريد . به سمت ديگر محوطه اصلي برويد . در آنجا از پله ها بالا رويد تا نگاهي به كشتي پرنده بياندازيد . ولي درها قفل است . پايين بياييد . در كنار اتاق كنترل خلبان را خواهيد ديد . بار ديگر با او صحبت كنيد و يك كليد بگيريد . با دادن ظرف به او يك قطره خون بگيريد. از كليد براي باز كردن در كشتي پرنده استفاده كنيد . در كشتي اهرم را بكشيد ولي كشتي حركت نميكند . به سمت اتاق كنترل باز گرديد . ظرف را در جاي خود قرار دهيد و كليدها را امتحان كنيد . بار ديگر كار نخواهند كرد . قطره اي از خون خود را داخل ظرف بريزيد و بار ديگر كليدها را امتحان كنيد . با اجراي دستورات خلبان در انتها خلبان پرواز خواهد كرد و براي شما يك اهرم به زمين خواهد انداخت .
پس از پرواز خلبان به محوطه رفته و اهرم را برداريد . در سمت پشت اتاقك خلبان راه پله اي با چراغ قرمز بالاي آن خواهيد ديد . از آن بالا برويد و از اهرم براي آژير زدن استفاده كنيد . بار ديگر به سمت كشتي برويد . وارد شده و اهرم را بكشيد تا حركت كنيد .

Aralbad
به داخل هتل رفته و با مسئول آن حرف بزنيد . سپس به داخل اتاقي در همان سالن رفته و از روي قفسه داخل اتاقيك پودر برداريد . پودر را در آب فواره بيرون بريزيد تا كف كند . به داخل هتل رفته و پرده را بكشيد . سپس هتل دار را صدا كنيد . او متوجه بيرون شده و از سالن خارج مي شود . به پشت ميز او رفته و دفتر هتل را ببنديد . سند را برداشته و كليد قرمز را براي باز شدن در سالن اصلي بزنيد . به سالن اصلي برويد در آنجا با James صحبت كنيد سپس در انتهاي سالن به محوطه خارجي برويد . براي رفتن به بيرون كاغذي روي زمين افتاده آن را بردار يه رمز باز كردن در روي آن نوشته شده است
( 0968 ) روي كنسول عدد را بزنيد تا در باز شود . ماسك را برداريد و بيرون برويد . با مادام هلنا حرف بزنيد . يك زنگ در نزديكي اوست آن را برداريد و در مكان مخصوصي نزديك سالن وصل كنيد . زنگ را بزنيد . سپس به داخل رفته و با جيمز صحبت كنيد .سپس با تلفن زنگ زده شده صحبت بكنيد تا جيمز و خانم هلنا بازگردند . باز هم با آنها صحبت بكنيد . سپس به (46433643) زنگ بزنيد . از قفسه كناري دستگاه ساخت نوشيدني ليمو و شيشه عسل را برداريد . سپس در جاهاي مناسبدر دستگاه قرار دهيد .
روش ساخت نوشيدني مخصوص بصورت زير است :
دستگاه را با كليد I\o روشن كنيد . وقتي اهرم سمت راست دستگاه به سمت چپ است ، كليد دوم از سمت چپ را بزنيد . سپس اهرم را به سمت راست بكشيد و كليد سوم از سمت چپ را بزنيد . بعد كليدهاي يخ ، ليمو و عسل را بزنيد . در انتها كليد آماده شدن را بزنيد . بار اول دستگاه نوشيدني درستي نمي سازد زيرا در قوطي عسل باز نمي شود . قوطي عسل را برداريد به راهروي كنار حمام عمومي برويد . كنار دو شطرنج باز مي توانيد با پيچاندن يك پيچ آب داخل حوضچه را جوش آورده و با قرار دادن ظرف عسل داخل آن در ظرف را باز كنيد . بار ديگر به سمت دستگاه ساخت نوشيدني رفته و نوشيدني بسازيد . مادام هلنا مي خواند ولي از صدايش راضي نيست . به انتهاي سالن برويد . روي ميز يك گيلاس است آن را برداريد و روي ميز دستگاه ساخت نوشيدني قرار دهيد . سپس بار ديگر با خانم هلنا صحبت كنيد . سپس او مي رود تا آماده حركت شود . به كشتي پرنده برويد . خانم هلنا خواهد آمد و شما پرواز خواهيد كرد .

Komkolzgrad
به در قفس نگاه كنيد و قفل آن را با انبرباز كني . به داخل قفسه رفته و با پيچ گوشتي دستهاي اسكار را هم باز كنيد . با خانم هلنا به سمت در برويد . پس از رد شدن خانم هلنا و بسته شدن در به آسانسور كنار در اصلي رفته و وارد معدن شويد . پس از انفجار در معدن از راه هواكش كنار در خارج شويد و در محوطه اصلي يك بمب از جعبه مواد منفجره برداريد . سپس با اسكار حرف بزنيد و به داخل قطار برويد . كارگردان مجسمه را به جلو حركت مي دهد و راه را مي بندد . به كنار پاي مجسمه رفته و بمب را در آن كار بگذاريد . سپس با اسكار حرف زده و سوار قطار شويد .
ابتدايراهنماي مراحل

Aralbad
در ايستگاه با اسكار در انتهاي ايستگاه حرف بزنيد سپس باهمان روش قديمي قطار را كوك كنيد . هنگام حركت در ايستگاه هتل دار خبر آمدن بسته اي را به شما مي دهد . بسته روي پيشخوان است آن را برداريد . سپس در سالن اصلي باهلنا صحبت كنيد . در بيرون سالن اصلي هانس را ديده و با او صحبت كنيد و در انتها با او به سمت سيبري حركت كنيد .
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

برای دریافت آموزش اینجا کلیک کنید

*******************************************

تمامی حقوق محفوظ برای سایت:Www.EP30GAME.TK

***********************************************************

Password:www.ramzbaziha.blogfa.com

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت | 

 FOOTBALL MANAGER 2009 CHEATS ترینر بازی

 

 

download  

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

PC Cheats, Games, Cheat, G-Force cheat codes G-Force
PC Cheats, Games, Cheat, G-Nome cheat codes G-Nome
PC Cheats, Games, Cheat, G-Police cheat codes G-Police
PC Cheats, Games, Cheat, G-Sector cheat codes G-Sector
PC Cheats, Games, Cheat, GP 500cc cheat codes GP 500cc
PC Cheats, Games, Cheat, GT Legends cheat codes GT Legends
PC Cheats, Games, Cheat, GT Racing 97 cheat codes GT Racing 97
PC Cheats, Games, Cheat, GT-R 400 cheat codes GT-R 400
PC Cheats, Games, Cheat, GTR Evolution cheat codes GTR Evolution
PC Cheats, Games, Cheat, Gabriel Knight - Sins Of The Fathers cheat codes Gabriel Knight - Sins Of The Fathers
PC Cheats, Games, Cheat, Gabriel Knight 3 - Blood of the Sacred cheat codes Gabriel Knight 3 - Blood of the Sacred
PC Cheats, Games, Cheat, Gadget Tycoon cheat codes Gadget Tycoon
PC Cheats, Games, Cheat, Gaia Online cheat codes Gaia Online
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Civilizations cheat codes Galactic Civilizations
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Civilizations 2 - Dark Avatar cheat codes Galactic Civilizations 2 - Dark Avatar
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Civilizations 2 - Dread Lords cheat codes Galactic Civilizations 2 - Dread Lords
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Civilizations 2 - Twilight of the Arnor cheat codes Galactic Civilizations 2 - Twilight of the Arnor
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Command - Echo Squad cheat codes Galactic Command - Echo Squad
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Dream - Rage Of War cheat codes Galactic Dream - Rage Of War
PC Cheats, Games, Cheat, Galactic Empire cheat codes Galactic Empire
PC Cheats, Games, Cheat, Galaga cheat codes Galaga
PC Cheats, Games, Cheat, Galatic Dan cheat codes Galatic Dan
PC Cheats, Games, Cheat, Galaxy Angel Sim Date RPG cheat codes Galaxy Angel Sim Date RPG
PC Cheats, Games, Cheat, Galaxy Force 2 cheat codes Galaxy Force 2
PC Cheats, Games, Cheat, Galaxy Invaders cheat codes Galaxy Invaders
PC Cheats, Games, Cheat, Galleon - Islands Of Mystery cheat codes Galleon - Islands Of Mystery
PC Cheats, Games, Cheat, Gambler Queen's Cup cheat codes Gambler Queen's Cup
PC Cheats, Games, Cheat, Gambling Tycoon cheat codes Gambling Tycoon
PC Cheats, Games, Cheat, Game Tycoon cheat codes Game Tycoon
PC Cheats, Games, Cheat, Game, Net & Match cheat codes Game, Net & Match
PC Cheats, Games, Cheat, GameSpy Arcade cheat codes GameSpy Arcade
PC Cheats, Games, Cheat, Gamino - The Stolen Artifact cheat codes Gamino - The Stolen Artifact
PC Cheats, Games, Cheat, Gander Mountain Trophy Hunter 2007 cheat codes Gander Mountain Trophy Hunter 2007
PC Cheats, Games, Cheat, Gangland cheat codes Gangland
PC Cheats, Games, Cheat, Gangsters cheat codes Gangsters
PC Cheats, Games, Cheat, Gangsters 2 - Vendetta cheat codes Gangsters 2 - Vendetta
PC Cheats, Games, Cheat, Gangsters War cheat codes Gangsters War
PC Cheats, Games, Cheat, Ganguro Girl cheat codes Ganguro Girl
PC Cheats, Games, Cheat, Ganja Farmer cheat codes Ganja Farmer
PC Cheats, Games, Cheat, Gaplus cheat codes Gaplus
PC Cheats, Games, Cheat, Garden Defense cheat codes Garden Defense
PC Cheats, Games, Cheat, Garden Dreams cheat codes Garden Dreams
PC Cheats, Games, Cheat, Garfield - Caught In The Act cheat codes Garfield - Caught In The Act
PC Cheats, Games, Cheat, Garfield - Caught in TV Land cheat codes Garfield - Caught in TV Land
PC Cheats, Games, Cheat, Garfield - Tale Of Two Kitties cheat codes Garfield - Tale Of Two Kitties
PC Cheats, Games, Cheat, Gary Grigsby's World At War cheat codes Gary Grigsby's World At War
PC Cheats, Games, Cheat, Gataway to savage Empire cheat codes Gataway to savage Empire
PC Cheats, Games, Cheat, Gates of Destiny cheat codes Gates of Destiny
PC Cheats, Games, Cheat, Gateway 2 cheat codes Gateway 2
PC Cheats, Games, Cheat, Gateway to the Savage Frontier cheat codes Gateway to the Savage Frontier
PC Cheats, Games, Cheat, Gateworld cheat codes Gateworld
PC Cheats, Games, Cheat, Gato cheat codes Gato
PC Cheats, Games, Cheat, Gauntlet 2 cheat codes Gauntlet 2
PC Cheats, Games, Cheat, Gazillionaire cheat codes Gazillionaire
PC Cheats, Games, Cheat, Gazillionaire Deluxe cheat codes Gazillionaire Deluxe
PC Cheats, Games, Cheat, Gazillionaire III cheat codes Gazillionaire III
PC Cheats, Games, Cheat, Gazillionire Deluxe cheat codes Gazillionire Deluxe
PC Cheats, Games, Cheat, Gazza 2 cheat codes Gazza 2
PC Cheats, Games, Cheat, Gear Works cheat codes Gear Works
PC Cheats, Games, Cheat, Gearbolot Rage cheat codes Gearbolot Rage
PC Cheats, Games, Cheat, Gearbolt Rage - Infinite Pain cheat codes Gearbolt Rage - Infinite Pain
PC Cheats, Games, Cheat, Gearhead Garage cheat codes Gearhead Garage
PC Cheats, Games, Cheat, Gearhead Garage - The Virtual Mechanic cheat codes Gearhead Garage - The Virtual Mechanic
PC Cheats, Games, Cheat, Gearheads cheat codes Gearheads
PC Cheats, Games, Cheat, Gears of War cheat codes Gears of War
PC Cheats, Games, Cheat, Geekwad cheat codes Geekwad
PC Cheats, Games, Cheat, Gem Shop cheat codes Gem Shop
PC Cheats, Games, Cheat, Gem Storm cheat codes Gem Storm
PC Cheats, Games, Cheat, Gem X cheat codes Gem X
PC Cheats, Games, Cheat, Gemcraft cheat codes Gemcraft
PC Cheats, Games, Cheat, Gemini Wing cheat codes Gemini Wing
PC Cheats, Games, Cheat, Gender Wars cheat codes Gender Wars
PC Cheats, Games, Cheat, Gene Rally cheat codes Gene Rally
PC Cheats, Games, Cheat, Gene Troopers cheat codes Gene Troopers
PC Cheats, Games, Cheat, Gene Wars cheat codes Gene Wars
PC Cheats, Games, Cheat, GeneForge cheat codes GeneForge
PC Cheats, Games, Cheat, Geneforge 2 cheat codes Geneforge 2
PC Cheats, Games, Cheat, Geneforge 3 cheat codes Geneforge 3
PC Cheats, Games, Cheat, Geneforge 4 cheat codes Geneforge 4
PC Cheats, Games, Cheat, Genesia cheat codes Genesia
PC Cheats, Games, Cheat, Genesis Rising - The Universal Crusade cheat codes Genesis Rising - The Universal Crusade
PC Cheats, Games, Cheat, Genocide - Remixed Edition cheat codes Genocide - Remixed Edition
PC Cheats, Games, Cheat, Geometry Wars - Retro Evolved 2 cheat codes Geometry Wars - Retro Evolved 2
PC Cheats, Games, Cheat, Germ Hunter cheat codes Germ Hunter
PC Cheats, Games, Cheat, Get Medieval cheat codes Get Medieval
PC Cheats, Games, Cheat, Get the Bunny cheat codes Get the Bunny
PC Cheats, Games, Cheat, GetAmped cheat codes GetAmped
PC Cheats, Games, Cheat, GetAmped-R cheat codes GetAmped-R
PC Cheats, Games, Cheat, Gex cheat codes Gex
PC Cheats, Games, Cheat, Gex - Enter the Gecko cheat codes Gex - Enter the Gecko
PC Cheats, Games, Cheat, Gex 3D - Enter the Gecko cheat codes Gex 3D - Enter the Gecko
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost In The Sheet cheat codes Ghost In The Sheet
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Master cheat codes Ghost Master
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Online cheat codes Ghost Online
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Recon cheat codes Ghost Recon
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Recon - Advanced Warfighter cheat codes Ghost Recon - Advanced Warfighter
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Recon - Advanced Warfighter 2 cheat codes Ghost Recon - Advanced Warfighter 2
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Recon - Desert Siege cheat codes Ghost Recon - Desert Siege
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Recon - Gold Edition cheat codes Ghost Recon - Gold Edition
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Recon - Island Thunder cheat codes Ghost Recon - Island Thunder
PC Cheats, Games, Cheat, Ghost Wrath cheat codes Ghost Wrath
PC Cheats, Games, Cheat, Ghostbusters 2 cheat codes Ghostbusters 2
PC Cheats, Games, Cheat, Ghosts 'n' Goblins cheat codes Ghosts 'n' Goblins
PC Cheats, Games, Cheat, Ghouls 'n' Ghosts cheat codes Ghouls 'n' Ghosts
PC Cheats, Games, Cheat, Giants - Citizen Kabuto cheat codes Giants - Citizen Kabuto
PC Cheats, Games, Cheat, Gibbage cheat codes Gibbage
PC Cheats, Games, Cheat, Gilligan's Island cheat codes Gilligan's Island
PC Cheats, Games, Cheat, Gin Rummy cheat codes Gin Rummy
PC Cheats, Games, Cheat, Ginormo Sword cheat codes Ginormo Sword
PC Cheats, Games, Cheat, Giri Giri Telephone Call cheat codes Giri Giri Telephone Call
PC Cheats, Games, Cheat, Gish cheat codes Gish
PC Cheats, Games, Cheat, Giza cheat codes Giza
PC Cheats, Games, Cheat, Gj Chucky Egg cheat codes Gj Chucky Egg
PC Cheats, Games, Cheat, Gj Funball cheat codes Gj Funball
PC Cheats, Games, Cheat, Gj GoldRunner cheat codes Gj GoldRunner
PC Cheats, Games, Cheat, Gj Powerball cheat codes Gj Powerball
PC Cheats, Games, Cheat, Gj aMAZEing Pacman v3 cheat codes Gj aMAZEing Pacman v3
PC Cheats, Games, Cheat, Gladiator cheat codes Gladiator
PC Cheats, Games, Cheat, Gladiator - Sword Of Vengeance cheat codes Gladiator - Sword Of Vengeance
PC Cheats, Games, Cheat, Gladiator Dressed To Kill cheat codes Gladiator Dressed To Kill
PC Cheats, Games, Cheat, Gladiators - The Galactic Circus Games cheat codes Gladiators - The Galactic Circus Games
PC Cheats, Games, Cheat, Gladiators of Rome cheat codes Gladiators of Rome
PC Cheats, Games, Cheat, Gladiatus - Hero of Rome cheat codes Gladiatus - Hero of Rome
PC Cheats, Games, Cheat, Global Conflicts - Palestine cheat codes Global Conflicts - Palestine
PC Cheats, Games, Cheat, Global Domination cheat codes Global Domination
PC Cheats, Games, Cheat, Global Effects cheat codes Global Effects
PC Cheats, Games, Cheat, Global Operations cheat codes Global Operations
PC Cheats, Games, Cheat, Globulus cheat codes Globulus
PC Cheats, Games, Cheat, Glory Zone cheat codes Glory Zone
PC Cheats, Games, Cheat, Glory of the Roman Empire cheat codes Glory of the Roman Empire
PC Cheats, Games, Cheat, Glyph cheat codes Glyph
PC Cheats, Games, Cheat, Glyph 2 cheat codes Glyph 2
PC Cheats, Games, Cheat, Go Diego Go - Safari Rescue cheat codes Go Diego Go - Safari Rescue
PC Cheats, Games, Cheat, Go Go Gourmet cheat codes Go Go Gourmet
PC Cheats, Games, Cheat, Goal cheat codes Goal
PC Cheats, Games, Cheat, Goblins 1 cheat codes Goblins 1
PC Cheats, Games, Cheat, Goblins 3 cheat codes Goblins 3
PC Cheats, Games, Cheat, God Father cheat codes God Father
PC Cheats, Games, Cheat, God of Thunder cheat codes God of Thunder
PC Cheats, Games, Cheat, God's Playing Field cheat codes God's Playing Field
PC Cheats, Games, Cheat, Gods cheat codes Gods
PC Cheats, Games, Cheat, Gods - Lands of Infinity cheat codes Gods - Lands of Infinity
PC Cheats, Games, Cheat, Gods Of Time cheat codes Gods Of Time
PC Cheats, Games, Cheat, Gods War Online cheat codes Gods War Online
PC Cheats, Games, Cheat, Gold Miner Holiday Haul cheat codes Gold Miner Holiday Haul
PC Cheats, Games, Cheat, Gold Miner Joe cheat codes Gold Miner Joe
PC Cheats, Games, Cheat, Gold Miner SE cheat codes Gold Miner SE
PC Cheats, Games, Cheat, Gold Panic cheat codes Gold Panic
PC Cheats, Games, Cheat, Gold Rush cheat codes Gold Rush
PC Cheats, Games, Cheat, Gold Rush - Treasure Hunt cheat codes Gold Rush - Treasure Hunt
PC Cheats, Games, Cheat, Gold of the Aztecs cheat codes Gold of the Aztecs
PC Cheats, Games, Cheat, Golden Axe cheat codes Golden Axe
PC Cheats, Games, Cheat, Golden Gate cheat codes Golden Gate
PC Cheats, Games, Cheat, Golden Path cheat codes Golden Path
PC Cheats, Games, Cheat, Goldeneye 007 cheat codes Goldeneye 007
PC Cheats, Games, Cheat, Goldrunner cheat codes Goldrunner
PC Cheats, Games, Cheat, Golf Resort Tycoon cheat codes Golf Resort Tycoon
PC Cheats, Games, Cheat, Golf Resort Tycoon II cheat codes Golf Resort Tycoon II
PC Cheats, Games, Cheat, Gone Fishin' cheat codes Gone Fishin'
PC Cheats, Games, Cheat, Gonzzalezz cheat codes Gonzzalezz
PC Cheats, Games, Cheat, Gooch Grundy's X-Decathlon cheat codes Gooch Grundy's X-Decathlon
PC Cheats, Games, Cheat, Goody cheat codes Goody
PC Cheats, Games, Cheat, Google Earth - Flight Simulator cheat codes Google Earth - Flight Simulator
PC Cheats, Games, Cheat, Googoomax cheat codes Googoomax
PC Cheats, Games, Cheat, Goosebumps - Attack of the Mutant cheat codes Goosebumps - Attack of the Mutant
PC Cheats, Games, Cheat, Goosebumps - Escape From Horrorland cheat codes Goosebumps - Escape From Horrorland
PC Cheats, Games, Cheat, Gore - Ultimate Soldier cheat codes Gore - Ultimate Soldier
PC Cheats, Games, Cheat, Gorky 17 cheat codes Gorky 17
PC Cheats, Games, Cheat, Gorky Zero - Aurora Watching cheat codes Gorky Zero - Aurora Watching
PC Cheats, Games, Cheat, Gorky Zero - Beyond Honor cheat codes Gorky Zero - Beyond Honor
PC Cheats, Games, Cheat, Gotcha! cheat codes Gotcha!
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic cheat codes Gothic
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic 2 cheat codes Gothic 2
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic 2 - Gold Edition cheat codes Gothic 2 - Gold Edition
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic 2 - The Night of Raven cheat codes Gothic 2 - The Night of Raven
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic 3 cheat codes Gothic 3
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic 3 - Forsaken Gods cheat codes Gothic 3 - Forsaken Gods
PC Cheats, Games, Cheat, Gothic Universe cheat codes Gothic Universe
PC Cheats, Games, Cheat, Governor of Poker cheat codes Governor of Poker
PC Cheats, Games, Cheat, Graham Gooch's World Class Cricket cheat codes Graham Gooch's World Class Cricket
PC Cheats, Games, Cheat, Grammar Ninja cheat codes Grammar Ninja
PC Cheats, Games, Cheat, Grammar for the real World cheat codes Grammar for the real World
PC Cheats, Games, Cheat, Gran Prix Legends cheat codes Gran Prix Legends
PC Cheats, Games, Cheat, Gran Turismo cheat codes Gran Turismo
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Ages - Rome cheat codes Grand Ages - Rome
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix 2 cheat codes Grand Prix 2
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix 3 cheat codes Grand Prix 3
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix 4 cheat codes Grand Prix 4
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix 500 cheat codes Grand Prix 500
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix 500cc 2 cheat codes Grand Prix 500cc 2
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix 500ccm cheat codes Grand Prix 500ccm
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix Legends cheat codes Grand Prix Legends
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix Manager 1 cheat codes Grand Prix Manager 1
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix Manager 2 cheat codes Grand Prix Manager 2
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix Unlimited cheat codes Grand Prix Unlimited
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Prix World cheat codes Grand Prix World
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Slam cheat codes Grand Slam
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Slam Hunting - North American 29 cheat codes Grand Slam Hunting - North American 29
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Slam Turkey Hunt cheat codes Grand Slam Turkey Hunt
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto cheat codes Grand Theft Auto
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto - Director's Cut cheat codes Grand Theft Auto - Director's Cut
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto - San Andreas cheat codes Grand Theft Auto - San Andreas
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto - San Andreas Hints cheat codes Grand Theft Auto - San Andreas Hints
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto - San Andreas [Part 2] cheat codes Grand Theft Auto - San Andreas [Part 2]
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto - Vice City cheat codes Grand Theft Auto - Vice City
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto 2 cheat codes Grand Theft Auto 2
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto 3 cheat codes Grand Theft Auto 3
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto 3 [hints] cheat codes Grand Theft Auto 3 [hints]
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto 4 cheat codes Grand Theft Auto 4
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Theft Auto London 1969 cheat codes Grand Theft Auto London 1969
PC Cheats, Games, Cheat, Grand Touring cheat codes Grand Touring
PC Cheats, Games, Cheat, Grandest Fleet cheat codes Grandest Fleet
PC Cheats, Games, Cheat, Grandia 2 cheat codes Grandia 2
PC Cheats, Games, Cheat, Granny in Paradise cheat codes Granny in Paradise
PC Cheats, Games, Cheat, Granny-X cheat codes Granny-X
PC Cheats, Games, Cheat, Gravity Force cheat codes Gravity Force
PC Cheats, Games, Cheat, Great Battles of Alexander cheat codes Great Battles of Alexander
PC Cheats, Games, Cheat, Great Battles of Hannibal cheat codes Great Battles of Hannibal
PC Cheats, Games, Cheat, Great Courts 2 cheat codes Great Courts 2
PC Cheats, Games, Cheat, Great Gina Sisters cheat codes Great Gina Sisters
PC Cheats, Games, Cheat, Great Qin Warriors cheat codes Great Qin Warriors
PC Cheats, Games, Cheat, Greed cheat codes Greed
PC Cheats, Games, Cheat, Green Valley - Fun on the Farm cheat codes Green Valley - Fun on the Farm
PC Cheats, Games, Cheat, Greg Norman Ultimate Challenge Golf cheat codes Greg Norman Ultimate Challenge Golf
PC Cheats, Games, Cheat, Gremlins cheat codes Gremlins
PC Cheats, Games, Cheat, Gremlins 2 - The New Batch cheat codes Gremlins 2 - The New Batch
PC Cheats, Games, Cheat, Greyhawk - The Temple of Elemental Evil cheat codes Greyhawk - The Temple of Elemental Evil
PC Cheats, Games, Cheat, Grid Runner cheat codes Grid Runner
PC Cheats, Games, Cheat, Grim Fandango cheat codes Grim Fandango
PC Cheats, Games, Cheat, Grimm's Hatchery cheat codes Grimm's Hatchery
PC Cheats, Games, Cheat, Grom cheat codes Grom
PC Cheats, Games, Cheat, Gromada cheat codes Gromada
PC Cheats, Games, Cheat, Ground Control cheat codes Ground Control
PC Cheats, Games, Cheat, Ground Control - Dark Conspiracy cheat codes Ground Control - Dark Conspiracy
PC Cheats, Games, Cheat, Ground Control 2 - Operation Exodus cheat codes Ground Control 2 - Operation Exodus
PC Cheats, Games, Cheat, Grow Cube cheat codes Grow Cube
PC Cheats, Games, Cheat, Grow Island cheat codes Grow Island
PC Cheats, Games, Cheat, Grow RPG cheat codes Grow RPG
PC Cheats, Games, Cheat, Grow V1 cheat codes Grow V1
PC Cheats, Games, Cheat, Grow V2 cheat codes Grow V2
PC Cheats, Games, Cheat, Grow V3 cheat codes Grow V3
PC Cheats, Games, Cheat, Gruntz cheat codes Gruntz
PC Cheats, Games, Cheat, Guardian of Darkness cheat codes Guardian of Darkness
PC Cheats, Games, Cheat, Gubble 1 cheat codes Gubble 1
PC Cheats, Games, Cheat, Gubble 2 cheat codes Gubble 2
PC Cheats, Games, Cheat, Guerilla War cheat codes Guerilla War
PC Cheats, Games, Cheat, Guild Wars cheat codes Guild Wars
PC Cheats, Games, Cheat, Guild Wars - Eye Of The North cheat codes Guild Wars - Eye Of The North
PC Cheats, Games, Cheat, Guild Wars Factions cheat codes Guild Wars Factions
PC Cheats, Games, Cheat, Guild Wars Nightfall cheat codes Guild Wars Nightfall
PC Cheats, Games, Cheat, Guild of the Thieves cheat codes Guild of the Thieves
PC Cheats, Games, Cheat, Guilty Gear - X2 Reload cheat codes Guilty Gear - X2 Reload
PC Cheats, Games, Cheat, Guilty Gear XX Reload cheat codes Guilty Gear XX Reload
PC Cheats, Games, Cheat, Guitar Hero - Aerosmith cheat codes Guitar Hero - Aerosmith
PC Cheats, Games, Cheat, Guitar Hero III - Legends of Rock cheat codes Guitar Hero III - Legends of Rock
PC Cheats, Games, Cheat, Guitar Hero World Tour cheat codes Guitar Hero World Tour
PC Cheats, Games, Cheat, Gulf War - Operation Desert Hammer cheat codes Gulf War - Operation Desert Hammer
PC Cheats, Games, Cheat, Gun cheat codes Gun
PC Cheats, Games, Cheat, Gun Metal cheat codes Gun Metal
PC Cheats, Games, Cheat, Gun.Smoke cheat codes Gun.Smoke
PC Cheats, Games, Cheat, Gunbound cheat codes Gunbound
PC Cheats, Games, Cheat, Gunlok cheat codes Gunlok
PC Cheats, Games, Cheat, Gunman Chronicles cheat codes Gunman Chronicles
PC Cheats, Games, Cheat, Gunmaster Urban Warfare cheat codes Gunmaster Urban Warfare
PC Cheats, Games, Cheat, Gunner 3 cheat codes Gunner 3
PC Cheats, Games, Cheat, Gunship cheat codes Gunship
PC Cheats, Games, Cheat, Gunship 2000 cheat codes Gunship 2000
PC Cheats, Games, Cheat, Gunslinger Solitaire cheat codes Gunslinger Solitaire
PC Cheats, Games, Cheat, Gunsmith cheat codes Gunsmith
PC Cheats, Games, Cheat, Gunz The Duel cheat codes Gunz The Duel
PC Cheats, Games, Cheat, Gurango Girl cheat codes Gurango Girl
PC Cheats, Games, Cheat, Gurumin cheat codes Gurumin
PC Cheats, Games, Cheat, Guts N Garters cheat codes Guts N Garters
PC Cheats, Games, Cheat, Gutterball 2 cheat codes Gutterball 2
PC Cheats, Games, Cheat, Guxt cheat codes Guxt
PC Cheats, Games, Cheat, Guy Game, The cheat codes Guy Game, The
PC Cheats, Games, Cheat, Guy Spy cheat codes Guy Spy
نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

NFS Most Wanted 50 Extra Cars

Want to unlock 50 Extra Cars in Need for Speed? Here is the quick tutorial, don’t forget to download and install the file first!

Here is the how to :

 1. Install shopspezial
 2. Execute ShopSpezial.exe
 3. Choose english and open save game then add special car
 4. Open Save game editor and click on fix ChkSum

Remember to backup your saved games first!

Download NFS Most Wanted 50 Extra Cars

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Pro Evolution Soccer 2009 Screenshot

ProEvolution Soccer 2009 (PES 2009) is the latest PES Series which is now already available for you to play. This games become favorite because of its details and realism. Konami, as the manufacturer of this PES 2009, already add tons of new features and players, also some new moves to the player.

Here is the how to:
Numpad 4: 99 Speed


File Size

 • 1.1 MB

Download:

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

NFS Pro Street Money Trainer

Download Money Trainer for Need for Speed ProStreet.

Here is the quick tutorial on how to use this trainer:

 • Start the Trainer
 • Start the Games
 • at Menu, press “J” to get unlimited money
 • Save and Restart the games

Download NFS Pro Street Money Trainer

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Grand Theft Auto San Andreas +64 Screenshot

دانلود Grand Theft Auto San Andreas + 64 Trainer here.

File Size:

 • 1.3 MB

Download:

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Mirror's Edge - Games Trainer
War Leaders: Clash of Nations - Games Trainer
Mystery P.I. The Lottery Ticket - Games Trainer
Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir - Games Trainer
The Lord of the Rings - Conquest - Games Trainer
Saint's Row 2 - Games Trainer
Rise Of The Argonauts - Games Trainer
Prince of Persia 2008 - Games Trainer
Sacred 2: Fallen Angel - Games Trainer
Tomb Raider Underworld - Games Trainer
Need for Speed - Undercover - Games Trainer
Legendary - Games Trainer
Left 4 Dead - Games Trainer
Call of Duty: World at War - Games Trainer
Command & Conquer: Red Alert 3 - Games Trainer
Quantum of Solace: The Game - Games Trainer
Fallout 3 - Games Trainer
Civilization IV: Colonization - Games Trainer
Far Cry 2 - Games Trainer
Dead Space - Games Trainer
Brothers In Arms: Hell's Highway - Games Trainer
SAS: Secure Tomorrow - Games Trainer
Fifa 09 - Games Trainer
Lego Batman - Games Trainer
F.E.A.R. Perseus Mandate - Games Trainer
Call of Duty 4: Modern Warfare - Games Trainer
Crysis Warhead - Games Trainer
The Witcher: Enhanced Edition - Games Trainer
Pure - Games Trainer
Code of Honor 2: Conspiracy Island - Games Trainer
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Games Trainer
Mercenaries 2: World in Flames - Games Trainer
Prison Tycoon 4 - SuperMax - Games Trainer
Spore - Games Trainer
Marine Sharpshooter 4 - Locked and Loaded  - Games Trainer
The Sims 2 Apartment Life - Games Trainer
Penumbra: Requiem - Locked and Loaded  - Games Trainer
Premier Manager 09 - Games Trainer
Race Driver: Grid - Games Trainer
Throne of Darness - Games Trainer
Deadliest Catch Alaskan Storm - Games Trainer
Space Siege - Games Trainer
Glyph 2 - Games Trainer
Legend: Hand of God - Games Trainer
Iron Man - Games Trainer
Halo: Combat Evolved - Games Trainer
Prince of Persia: The Two Thrones - Games Trainer
Gothic 3 - Games Trainer
NBA Live 08 - Games Trainer
World Series of Poker 2008 - Games Trainer
Warcraft 3 - Frozen Throne - Games Trainer
Devil May Cry 3 SE - Games Trainer
I Ninja - Games Trainer
Gun - Games Trainer
Grand Theft Auto - Vice City - Games Trainer
Freelancer - Games Trainer
Hellgate: London - Games Trainer
Pharaoh's Mystery - Games Trainer
Civil Disturbance - Games Trainer
Tom Clancy's Rainbox Six - Vegas 2 - Games Trainer
Supreme Ruler 2020 - Games Trainer
Space Chimps - Games Trainer
Helicopter Strike Force - Games Trainer
Devil May Cry 4 - Games Trainer
Frontlines: Fuel of War - Games Trainer
Roogoo - Games Trainer
Spore Creature Creator - Games Trainer
Stronghold Crusader Extreme - Games Trainer
Turning Point: Fall of Liberty - Games Trainer
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - Games Trainer
Avencast: Rise of the Mage - Games Trainer
Mass Effect - Games Trainer
Anno 1701: The Sunken Dragon - Games Trainer
Wall-E - Games Trainer
Chroma Crash - Games Trainer
Crimes Of War  - Games Trainer
Jewel Of Atlantis  - Games Trainer
Turok  - Games Trainer
Test Drive Unlimited  - Games Trainer
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff  - Games Trainer
Tony Hawks Pro Skater 4  - Games Trainer
Penumbra: Black Plague  - Games Trainer
Build-a-lot  - Games Trainer
Command & Conquer: Kane's Wrath  - Games Trainer
Assassin's Creed - Games Trainer
Puzzle Quest - Challenge of the Warlords - Games Trainer
Sins of a Solar Empire - Games Trainer
Universe at War: Earth Assault - Games Trainer
Söldner-X: Himmelsstürmer - Trainer & Unlocker
Conflict: Denied Ops - Games Trainer
The Sims 2: Deluxe - PC Trainer
Knights of the Temple 2 - PC Trainer
The Sims 2: Free Time - PC Trainer
Medal of Honor: Airborne - Games Trainer
Need for Speed: ProStreet  - Trainer
TimeShift - Games Trainer
The Sims Carnival SnapCity - Games Trainer
Red Ocean - Games Trainer
Escape From Paradise City - Games Trainer
Juiced 2: Hot Import Nights - Unlocker
Beowulf - The Game - Games Trainer
Hard to be a God - Games Trainer
Unreal Tournament 3 - Games Trainer
Crysis - Games Trainer
Diablo 2 - Games Trainer
FIFA 2008 - Unlocker
Gears of War - Games Trainer
Gears of War - Savegames
Loki - Games Trainer
DarkStar One - Games Trainer
Go Go Gourmet - Trainer
L.A. Rush - Games Trainer
Sid Meier's Pirates! - Games Trainer
Stack'n'Splash - Trainer
Bioshock - Games Trainer

جمع آوری شده توسط  WWW.EP30GAME.TK

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سیو + ترینر + نسوز کننده و تصاویر بازی DOOM 3 RESURRECTION OF EVIL

 دانلود

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

سیو کامل بازی Warhammer 40,000 Dawn of War Winter Assault

دانلود

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

جدید ترین تراینر از بازی Cold Fear

دانلود

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

Www.EP30GAME.TK

 راهنمای استفاده از کدهای تقلب

1 -کدهای تقلب را در هنگام بازی وارد کنید اطلاعات بیشتر هر کد در ,کدهای تقلب میباشد.

2 -راهنمای استفاده از SAVE GAME

 برای استفاده از مراحل ذخیره شده بازی باید فایل SAVE GAME را در محل نصب بازی ودر قسمت SAVE های بازی کپی کنید  بعضی از بازی ها SAVE های خود را در MY DOCUMENT دخیره میکنند.

3 -راهنمای استفاده از تراینر ها

برای استفاده از تراینر ها ابتدا تراینر را اجرا کنید سپس بازی را شروع نمایید سپس بوسیله کلید های میان بر تراینر از آن استفاده کنید . برای استفاده از کلید های تراینر باید به راهنمای تراینر مراجعه کنید. معمولا 4 حالت برای دسترسی به راهنما وجود دارد

 

 

 

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

رمز بازي Commandos 3 - Destination Berlin

در حال بازي كلمه SOYINCAPAZ را تايپ كنيد و سپس دكمه هاي زير را فشار دهيد :
[
Ctr+ I] ‍= ضد ضربه
[
Ctrl+ V]= مخفي شدن
[
Ctrl] + [Shift] + N] = رفتن به مرحله بعد
[
Ctrl] + [Shift] + X]= نابود كردن همه
درحالي كه افراد را انتخاب كرده ايد :
[
Shift+ X]= رفتن افراد به زير مكان نما

رمز مرحله ها :
مرحله 1 =
 NS2B7
مرحله 2-=
 GMD1T
مرحله 3 =
 NMD15
مرحله 4 =
 YDNCQ

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

رمز بازي Gun Metal ۸۷/۱۱/۲۸ 17:29

رمز بازي Gun Metal

در حال بازي كليد F8 را فشار دهيد س1س كدهاي زير را وارد كنيد :
MADMECHASTRIESAND 
= همه مهمات ها
MADCOSMODNA = كامل شدن خون 

MADDUCTTAPE = تعمير وسيله ها
MADRUBYSLIPPERS = پرواز كردن ( بالا A و پايين Z ) 

MADBANANAPEEL = نگهداشتن پرواز
MADBUCKETOWEASELS = روشن كردن Turbo 

MADGETOUTANDWALK = خاموش كردن Turbo
MADMAXAMILLION = گرفتن 1.000.000$ 
MADCASTLEARRGH = پايان مرحله

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |

رمز بازي Need for Speed - Most Wanted

در حال بازي كدهاي زير را وارد كنيد :
iammostwanted = بازشدن همه ماشين ها
givemethegto = گرفتن GTO
burgerking = باز شدن Burger King Challenge
castrol = بازشدن Castrol Ford GT

با سلام کاربر گرامی شما میتوانید برای بهبود پیگیری کار خویش در سیستم سایت عضو شوید و به عنوان یکی از کاربران معتبر در سایت فعالیت کنید و از امکانات بیشتری برخوردار شوید.

*******************************************************

عضویت

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |


مطمئناً کساني که نيم نگاهي به صنعت بازيهاي ويدئويي دارند تا حدودي از اخبار موجود در اين زمينه با خبرند و از وضعيت کنسولهاي موجود مطلع هستند. معمولاً هر کنسول براي خود چند بازي اختصاصي دارد که خيلي ها آنرا با نام اين بازيها مي شناسند. در مورد XBOX 360 يکي از اين بازيها شاهکاريست بنام Gears Of War که به اختصار GOW خوانده مي شود و در سبک سوم شخص اکشن ساخته شده است.بالاخره بعد از کلي انتظار براي دارندگان کنسول مايکروسافت اين بازي به بازار آمد و توانست رکوردهاي جالبي را بنام خود ثبت کند. مانند رکورد فروش در مدت زمان دو هفته پس از عرضه. همچنين افزايش 50 درصدي در ثبت نام براي اشتراک طلايي (Gold Membership) در شبکه بازي آنلاين مايکروسافت XBOX LIVE !اين بازي فوق العاده محصول شرکت Epic Games سازنده موتور گرافيکي Unreal Engine است که احتمالاً همه گيمرهاي سطح متوسط به بالا نام اين موتور گرافيکي قوي را شنيده اند. شرکت Epic Games که با ساخت بازي زيباي Unreal Tournament 2004 توانسته بود نظر موافق بسياري از گيمرها را به خود جلب کند حال با ساخت بازي GOW توانست قدرت کار خود را به رخ همگان کشيده و به واقع نسل جديد بازيها را وارد صحنه رقابت کند. ناشر اين بازي نيز شرکت مايکروسافت است. داستان کلي بازي همانند خيلي از بازيهاي ديگر مربوط به موجودات عجيبي است که Locust نام دارند و هدفي جز نابودي نسل انسانها و تسخير کره زمين ندارند. طبق معمول نقش اصلي بازي بايد با موجودات بيگانه مبارزه کند و به نوعي ناجي کره زمين و بشريت شود ! البته به همراه چند همرزم و نه به تنهايي. نقش اصلي بازي مردي قوي هيکل بنام مارکوس فينکس است که به جرم خيانت در زندان به سر مي برد که در ابتداي بازي توسط يکي از همرزمان خود از زندان آزاد مي شود. البته نه در يک عمليات مخفيانه بلکه بطور کاملاً واضح ! دليل اينکه کسي جلوي آزاد شدن او را نمي گيرد اينست که کسي براي اينکار وجود ندارد و بقيه زندانيان نيز به دستور ژنرال هافمن آزاد شده اند. گرافيک بازي به طرز فوق العاده اي بالاست، به نحوي که از همان ابتدا نظر بيننده را بخود جلب مي کند. جزئيات محيط اغلب به زيبايي به تصوير کشيده مي شوند. جزئيات کاراکترهاي بازي ، چه کاراکترهاي اصلي و چه دشمنان، نيز بسيار بالاست. نکته جالب در مورد اين بازي با اين سطح گرافيک اينست که تقريباً در تمام طول بازي افت ميزان فريم مشاهده نشده و بازي به صورت روان اجرا مي شود. بازي از پنج مرحله کلي تشکيل شده است که در محيط هاي مختلف رخ مي دهند. محيط هاي شهر، جنگل، معدن و ... . يکي از مراحل بسيار زيبا و خيره کننده بازي مرحله ايست که در شب باراني در محيط جنگل اتفاق ميافتد که باران و ريزش آن بر تنه درختان به صورت بسيار زيبايي به تصوير کشيده شده است و رعد و برقهاي متناوب نيز بر زيبايي محيط مي افزايند. در کل گرافيک بازي در حال حاضر جزء بهترين گرافيک ها در ميان بازيها قرار دارد و انجام بازي در حالت HD و در صفحه نمايشي با ابعاد بزرگ مي تواند چشم هر بيننده اي را نوازش دهد.دوربين بازي نيز که در هنگام هدف گيري به پشت شانه کاراکتر منتقل مي شود به خوبي محيط را پوشش مي دهد. اين دوربين در حالتي که با گرفتن دکمه A بصورت نيم خيز مي دويد مانند مستندهاي جنگي با لرزش و تکان به دنبال شما مي آيد و تصوير بسيار زيبا و جالبي را ايجاد مي کند. صصداي سلاح هاي موجود، محيط اطراف و همينطور دشمنان در بازي به خوبي طراحي و کار شده است. سلاح هاي موجود همچون انواع مسلسل و همينطور نارنجک، هر کدام با صداي خاص خود به خوبي حس استفاده از آن سلاح را به گيمر منتقل مي کنند. يکي از سلاح هاي اصلي بازي مسلسلي است که در زير لوله آن يک اره زنجيري تعبيه شده است که در هنگام استفاده از اين اره صداي کار کردن آن و همچنين تکه تکه شدن بدن دشمن حس خشني را به بيننده القا مي کند.
کنترل بازي و يا به اصطلاح Gameplay نيز در حد خوبي قرار دارد و حرکت در محيط و همچنين تير اندازي، پناه گرفتن پشت ديوارها و موانع موجود و همينطور دويدن بصورت نيم خيز به آساني قابل انجام است.سنگرگيري و پناه گرفتن پشت موانع و ديوارها يکي از ارکان اصلي در انجام اين بازي مهيج است. بطوريکه اگر در هنگام تيراندازي فکري براي پناه گرفتن نکرده باشيد براحتي مورد هدف دشمن قرار گرفته و از پاي در خواهيد آمد. نکته مثبت در تير اندازي هنگام پناه گرفتن در پشت موانع اينست که احتياجي به خروج کامل از پشت مانع وجود نداشته و براحتي مي توان مانند دنياي واقعي فقط سلاح را از پشت مانع بيرون آورده و تير اندازي کرد که البته باز هم مثل واقعيت تير اندازي در اين حالت دقت لازم را ندارد و فقط براي اهداف نزديک مي تواند موثر باشد و براي اهداف دورتر تقريباً با هدر رفتن مهمات همراه است. اگر بخواهيد از پشت مانع با هدف گيري شليک کنيد، باز هم احتياجي به خروج کامل از پشت سنگر وجود نداشته و با کمي بيرون آوردن بالا تنه مي توان هدف گيري کرده و شليک کرد و سريعاً به حالت اوليه پناه گيري بازگشت. همچنين در حالت پناه گيري براي تعويض محل از پشت يک سنگر به سنگر مجاور مي توان با زدن تنها يک دکمه بصورت خودکار شخصيت تحت کنترل را به محل مورد نظر فرستاد. امکان شيرجه زدن در هنگام حرکت نيز وجود داشته و مي توان براحتي با فشردن دکمه A در جهت هاي مختلف شيرجه زد که اين قابليت در مبارزات بسيار موثر است. در برخي مراحل بازي امکان فرمان دادن به افراد همراه نيز وجود دارد. بطور معمول در طول بازي هميشه يک نفر و در برخي موارد تا سه نفر همراه مارکوس، شخصيت اصلي بازي، هستند که آنها نيز در مبارزات شرکت کرده و تا حدودي به مارکوس کمک مي کنند. در همه مراحل بجز در مواقع خاص و نادر همراهان ما در بازي کشته نمي شوند، فقط در صورتي که به شدت مورد هدف قرار بگيرند روي زمين مي افتند و بايد يکي ديگر ار همراهان که اغلب مارکوس است به بالاي سر همراه مجروح رفته و او را از زمين بلند کند و البته در صورتي که بالاي سر همراه نرويد خود او بعد از به پايان رسيدن مبارزه کنوني از جاي خود بلند مي شود! خود مارکوس در صورتي که شدت صدمات زياد باشد جان خود را از دست مي دهد و در اين صورت بازي از Checkpoint قبلي ادامه مي يابد. بازي براي نشان دادن وخامت حال مارکوس و يا ديگر شخصيتهاي تحت کنترل گيمر از شکل يک جمجمه به همراه يک دنده استفاده مي کند، که به نسبت شدت صدمات وارده پر رنگ تر مي شود و اگر سريعاً سنگر نگيريد با خوردن چند تير ديگر جان خود را از دست مي دهيد. در صورتي که به موقع سنگر بگيريد به تدريج رنگ قرمز علامت ظاهر شده کمتر شده و محو مي شود که در اين حالت شخصيت مورد نظر در وضعيت مناسب قرار دارد.سيستم ذخيره بازي نيز بصورت Checkpoint و خودکار مي باشد و خود گيمر توان ذخيره بازي در محل دلخواه را ندارد. البته خوشبختانه اغلب اين Checkpoint ها در فاصله هاي مناسبي از يکديگر قرار داشته و مشکلي در ادامه بازي بوجود نمي آورند و در صورت مرگ مارکوس، يا در مواقع خاص، مرگ همراه مارکوس، بازي به نقطه ذخيره سازي قبل بر مي گردد که اغلب فاصله زياد دوري تا محل کنوني ندارد. در کل سيستم ذخيره سازي بازي خوب عمل مي کند. هوش مصنوعي دشمناني که توسط کامپيوتر کنترل مي شوند در حد خوبي قرار دارد و کمتر کارهاي عجيب و غريب انجام مي دهند و در مبارزه با شما خوب عمل مي کنند. البته مواقعي هم بوجود مي آيد که وقتي يکي از آنها پشت مانعي سنگر گرفته و فقط بخشي از بدنش در تير رس شما قرار دارد، شما مي توانيد با هدف قرار دادن همان منطقه دشمن را از پاي در بياوريد بدون اينکه حريف مقابل سعي در تعويض موقعيت و فرار از تير رس شما داشته باشد!بازي داراي سه درجه سختي بنامهاي Casual که حالت نرمال را دارد، Hardcore که در حد سخت قرار دارد و نيز Insane که همانطور که از نامش پيداست در حد ديوانه واري سخت است، مي باشد. البته درجه Insane در ابتداي کار باز نيست و بايد حتماً يکبار بازي را تا انتها برويد تا اين درجه آزاد شود.
جذابيت بازي آنقدر بالاست که براحتي مي توان آنرا براي چند بار از ابتدا تا آنها رفته و باز هم لذت به پايان رساندن آن را احساس کرد.در پايان تنها توصيه اي که داريم اينست که اگر به XBOX 360وPC دسترسي داريد و هنوز اين بازي زيبا را انجام نداده ايد، لحظه اي در تهيه و انجام اين بازي فوق العاده تمل نکنيد
منبع:mgi

با سلام کاربر گرامی شما میتوانید برای بهبود پیگیری کار خویش در سیستم سایت عضو شوید و به عنوان یکی از کاربران معتبر در سایت فعالیت کنید و از امکانات بیشتری برخوردار شوید.

*******************************************************

عضویت

نوشته شده توسط پارسا  | لینک ثابت |